Mit igyunk? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 24. 21:21
Nálunk -Bp- jo a csapviz. Minden este abból csinálok szódát a fröccsömhöz. 😉
2018. jan. 24. 20:46
Csapvizet iszunk, ebből készített teát, valamint automatás szódavizet. Vidék, megyeszékhely.
5. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Belat_itt_ne_keressek)
2018. jan. 24. 20:37

Szerencsére én ahol élek, ott jó a csapvíz (csak rohadt köves) ÁNTSZ-es, orvos meg vízügyi mérnök szerint is. Csapvizet iszok. Régen ezért is volt jó a vizünk, mert itt jó a víz.

Mikor Pesten laktam, ott hányás klór volt a víz, de a Mama mindig teát főzött, ill. ott ásványvizeztem.

A másik Mamánál nem rossz a víz, csak nem olyan, mint az otthoni. "Ízetlen".

2018. jan. 24. 20:28

sokáig szénsavas ásványvizet ittunk

1 hónapja áttértünk napközben a teára (cukor nélkül), 17 óra után a gyömbéres limonádéra (csapvízzel)

2018. jan. 24. 20:20
Ásványvizet és teát szoktam inni.
2. kisj
2018. jan. 24. 20:20

Nálunk (szintén Budapest) jó a csapvíz.

A munkahelyemen (ami azonos kerületben van a lakhelyemmel) nem, ott tisztított vizet iszunk.

2018. jan. 24. 20:18

Most nem egy virtuális kocsmát akarok alapítani, hanem érdekelne, hogy ti mit, milyen vizet isztok.

Nálunk (főváros) olyan iszonyatosan klóros a csapvíz, hogy nem csak büdös tőle, hanem vastag fehér lerakódást hagy az edény falán.

Sokáig csak ásványvizet ittunk, aztán lett egy vízszűrő kancsó, de hamar tönkrement és nem is szerettem állandóan töltögetni (sokat iszunk).

Ezután struccpolitika, csapvíz hónapokig, de most megint utálom.

Ti mit isztok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook