Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet tenni, ha a pasi döntésképtelen? fórum

Mit lehet tenni, ha a pasi döntésképtelen? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 5bdfbe058d (válaszként erre: 6. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 20. 07:57
Az mi? :O
19. vacsa (válaszként erre: 6. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 20. 07:50
Micsodát?????
18. a71138dd52 (válaszként erre: 1. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 20. 07:47
semmit
2015. jan. 20. 07:42

Így búcsúzunk a nőiönbecsülésed utolsó morzsáitól is. Béke poraira.


Magyarul: nem te vagy neki a nagy Ő, de tipikusan az az ember aki úgy van vele, hogy mindegy csak ne legyen egyedül amíg jobb nem jön. Tényleg ezt akarod? Megvárni, hogy megérkezzen a jobb és ténylegesen lapátra kerülj, földön fekszel és még egyet jól belédrúg...


Egyébként te is tudod, hogy nem hisztizel, hanem jogosan akarsz választ a kérdéseidre, amit ő nem ad meg (bár tudja a választ), mert egy önző és gerinctelen alak.


Ennyi a véleményem erről. Mérges lettem, bocsánat :)

2015. jan. 20. 01:03
Egyre jobban megismer. Hisztizz még egy jó nagyot, meglátod milyen határozott lesz.
2015. jan. 20. 01:01
*arra
2015. jan. 20. 01:00
egyértelmüen csak ara vár hogy te végre ott hagyd, gyáva szakitani ahogy az emberek nagy többsége. Inkább megvárják ami g a másik hagyja ott öket. Ebböl jó már nem lesz, szinte mind voltunk ilyen kapcsolatban, csak az idödet pazarlod és elveszited a büszkeséged, igy aztán már tisztelni sem tud.
13. trapiti (válaszként erre: 1. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 20. 00:26

Nem elengedni kell, hanem kidobni hogy lába se érje a földet...

Ő nem döntésképtelen, nagyonis eldöntötte már, amíg nem vagy különösebben a terhére addig (ki)használ, amúgy meg nem kellesz.

Kapard össze a maradék méltóságodat és lépj tovább. És legközelebb sokkal, de sokkal hamarabb vedd észre ha nem akar egy pasi igazán.

Itt is megvoltak a jelek csak nem akartad meglátni... mi az hogy pár hónap után nem tudtok beszélgetni??? Könyörgöm, lassan 10 éve vagyok együtt a férjemmel és egyre többet tudunk beszélgetni...

12. michelle.r (válaszként erre: 1. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 19. 23:28

Ne ringasd magad abban, hogy döntésképtelen. Aki nem dönt, az bizony dönött.


"Pénteken szakított velem "az én érdekemben", "hogy megtaláljam az Igazit", de már szombaton beszélgettünk. Ma megint pedzegette,hogy nagyon nem jó így Neki, mert csak vitázunk és kezd beleunni, nagyon elege van. Én megígértem, hogy nem hisztizek, beletörődöm."


Miért hagyod, hogy ezt csinája veled?

11. 677b566158 (válaszként erre: 9. - 677b566158)
2015. jan. 19. 22:50
azt akartam írni hogy nem távkapcsolatban csinálták ezt velem is:)elirtam
10. NomNom (válaszként erre: 8. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 19. 22:43
Igen csak ha nem vagytok ott egymásnak, akkor nem lesz jobb a helyzet, sőt. Majd lesz valaki ott, aki minden nap meghallgatja. És ha ennyire nem akar összeköltözni, akkor nem is fogja akarni.
2015. jan. 19. 22:43
Ha szóvá teszed hogy nem érted(jogosan)szerintem az nem hiszti másrészt egy nőnek is vannak igényei tehát arra alapozni hogy egy férfi mitől ijed meg olyan mintha elfogadnád hogy nincs szereped egy kapcsolatban..de hogy a kérdésedre válaszoljak szerintem valami miatt ő lezártnak tekinti,valami bekerült a képbe.hogy nyugodt legyen a lelkiismereted kivárhatod az egy hónapot de megint be jön ez hogy ne "hisztizz"?miért mit csinálj bólogass aranyosan mig ő gondolkodik?ezt velem is megcsinálták bár nem párkapcsolatban de azóta elmondhatom ha valaki szeret nem bánik igy veled hanem minimum megbeszéli veled a dolgait.
8. 4bf9e800a0 (válaszként erre: 7. - NomNom)
2015. jan. 19. 22:41
Mélypontok akadnak...
7. NomNom (válaszként erre: 6. - 4bf9e800a0)
2015. jan. 19. 22:40
De ha nincs is senki, jó ez? :S Már szeptemberben is nyitottál fórumot, hogy gáz van. Akkor meg?
6. 4bf9e800a0 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2015. jan. 19. 22:39
Úgy érzem, nincs senkije. Tartottam "egészségügyi ellenőrzést", bár nem szeretem, de kellett,hogy megnyugodjak...
2015. jan. 19. 22:38

Ne hisztizz, az minden pasi rémálma.

Azzal és a srással, nem tudnak mit kezdeni, inkább elmennek.

Mindegy milyenek, a kapcsolatban, békére, nyugalomra, szeretetre van szükségük.

Ha ezt veszélyben érzik, menekülőre fogják, még ha annyira jó is a nővel.

2015. jan. 19. 22:38
Keress másik pasit, aki megérdemel!!! Sztem ez már egy halott szerelem:-(
2015. jan. 19. 22:38
Ja és a másik hölgyeménnyel azóta is együtt van. :D
2015. jan. 19. 22:37

Szerintem meg van valakije... ugyan így jártam a távkapcsolatommal.

De mikor kiderült, hogy mégis van valakije, utána is még zaklatott, hogy de engem akar... na persze...

2015. jan. 19. 22:28

8 hónapja ismerem. Nagyon megkedveltem, az elején rengeteget beszélgettünk, volt, hogy napi 8-10 órát is webkamerán. nagyon nagy lendülettel közelített, rá 2 hétre lejött hozzám 1500 km-ről. Azóta vagyunk egy pár. Együtt töltöttük a nyarat, azóta nagyjából 70-80 napig voltunk együtt, tehát igyekeztünk minden szabadidőnket egymással tölteni. 2 hete jöttünk haza a telelésből, ott szilvesztereztünk, nyáron együtt mentünk nyaralni, bemutatott a szülőknek, rokonoknak, barátoknak.

Úgy októbertől egyre ritkultak a beszélgetések, de ezt arra fogtam, hogy már nem tudunk annyit beszélgetni.

Neki az volt az elején a feltétele, hogy csak akkor akarja ezt az egész távkapcsolatot, ha összeköltözünk. Mondtam, hogy jó, megoldható, és már októberben én is mondtam, hogy nyár végén talán tudnék is menni majd.

No, azóta elzárkózik ettől. Folyton csak veszekszünk, Ő egyre jobban elfordul tőlem, én meg be vagyok pánikolva, hogy miért nem akar. Azt mondja, szeret, de nem olyan hűűű, de nagyon, hogy odaköltözzek hozzá,még nem érzi ezt a kapcsolatot erősnek, de minél többet beszélünk erről én egyre többet hisztizek, Ő meg egyre jobban elzárkózik.

Sokat dolgozik, nem tudnánk túl sok időt együtt tölteni, de mindenképp az lenne a megoldás erre a nagy távolságra a jövőnket nézve.

Pénteken szakított velem "az én érdekemben", "hogy megtaláljam az Igazit", de már szombaton beszélgettünk. Ma megint pedzegette,hogy nagyon nem jó így Neki, mert csak vitázunk és kezd beleunni, nagyon elege van. Én megígértem, hogy nem hisztizek, beletörődöm. Aztán ma azt mondta, hogy ad ennek az egésznek 1 hónapot, ha nem alakul, akkor tényleg lezárja. De így hogy is alakulhatna? Ha benne van a tüske, mindig a rosszat látja ebben az egészben már.

Most felhívtam, hogy én ezt nem bírom idegileg, elengedem, mert nem tudok ettől többet tenni már ezért az egészért, és most, hogy kihasználta volna a szakítást azt mondta, várjuk meg az egy hónapot, hogyan alakulunk.

Biztos vagyok benne szinte 99%, hogy nincs senkije és nem amiatt akar szakítani,mert esetleg csajozni akar.

Mit tegyek szerinted, hogy nehogy még jobban elmérgesítsem ezt az egészet,hanem hogy próbáljam helyrehozni, hogy hiányozzak Neki...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook