Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni dallamtapadás ellen? fórum

Mit lehet tenni dallamtapadás ellen? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit lehet tenni dallamtapadás ellen? (Jó tudni!)

14. Józsibirka (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
febr. 22. 13:41

🤠


Énis!

febr. 22. 13:37
most is dúdolgatok
jan. 25. 08:59
Nekem még ilyenem nem volt.
jan. 25. 04:31
Velem is előfordult. Kicsit idegesített, de nem foglalkoztam túl sokat vele, és néhány nap alatt abbamaradt. Nem érdemes túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
jan. 24. 16:46
Állítsa be ezt a csengőhangot ébresztőóraként. Biztosan segíteni fog
jan. 24. 15:59
jan. 24. 15:59

Már feladtam a harcot. :D

Az a jobbik eset, ha kedvelem, vagy legalább közömbös a dal. De amikor hajnalban arra ébredek, hogy egy húdenemszeretem dalt dudorászok ... Na, az zavaró. Nemrég délig kitartott egy ilyen dal tapadása, majd másnap hajnalban újrakezdődött. :S Hallottam azt az elméletet, hogy meg kell hallgatni. Volt, hogy megtettem, de csak még mélyebben zakatolt bennem (ráadásul akkor is olyan szám volt, amit nem kedvelek).

jan. 24. 15:59
Nemtudom,
6. tien
jan. 24. 15:52

Semmit😊


Napok óta ezt dudorászom a kutyusomnak,szereti.

Hamár megtapadt..


"Néha légy bolond ,egy kicsikét!

Elrepül úgy a szürke gond.

Derül az ég.

Van abban valami báj,

hogyha kacag a máj.

Szárnyal a kedv ,mint a kacsamadár!"

jan. 24. 11:01

"A tudatos, erőszakkal való gondolatterelés csak erősíti a dallamtapadás tényét."


Ahogy minden másra is igaz. Ahol a figyelem, ott az energia.


Az inkriminált dallamról meg eszembe jut egy esküvő. A pár megérkezett egy baxott nagy terepjáróval, a menyasszony szűk ruhában, már majdnem mint egy sellő 😆

Majdnem kiesett az autóból, annyira szűk volt a ruhája, miközben a No woman no cry harsogott a hangszórókból.

A vendégsereg angolul beszélő része hangosan felröhögött.


Egyébként igen, rendszresen van dallamtapadásom. Milyen betegségre számíthatok?

jan. 24. 10:53

Az tök jó, amikor a kedvencedet dúdolgatod. De nekem volt már, hogy olyan szám jött mindig elő a fejemben, amit utálok. Nem is írom le mi, nehogy visszajöjjön. Amint nem szólt a rádió, előkerült az agyamban valahonnan. Durva élmény volt, jó pár napig eltartott. Kimondottan kellemetlen volt.

Most meg ránéztem a No woman no cry szövegre és az kezdett a fejemben szólni, remélem nem marad sokáig!!!!

jan. 24. 10:03
Ebben a modern, okos világban már a dudolászás is baj, istenem....én is szoktam és nem érdekel ki, mit gondol rólam. Inkább ilyen vagyok, mint savanyú és búskomor.
jan. 24. 10:00
Nekem mindig van, de sosem gondoltam volna, hogy ez baj. Most is dudorászok egy dalt, amit imádok. És igen, ahogy a cikkben is írtad, meg szoktam hallgatni, van hogy többször is :) Ha meg elegem van belőle, akkor hallgatok mást és azt dudorászom :D Sosem okozott ez gondot, ugyanúgy az élethez tartozik, mint az evés vagy alvás.
1. pi
jan. 24. 09:35
No Woman, No Cry…
Bob Marley egyik legismertebb nótáját egy alkalommal több napig dúdoltam magamban. Eleinte nem okozott gondot, de egy idő után kezdett idegesíteni, lévén, hogy igazából nem is annyira kedveltem a dalt..
De mitől is tud egy dallam ennyire beragadni az ember gondolataiba és mit lehet tenni ellene?

Ugrás a teljes írásra: Mit lehet tenni dallamtapadás ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook