Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? fórum

Mit lehet tudni a SuperGreensről? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
656. 471d5eded8 (válaszként erre: 651. - Pirosalma)
2008. nov. 27. 09:48

Vannak megérzéseim, valószínűleg itt is ez dominált a hozzászólásaid mellett!

És azt tudod, hogy nemcsak ebből a két termékből (por+ph csepp) áll a terméklista? Szépen egymásra épülve, különböző problémákra vannak kiegészítő termékek.

Pl. a cukorbetegségre van az a bizonyos chrom/vanadium kolloid formában lévő csepp! Maga a csoda! És tudod milyen régóta kerestem? A vanádium képes egy idő után átvenni az inzulin szerepét, ezt tesztelik a kutatók...és nem véletlenül vannak vanádium találkozók, még Magyarországon is! De túlsúly esetén is ajánlják, felgyorsítja az anyagcserét.

vagy ott van pl. a candidára ajánlott termékük. Egyik (a csepp) sejtszinten, míg a tabletta a bélrendszerből írtja a candidát...és sorolhatnám mennyi értékes termék összefoglaló neve az InnerLight...míg a köztudatban csak zöld löttyként ismert...ami igazából az alap és önmagában is egy szuper találmány!

2008. nov. 27. 09:27

Ha még nem próbáltad nem tudhatod milyen.

8 hónapja iszom. Csodákra képes, csak a méregtelenítési folyamaton kell túl lenni. Pl. sokáig fájdogált a lábfejem. egyszer csak elkezdett jobban fájni. 2 nap múlva egyáltalán nem fájt, és azóta sem jött elő. Mindig az kezd fájni amivel nincs rendbe valami. Ez saját tapasztalat, így ment sorba, ami hiba volt a testben, felerősödött aztán helyre jött. Csak ehhez kitartás kell.

Ebben az országban még nagyon sok időnek el kell telnie, a felvilágosodásig.

Sokan egyszerűbbnek tartják, bekapkodják a gyógyszereket, fájdalomcsillapítókat stb. /sajnos és is ilyen voltam/ és csak mérgezzük vele magunkat.

Ennek a szernek egyetlen hibája van, hogy elég borsos az ára.

654. Honleány (válaszként erre: 647. - Pirosalma)
2008. nov. 26. 22:30

"csak leírtam a véleményem" (idézet tőled)


Hogy írhatsz valamiről véleményt, amit ki sem próbáltál ?

653. 471d5eded8 (válaszként erre: 651. - Pirosalma)
2008. nov. 26. 22:04

És mi az ami a tudomány ellen szól a greensben?

A lúgosítás vagy az öngyógyító erők motíválása és ezáltal a szervezet egészségre/egységre való törekvése?

Melyik tudomány ág az ami ezt cáfolja?

652. Pirosalma (válaszként erre: 648. - Cszsuka)
2008. nov. 26. 22:00
Köszönöm:-)
651. Pirosalma (válaszként erre: 649. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 22:00

Semmi gond! Nem értem, hogy derült ez ki a hozzászólásaimból, de valami miatt mégis úgy érezted, felteszem, lehet alapja..


(Nem állok amúgy senki mellé, én a tudomány pártján igyekszem állni;-)

2008. nov. 26. 21:58

Indítottam egy új fórumot, ha vannak tapasztalataitok, várlak!


"Chlamydia pneumoniae és mycoplazma pneumoniae tapasztalatok"

649. 471d5eded8 (válaszként erre: 647. - Pirosalma)
2008. nov. 26. 21:56
Akkor bocs...de nekem az egész úgy jött le, mint aki használta és rosszak a tapasztalataid, mert problémád származott belőle. Sokszor éreztem azt a hozzászólásaidban, hogy azok mellé állsz, akik szídják. Miért van ilyen érzésem? :(
648. Cszsuka (válaszként erre: 646. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 21:44
Én úgy emlékszem, hogy ő csak óvatosságra intett, ahogy én is
647. Pirosalma (válaszként erre: 646. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 21:36
Hol írtam rossz tapasztalatról (ha írtam, idézd nyugodtan)? Szerintem sehol, csak leírtam a véleményem.
646. 471d5eded8 (válaszként erre: 645. - Pirosalma)
2008. nov. 26. 21:32

Aha! Ez érdekes...

Mire alapozod a "rossz tapasztalataidat"? Melyek mellett annyira kiállsz és nagy egyetértésben szídod mindenkivel a greenst?

645. Pirosalma (válaszként erre: 641. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 21:27

Szia, Fruzsi!


Nem fogyasztottam, és nem is tervezem:-)

644. 471d5eded8 (válaszként erre: 641. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 21:15

Sajnálom, hogy Pirosalma nem válaszolt...pedig többször is járt itt azóta.

Lehet, hogy nincsenk tapasztalatai a greensről, lehet, hogy nem is fogyasztotta?

Ez érdekes...?!

643. 471d5eded8 (válaszként erre: 642. - Fokamama53)
2008. nov. 26. 21:11
Köszönöm! :) Minden nap egyre jobban! Amit kívánok neked is!
642. fokamama53 (válaszként erre: 641. - 471d5eded8)
2008. nov. 26. 20:44
Szia Fruzsi! Hogy vagy? Remélem jól vagy?
2008. nov. 25. 12:29

Pirosalma!


Nincs energiám visszaolvasni, bocs. Egyszerűbb, ha megkérdezem! Te mennyi ideig ittad a greenst és miért hagytad abba?

2008. nov. 25. 11:43

Én visszatérek a tapasztalatokra! :)


Másodszorra kapom meg a rettegett vírust...persze, hogy nem oltattam be magam...több a mellékhatása! A greens fogyasztása elötti években minden ősztől-tavaszig végig beteg voltam, ki se tudtam kecmeregni belőle...minimum 2 tüdőgyulladás, a meglévőre. Had ne meséljem...:(

Ez a második, amit a gyerekeim csak hazahoztak az elmúlt 1 hónapban (rajtuk se tudott kitörni)...4-5 napig kicsit gyengébb voltam, többet köhögtem, de ennyi! Én ezt a greensnek tudom be és ha már csak ennyit is elértem vele, hogy nem vet vissza a vírus a gyógyulásban...már az is elég lenne! Mert egy-egy tüdőgyulladás 1/2 - 1 évet vetett vissza...az antibiotikum ellenére! Erősödik az immunrendszerem!!! :)

639. 471d5eded8 (válaszként erre: 635. - Marica615)
2008. nov. 25. 11:35
Mennyire igaz! :-)
638. 471d5eded8 (válaszként erre: 632. - Fokamama53)
2008. nov. 25. 11:33
Köszönöm a bíztatást! És a pozitív hozzállás mindennél fontos! :-)
637. Gabriellaxp (válaszként erre: 634. - Pirosalma)
2008. nov. 25. 11:18
Melyik ördögre gondolsz? Nem értem!
636. marica615 (válaszként erre: 625. - Pirosalma)
2008. nov. 24. 21:58
:-)
2008. nov. 24. 21:51
Életünk során szabad akaratot kaptunk, mellyel eldönthetjük, hogy milyen úton járunk az életben, és a szerint alakul életünk minősége is. A legtöbb esetben nem a legkényelmesebb út a leggyümölcsözőbb. A mi egészségünknél is szabad akaratunk van,mi döntjük el hogyan élünk, kinek hiszünk és mit tartunk be ezekből... mindenki a saját valósága szerint él és majd kiderül idővel, tapasztalatból igaz e. Ne ítélkezzünk... :-)
634. Pirosalma (válaszként erre: 633. - Gabriellaxp)
2008. nov. 24. 21:23

Tudom, hogy nem te találtad ki;-)


(Az ördög a részletekben van.)

633. Gabriellaxp (válaszként erre: 629. - Pirosalma)
2008. nov. 24. 20:38

Ezt nem én találtam ki.

Az állatorvosokban még bíztam, magam sem tudom miért. Az öreg kutyámat is majdnem eltették lábalol,a gyógyszerekkel, 12 éves német juhászom, már nem tudott egyenesen járni, a fejét úgy tartotta , na szóval nem részletezem katasztrofális állapotban volt. Nem adtam neki tovább a gyógyszert. Elkezdtem adni a vitaminokat nagyon sokat tömtem belé. 3 nap alatt a kutya egyenesen járt a fejét úgy tartotta mint egy 5 éves. Ma már 14 elmúlt. mindennap kapja a vitaminokat. És senki nem mondaná meg róla hogy 14 elmúlt már. Úgy hogy nem csak az emberek szívnak, az állatok is.

632. fokamama53 (válaszként erre: 631. - 471d5eded8)
2008. nov. 24. 20:06

Sziasztok!Nagyon egyet értek Fruzsival mert engem

is és a barátnömet is félrekezelték az orvosok.

Én 10 éve leszázalékolt vagyok 5 éve bottal járok

pedig azelött örökmozgó voltam.A barátnömet kösz-

vénnyel kezelték félre azt monddták eheti a gyógyszert csak azt nem mondták meddig.2 volt ha-

lálközelbe most elkezdte 2 hónapja a super greenst inni és csodák csodájára majdnem minden vérképe javult asztmája már majdnem teljesen elmult.Én is próbálom összegyüjtögetni a pénzt az

italra hogy ihassam mert nem adom fel én sem.

Fruzsi is erős nő és nem adta fel és nem adja fel

és ez nagyon pozitiv dolog.Csak mindenkit biztatni tudok hogy próbálja meg ha teheti.

631. 471d5eded8 (válaszként erre: 628. - Gabriellaxp)
2008. nov. 24. 19:49
Engem 2 évig feleslegesen tömtek steroiddal! Egy roncs lettem...erre az orvos: a különböző problémáival menjen a többi orvoshoz. Ez is válasz, az ő válasza! Majd saját felelősségre leálltam a steroiddal, mert teljesen tönkrementem és egyre betegebb lettem. Mitötént ekkor? Renitenssé váltam, mert ellenkeztem és nem akartam meghalni! Olyan szinten megbélyegeztek, hogy a legtöbb orvos kidobott, nem foglalkozott velem...nem volt hajlandó megvizsgálni sem! Majd kiderült, a steroid csak hátráltatja a gyógyulásom és ártott! Már chemozni akartak, steroidoztak...ahelyett, hogy antibiotikumot adtak volna...Ha nem vagyok észnél, már én sem élek...és az sem érdekelt senkit, hogy 3 kisgyerekem van!
630. 471d5eded8 (válaszként erre: 627. - Pirosalma)
2008. nov. 24. 19:43

Visszafogottabb? Ha visszafogottabb lennék, már nem élnék!

Az orvosok azt mondták, kisérletezni szeretnének rajtam...mert nincs diagnózis, nincs gyógymód sem!

Azt mondtam, köszönöm...ezt én is meg tudom tenni, szelidebb gyógymóddal és eredménnyel...mert nincs mellékhatása!

Javulok!!! Ez a röntgenképemen is látszik. Ennyit mondott az orvosom..."Nem tudom mit csinál, de valamit nagyon jól csinál és az is biztos, hogy nálunk valamit jobban tud!"

Nekem annál nagyobb elismerés nem kell, mint az hogy ÉLEK!!!

629. Pirosalma (válaszként erre: 628. - Gabriellaxp)
2008. nov. 24. 19:20

Szia, Gabriella!


Megpróbálok az igazság pártájn lenni:-) Lenkeit ismerem, ő tényleg nem akármilyen orvos;-)

(Az utolsó kijelentéseddel pedig óvatosabb lennék.)

628. Gabriellaxp (válaszként erre: 627. - Pirosalma)
2008. nov. 24. 19:08

Hello!

Ugy látom te orvos és gyogyszerpárti vagy, figyelmedbe ajánlom, Dr Lenkei Gábor Cenzurázott egészség, könyvét, a másik, Cenzurázatlan egészség, akkor majd te is megértesz mindent. Én valahol mindig is éreztem amit leir ez a könyv. Ő orvos nem is akármilyen, és abbanhagyta mert elege lett abbol, hogy az orvosok nem gyógyitanak, csak tömik a betegeket, gyogyszerekkel. A legtöbb ember a gyogyszerek mellékhatásától hal meg.

627. Pirosalma (válaszként erre: 626. - 471d5eded8)
2008. nov. 24. 16:17

Nem is erről van szó, hanem arról, hogy rengeteg dolognak van racionális magyarázata, amit a felhasználó nem ismer, ezért csodaként fogja föl. És nem hinném, hogy bármelyikünk orvosbiológiai műveltsége ott tartana, hogy 100 %-os biztonsággal meg tudja ítélni, minek volt köszönhető a hatás. Ezért kell óvatosnak lenni, mert a gyors, felületes, javarészt téves konklúziókból lesznek a tévhitek, és a "csodák".


Örülök, hogy gyógyulsz, nem is venném el ezt tőled a világért sem, de én visszafogottabb lennék a helyedben (helyetekben).

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook