Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha a párom más nőkkel beszélget…. fórum

Mit tegyek ha a párom más nőkkel beszélget…. (beszélgetős fórum)


18. temmp (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. aug. 13. 19:23

Nálunk odaadta a telefonját, mert rutinosan minden törölve volt, én meg buta voltam, és nem tudtam, hogy pl. a messengerben hogyan lehet rejteni a dolgokat.

A hívásnaplót is törölte, sms-ek mindent.

Aztán amikor besokalltam és válaszút elé állítottam, hogy vagy lekéri a szolgáltatól a híváslistát vagy megyek, akkor lekérte és a kimenő éjszaki hívásokat, sms-eket már nem tudta megmagyarázni....

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. aug. 13. 18:41
Ez lesz a következő mert mar elegem van….
16. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 26. 19:06
Elkérted a telefonját, ahogy ajánlottam?
15. Józsibirka (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. júl. 26. 18:55
😄👍🙂
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Jozsi.38)
2023. júl. 26. 15:53
🥲
2023. júl. 26. 15:43
kaja a hűtőben, hűtő anyádnál. Dobd ki, már most hülyének néz
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. júl. 26. 15:33

Mindig megbeszéljük a gondjainkat és azt is ha valami hiányzik vagy jobb lenne. Ezért sem értem mert ha rákérdeztek az a válasz hogy minden rendben…


Nincs azzal semmi gond ha egyetértettek ebben a dologban de ehhez két ember kell. 😉

11. Soufflet (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2023. júl. 26. 02:33
De en se vennek komolyan olyan alakot, aki matat a telefonomban.
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 26. 02:29
Szerintem vittorlazgat, Teged meghylyenek nez.
9. eunuch (válaszként erre: 5. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 21:27
Nebo se na to vyser!
8. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 21:22
Becherovka illik akkor ma hozzád. :P
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 21:20

Nem tudnék bízni,,de ez én vagyok.

Beszélni kell, minden más csak találgatás.

6. libikóka (válaszként erre: 5. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 21:17
Pálinka
2023. júl. 25. 21:09

Pokud mu nevěříš, rozejdi se s ním


Bocsánat, de ma nagyon csehül érzem magam.

4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 20:54

A szerény véleményem, hogy hiányzik valami a kapcsolatotokból, erre talán te tudhatod a választ!

Általában a nyílt beszélgetések hiányoznak.Ti mertek mindenről is beszélgetni feszengés nélkül?


Ne kutakodj, ha aggaszt, kérd el a telefonját, ha oda adja, meg sem kell nézned, ha nem, akkor jobb, ha nem olvasod. Viszont ebben az esetben ideje leülni átrágni a kapcsolatotok hiányosságát. Nem ingerülten,türelmesen! Ne érezze, hogy sarokba van szorítva, hanem lássa tényleg érdekel, hogy mivel lehetne jobbá, mélyebbé tenni a kapcsolatot!Lehet csak kell neki egy kis izgalom.

Nálunk ez lazán van kezelve. Mind ketten tudjuk, hogy cseverészünk másokkal,sőt,ettől több is. Viszont nálunk más a helyzet!

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 20:34
Ha nem csal meg, akkor csak hagy szórakozzon.
2023. júl. 25. 20:33
Bocsánat az elįrásokért….a billentyűzet német
2023. júl. 25. 20:30

Kb 2 éve vagyunk együtt a párommal….eleinte minden rendben volt mondjuk nem hagyomänyos módon indult ez az egész.

Az elején csak szex volt közöttünk aztán úgy éreztük hogy jól működnek közöttünk a dolgok így kapcsolat lett belőle.

Egy idő után rajta kaptam hogy tärskereso oldalukon van fent. Ezt szóvá tettem hogy ez nekem nem ok. Ezeken az oldalakon letörölte magát de a napokban ismét szorgalmas lätogatoja az egyik oldalnak.

Sajnos mivel rossz érzésem volt belenéztem a telefonjäba….ős amiket talältam….

Régi Kontaktok akik ujra es ujra felbukkannak. Megy a bókolás.

Mikor räkerdezek hogy köztünk minden rendben van e a välasz az hogy természetesen.

Viszont megcsalni nem csal meg ebben biztos vagyok.

Sok ismerősöm szerint csak a szája nagy es kell neki a megerősítés.

Tényleg teljesen egyezik az amit szeretnénk es nem vagyok annak híve hogy egyből én dobom azt amin van hanem inkább megpróbálom megjavítani de ebben az esetben kicsit meg akadtam.

Volt mar valaki hasonló helyzetben?

Nem tudom érdemes e erre időt áldozni és csak idő kérdése mikor találkozik majd valakivel vagy csak tényleg hülyiti a nőket!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook