Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szól a párod ha fórumozol? fórum

Mit szól a párod ha fórumozol? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 13. 16:01
többnyire röhög.
13. huszka
2009. dec. 13. 16:01

Sziasztok!

Viva...ugyanezt írtam be, csak nem jelent meg a bejegyzésem :) Nekem ez a kikapcsolódás, neki pedig egy másik fórum. Akkor lenne jogos a kiakadás, ha folyamatosan ezt csinálnám és őt elhanyagolnám.

12. vkj77
2009. dec. 13. 16:00
Semmit.Szinte egyedül vagyok,mivel kamionozik.Itt pedig vannak olyanok,akik segítenek abban,hogy ne legyek annyira egyedül.Ha hazajön ,akkor is beugrok,és ha van olyan fórumom,ami éppen aktív,akkor hoxázom.Hisz akik mellettem vannak jóban-rosszban,meghallgatnak,tanácsot adnak,azok ezt igazán megérdemlik.Azért,volt már,hogy nem örült: mikor ő másra vágyott volna és éppen fórumoztam...
11. eleveneszter (válaszként erre: 10. - Viva70)
2009. dec. 13. 15:59
Na ez így jó. Tényleg itthon javaslatként bedobom.
10. viva70
2009. dec. 13. 15:58
Az én férjem nem foglalkozik vele, mert Ő meg másik közösségi portálon beszélget.:)
2009. dec. 13. 15:56
Az enyém sem rajong érte. Én sem számoltam volna be róla csak kicsit óvatlan voltam, ugyanakkor meg nem értem. Miért kéne titkolnom? Az, hogy itt olvasgatok meg max tanácsot kérek csak a segítségemre lehet. Nem hinném hogy ezzel bántanám. Heti max 2-3 óra még nem a világ. Kell ennyi kikapcs. Nem?
2009. dec. 13. 15:54
probléma soha nem volt miatta, ha nincs itthon nem is érdekli, ha itthon van akkor meg nem csinálom csak ha ő is gépezik
2009. dec. 13. 15:53

Az Én édesPárom sem bánja, sőt, szól és kérdezi: mikor lesz már Dominóra?:)

Velem együtt izgul, hogy jó dominókat "küldjön" HOXA :)))

2009. dec. 13. 15:53

Nem nagyon számolok be róla...

én legtöbbet a kalória és szénhidrát számolással fogyózók beszélgessünk témába írkálok, egyszer felettem állt, és elkezdte olvasni a fórumcímet és kinevetett, de megmondtam neki h neki is megvan a privát szférája (a játékok)

nekem meg ez, úgyhogy menjen innét és hagyjon hagy írkáljak, szerencsére megértette, és nem is nyomoz utánam ;)

2009. dec. 13. 15:52
ki van akadva...jogosan!
2009. dec. 13. 15:52
Egyáltalán nem bánja, néha viccből megjegyzi, hogy: -na má megint a Hoxa!:)))
2009. dec. 13. 15:52
ha itthon van és úgy hoxázok, netezek azt nem szereti....egyébként nem bánja....(általában)
2009. dec. 13. 15:50
Az én párom nem bánja. :) Sőt, nagyon büszke rám, mióta az önbizalomnövelő tréninget kitaláltam a csajoknak. :) Bár ő esténként dolgozik, és ha együtt vagyunk, pedig nem hoxázok, mert úgyis olyan keveset vagyunk együtt. :)
2009. dec. 13. 15:48
Szimplán hülyeségnek tartja? Haragszik érte? Volt már ebből problémátok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook