Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelent nektek ez a kifejezés: "enyhe náthával"? fórum

Mit jelent nektek ez a kifejezés: "enyhe náthával"? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. aug. 3. 17:19
Igen, én is erre gondolok nagyjából, de hogyan érti mindenki, hogy néha, óránként, fél óránként?
8. Soufflet (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. aug. 3. 17:17
Erre szavavdek.
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:53
Ha mindenképp menni kell vannak tüneti szerek amik nagyon jók ,,elviszik az orrfolyást ,tüsszögést dugulást stb,,de ezek sem arra valók hogy azon élj amíg náthás vagy ,csak ha nagyon kell hogy talpon maradj.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2023. aug. 3. 16:48
Persze tudom, csak szerintem mindenkinél és minden helyzetben máshol van a vonal ha menni kell
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:46
Az már nem enyhe,,persze ezt megmagyarázni egy munkahelyen,,ha erre gondoltál.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2023. aug. 3. 16:36
Na nekem ez szokott pont napközben beindulni, egész délelőtt kb semmi, majd megindul az áradat az estére, délutánra.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:34

Enyhe nátha,,az én olvasatomban,,amikor nem folyik vagy dugul folyamatosan az orrod,,nem tüsszögsz csak néha,,nincs láz,,,.Zsepiben nem mértem.


Múlt héten pont volt egy ilyenem,,azt hittem beindul de nem ,,tehát enyhe nátha.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:33
Szerintem az, ha kicsit szipog, néha ki kell fújnia. Nem fáj a torka, nem köhög, nem lázas.
2023. aug. 3. 16:31
Sokszor hallom ezt ovikban, sőt még az irodában is, is, hogy enyhe náthával mehetünk stb, jöhet a gyerek. Jó de kinek mi az enyhe nátha, számszerűsíted, hogy mennyi zsepit használsz el óránként pl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook