Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
2004. jún. 5. 09:36

Tegnapi menüm:


R: barackos tea édesítővel

E: mexikói csirkemell, retek,uborka (imádom)

V: virslis-hagymás rántotta, uborka, retek


Éhség ellen pár szem eper.

2004. jún. 4. 18:13
Olvasgattam itt a hozzászólásaitokat és már akartam is kérdezni,más is ennyit vedel mint én?Nem néztem pontosan, de kb.2-3 liter vizet benyomok egy nap.Nem azért,de szerintem a szervezetünk a ketózist igyekszik ellensúlyozni azzal,hogy hígítja a vért, mert a keringő aceton mindenképpen káros, ugyanis mérgező!Gondoljátok el mi lenne, ha benyomnátok néhány korty körömlakk-lemosót!Ugyanaz a vegyület!Egyébként azt olvastam, hogy ez a diéta káros a vesére ami igaz,mert az acetont a vesének kell kiszűrnie.Azért ne rémüljetek meg,de akinek van veseproblémája,jobb ha óvatos.
941. Mariann
2004. jún. 4. 11:09

A tegnapi menüm:

R: kávé tejszínnel

E: sült husika(jó nagy adag) és Pannónia sajt

U: 2 db sült pipiszárny

V: császárszalonna, pár vékony szelet füstölt párizsi.

Nasi nem volt, nem kívántam...

Víz: 3,2 liter

940. Tacsi
2004. jún. 4. 09:06

Este olyat főztem!

Karfiol tojással kikevert tejföllel leöntve, újhagymával és némi paradicsomszelettel megsütve légkeverésen. Ez lesz az ebéd ma. Reggeli natúr yoghurtos saláta. Vacsi száraz fehárbor lesz, talán salátával.

T.

939. izmiri
2004. jún. 3. 22:05

na és most

mit ettem ma


hát társaim, nem volt ma könnyű napom diéta ügyileg


reggeli: a szokásos kávé, eddig minden oké

ebéd: sült pipicomb, és párolt zöldség. ez ugyi nem a legjobb, de ez volt a menü :)


na de aztááááááán


délután munkahelyen egy kolléga búcsúztatója, nagyon, de nagyon sok sütivel. fagyit lemondtam, nyerő. :)) azonban egy pici kocka (tényleg pici) túrós sütit megettem. ebben biztosan volt sok ch, mert ugye cukros volt. de gondoltam 3 hét után ennyi bűn megengedhető. egy falatka.


erre egy óra múlva hív a férjem, hogy este egy állófogadásra kellene mennünk. mondom: jujjj

elmentünk. olyan, de olyan ételek, hogy na. de én ügyesen csak húst hússal :) borjúprökölt, bélszíncsíkok, csirkemell volt csak a tányéromon. három db ubiszelet és egy kanálnyi borkkoli még. vajon ez mennyi ch ? ki tudja. remélem nem sok, mert tényleg csak húst ettem, de a szószokban lehetett. aztán megyünk tovább. és akkora asztalok roskadoztak a sütiktől, hogy na. a férjem evett. és két villahegynyi nyalás én is. szóval ma biztos nem 25, ami nekem most mehet :(

938. izmiri (válaszként erre: 937. - 70816934ea)
2004. jún. 3. 21:58

érdekes. én soha nem voltam éhes már az elején sem. most is igen ritkán.

reggelizni soha nem szoktam, de korábban sem tettem, de ha valaki már eszik reggel is szerintem könyebb (tojás, sajt)

ebédre jó nagy adag husi, mert ha husit nem ettem másnap igen gyenge voltam. pici zöldség meget hozzá

estére nekem nagyon bejött a tükörtojás. hozzá vagy egy kis sajt, vagy egy-két virsli. és már meg is voltam.

sok olyan napom volt, ahol nem az volt a gond, hoyg túlléptem a 20-at, hanem az, nem ettem eleget.

937. 70816934ea (válaszként erre: 934. - Vikyci)
2004. jún. 3. 13:17
Na nem tudom, a diétánál mi jobb: a jó étvágy vagy a rossz. Nekem pont az a gondom, hogy nem tudom 100%-ra elkezdeni, mert hiába figyelek arra hogy mit eszek, állandóan éhes vagyok. Nagyon kellene csokkentenem a mennyiséget. Kellene egy jó beindulási nap. Segítsetek!
936. bfg
2004. jún. 3. 12:38
Igan, csak valahol azt olvastam, hogy Atkins szénhidrát értéket viszonylagosan számol, semmiképpen nem úgy, ahogy az le van rva mondjuk egy tápanyag táblázatban.
935. Mariann
2004. jún. 3. 12:21

Hú, de lemaradtam az írással.

A teganpi kajám:

R: kávé tejszínnel

E: Sült pipicombi, kevés Pannónia sajt (kb. 40 g)

V: rántotta 4(!) tojásból. Éhes voltam nagyon! Savanyú káposzta, kevéske mogyoró

Nasi: kakaós vaj. Fújj, most nem esett jól, pár napra ezt száműzöm.


Ja, én 1 db tojásra 0,3-at számolok. Mindenhol ennyi, pedig már egy rakat táblázatot átnéztem. Még a régi nagy szakácskönyvben is 0,3! Meg abban a táblázatban is, amit a terhességi cukorbetegség alatt kaptam...

934. Vikyci
2004. jún. 3. 10:15

Sziasztok!

Ez a 3. hetem a dieataval, de valami nagyon nem jo. A kilok meg a centik szepen mennek lefele, de reggelete ha csak ranezek a tojasra vagy barmire egyszeruen mar rosszul vagyok pedig ehes vagyok. Epp most probaltam legyurni keves pulykasonkat paradicsommal, de ettol is haborog a gyomrom.

Mit tegyek?

933. izmiri
2004. jún. 2. 22:05

mai menü


R: szokásos kávé kis tejjel

E: holnstein szelet, ami ugyi szép szelet hús natúr, rá tükörtojás. és pároltzöldség. ami tudom nem a legtutibb, de nem nagyon van más lehetőség ahol eszünk. de ennyi belefér azt hiszem

V: fél doboz túró, fél doboz tejföllel összekeverve, fűszerezve, de ennek a fele, másik fele a férjemé. és hozzá két tükörtoji.


ki kellene számolnom

nem nagyon szoktam egész pontosan számolni, ezért segítsetek, hátha én is belejövök


kávé 1,0

amilyen kicsi volt a tej 1,0

husi 0,0 :))

tojás 0,6

mondjuk egy csészényi köret, pontosan ??? nem tudom. mondjuk 8-10, legyen 10 a biztonság kedvéért

túró 2,5

tejföl 2,5

tojás 1,2

ha jól számolom 18,8

ez azt hiszem dícséretes :) még jó, hogy ettem köretet, mert anélkül kevés lenne



932. izmiri (válaszként erre: 920. - Gyöngyi)
2004. jún. 2. 21:52

de hát tanítónéni kérem :o) minden nap vacsizok. a 922-ben is részletesen leírtam. nem is rosszat : húsos, tojásos lepényt, kovi ubival

majd még pár darab mandula is lecsúszott, mert kiszámoltam a ch-t és kevés volt

931. habóka
2004. jún. 2. 15:49
És a tejszínes krémekhez a cukor nélküli, zacskóban kaphatót használjátok? A főzőtejszínben van cukor. Vagy melyiket?
930. EriAnyó (válaszként erre: 929. - Habóka)
2004. jún. 2. 15:47
Bizony 0,6 - legalább is a piros könyv szerint.
929. habóka
2004. jún. 2. 15:05

Helló Mindenki!


Egyre több ellentétbe ütközöm. egy tojás az 0,3 vagy 0,6 ch??????????????

928. EriAnyó (válaszként erre: 925. - Shephard)
2004. jún. 2. 10:29

No, hát ezt hívtam én eddig Panna Cottának. Csináltam már eperrel is, tényleg fincsi.



927. Shephard (válaszként erre: 926. - Habóka)
2004. jún. 2. 10:29

A szeder az egyetlen, amit elvileg nem lehet enni, én ennek ellenére megettem, mert különben más felé vitt volna a kísértés (pl:sütik), és az rosszabb lett volna!!!


Lehet csinálni gyümölcs helyett valamilyen eszenciával is (mandula, kókusz), akkor tuti biztos lehet enni! Próbáld ki!!! Megéri!

926. habóka
2004. jún. 2. 10:25
Köszi, de első fázisban lehet ezt enni?
925. Shephard (válaszként erre: 923. - Habóka)
2004. jún. 2. 10:09

Szedres tejszínkrém


2 dl tejszínt, 1 dl vizet, édesítőt felforralok és közben hozzákeverek fél csésze szedret, majd leveszem a tűzről. 1 dl forró vízben feloldunk 1 ek zselatint és ezt a tejszínes keverékhez öntjük, majd jól elkeverjük és két tálkába öntjük (2 adag lesz), majd folpackal lefedjük, hogy ne bőrösödjön meg, és több órára hűtőbe tesszük, hogy megdermedjen!


Másmilyen gyümölccsel is el lehet készíteni!

924. Shephard (válaszként erre: 921. - Habóka)
2004. jún. 2. 09:50

Szia!


Én azt tapasztaltam, hogy ha túl alacsony az a ch szint, amit naponta beviszek, akkor nem fogyok, de ha viszont 10-13 ch között van, akkor mennek le a kilók folyamatosan és rendesen!


Szóval szerintem emeld meg a ch szinted és figyeld, hogy mi történik!!!

923. habóka
2004. jún. 2. 09:45
Milyen az a szedres krém? Leírod?
2004. jún. 2. 09:43

Mai menüm:

R: tea édesítővel

E: saláta öntet nélkül

V: virslis rántotta, retek, uborka


És tuti biztos lesz valami édesség is, mert már most tudom, hogy nagyon ki leszek rá éhezve estére. Talán szedres tejszínkrém (egyszerűen imádom és csak 3,2 ch van benne és nem kis adag!)

921. habóka
2004. jún. 2. 08:31
Hekem tegnap 10 gr sem jött össze nem a 20. Mégsem megy le semmi 6 nap után.
920. gyöngyi (válaszként erre: 919. - Izmiri)
2004. jún. 1. 20:57

Izmiri!

Tessék valamit vacsizni, akkor is ha nem nagyon kívánod! Valami ch-menteset! Ez nem úgy működik, mint a többi fogyókúra, hogy minél kevesebbet eszel, annál többet fogysz! Ez most nem így lesz!

Gyöngyi

919. izmiri
2004. jún. 1. 18:28

és íme mit ettem ma


r: szokásos kávé, kis tejjel

e: egy szelet csikemell grillezve, zöldsaláta (natúr)

v: az ebéd után most először de baromi éhes voltam, így haza siettem, elkészítettem, sőt már meg is ettem: csirkemell csíkokra vágva, pirosra sütve, rá két tojásból, petrezselymes rántotta. ez amolyan húsos tojáslepény. isteni. és hozzá kovászos ubi.


és most jól vagyok. nincs tervbe véve további étel.

és ma nagyon nagyon sok vizet ittam.


jó ez így ? neha erősítsetek meg légyszi :)

918. izmiri (válaszként erre: 917. - Eri)
2004. jún. 1. 18:26

hogy érted ezt ? lassan fogyogattál. meguntad. bekajáltál. újra kezdted, és így hirtelenebb letta fogyás ?

lehet, hogy ez a taktika ??? :o))))))))

917. Eri (válaszként erre: 914. - Habóka)
2004. jún. 1. 16:16
Szia!Én ugyanigy voltam másfél honapig,meguntam és 4 napig mindent összezabáltam,majd ujra kezdtem.És láss csodát ez kellett neki egy lórugás.Mintha már más is irta volna,hogy utánna megindult.5nap alatt 5kg ment le elötte meg szenvedtem másfél hónapot és 3kg ment,pedig mindent betartottam!
916. habóka
2004. jún. 1. 15:19

Köszi Eryanyó!


Jó lenne, ha már történne valami. Te mennyit fogytál mennyi idő alatt? És miket eszel, ha még első fázisos vagy?

915. EriAnyó (válaszként erre: 911. - Habóka)
2004. jún. 1. 15:06

A kicsi uborkát talááltam meg a könyvben: 1/2 csésze 1,8gr; 1 csésze fejes sali 0,7gr.


Szerintem adj időt magadnak. Lehet, hogy később indul be a fogyás. Én sosem éheztem, amikor nem ettem össze-vissza mindent, akkor szépen, lassan ballagtak a kilók.

914. habóka
2004. jún. 1. 14:57

Én ezt nem értem. Van aki közületek lakmározik (3 tojásból rántotta sonkával vagy szalonnával) van aki meg iszik egy kv-t reggelire. Most mi a jó?

Első fázisban lehet tejszínes brokkolit meg mindenféle elkészített húsokat enni, vagy csak zöldeket meg tojást, sajtot?

A kefírről joghurtról már lemondtam,(nagyon nehezen).A tejet is imádtam, már azt sem iszom. 6 napja nem ettem kenyeret, krumplit, rizst, gyümölcsöt, saláta és uborka kivételével zöldséget és mégsincs eredmény. Amit azt hittem, hogy eredmény a múlt héten (1 kg) az is visszajött.Kezd telelenni a hócipőm.

Húzzatok ki a bajból.

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook