Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után babát szeretnék.... fórum

Missed ab után babát szeretnék.... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 3. 20:37

Ez tényleg nagyon megrázó lehetett. Azt mondják minél rosszabbul van valaki annál "erősebb" a terhessége. De ahogy léteznek pszichoszomatikus betegségek, úgy vannak pszichésen előidézett pozitív tünetek is. Már amennyiben a hányást képes az ember pozitívan megélni...

Én a második alkalommal nem ismertem beleélni magam a 12. hétig

24. Retek3006 (válaszként erre: 23. - Nikk_1982)
2012. ápr. 3. 20:30
10+5 hetesen derült ki, hogy már nem él a pici, méretei alapján csak a 8. hétig fejlődött. Elég megrázó volt a hír, mivel rosszul voltam, hánytam, fájtak rettenetesen a melleim is. Azt vártam, hogy minden ok, aztán kaptam a hideg zuhanyt.:(
23. Nikk_1982 (válaszként erre: 22. - Retek3006)
2012. ápr. 3. 20:24

Szia


Jobbulást! El kell engedned az elsőt, hogy a másodikra felkészülj szerintem. Hány hetes voltál?

2012. ápr. 3. 20:20

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni a csapathoz, ha lehet még... Bár én még friss missed ab-os vagyok, pont 3 hete volt a műtétem:(:(:( Nagyon várom már azt az időt, amikor majd újra lehet próbálkozni... Tudom, hogy az én elveszített babámat nem pótolja egy másik baba, de úgy érzem, hogy talán egy új jövevény enyhíti azt a fájdalmam, amit még ma is érzek:(:(:(

2012. ápr. 3. 20:14
Mondjuk a fogi-gátlót nem értem miért írta fel neked...????
20. Nikk_1982 (válaszként erre: 19. - A6293a9863)
2012. ápr. 3. 20:12

Akkor viszont mielőbb vizsgáltass hormonszintet, meg a többi ilyenkor szokásos dolgot. Persze ehhez kell egy doki aki megfelelően áll a kérdéshez. Ha megállapítják hogy fizikailag minden rendben van, akkor egy kicsit csak megnyugszol.


De az biztos hogy egy ponton túl a túlzott akarás épphogy gátolja a teherbeesést.

19. a6293a9863 (válaszként erre: 18. - Nikk_1982)
2012. ápr. 3. 20:07

Képtelen vagyok lazítani.Egyébként igazat adok ebben a dologban neked.Nálunk is akkor jött össze amikor a legkevésbé számítottam rá.

De most valahogy nem megy.Nem fogok megnyugodni addig amíg nem tesztelek egy dupla csíkosat.Makacs vagyok,és tudom hogy sokat kell küzdenem a következő babócáért.

2012. ápr. 3. 19:50

Nekünk a vetélés utáni 6. hónapban jött össze újra. Én magamon úgy vettem észre (persze sokan mások is mondták már ezt) hogy a siker titka a rágörcsölés hanyagolása. 3 hónap után kezdtünk újra próbálkozni, de sikertelenül, aztán kisebb-nagyobb változások miatt (épp házat kerestünk, újra felfedeztem a bulizós énem, ilyenek)eljutottam arra a pontra, hogy nem is baj ha még vár az a baba egy-két hónapot. Ez persze nem csökkentette az örömömet, amikor a következő ciklusban pozitív lett a teszt. :-D


Szóval: lazíts!!!

2012. ápr. 3. 17:20
Holnap kellene megjönnie.(tuti meg fog). Azért ott van hogy de jó lenne ha mégsem.De nem vagyok én olyan mázlista. :(
16. a6293a9863 (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. ápr. 3. 15:20

Nem tudom Lencsy olvastad-e a hozzászólásaim közt írtam hogy nem védekezünk évek óta semmilyen módon a párommal,és erre az elveszített babára sem számítottunk (elkönyveltük magunkat selejtesnek).

Ezért aggódom annyira hogy megint nem fog összejönni.

15. Szabokisandi (válaszként erre: 5. - Tejcsi)
2012. ápr. 3. 08:13
Azt hittem, azért elárulod a megoldást....
14. Lencsy (válaszként erre: 1. - A6293a9863)
2012. ápr. 2. 20:47
Két gyermek után volt a vetélésem és az után pár hónappal gond nélkül összejött a harmadik gyerekem . Szerintem ha nem történt műhiba (ami valószínű) ..akkor nem a műtét hibája , hogy nem jön össze , sokkal inkább valami hormonális vagy egyéb gond okozhatja . Összefog jönni :))
13. a6293a9863 (válaszként erre: 10. - Pamacs85)
2012. ápr. 2. 17:47
Az az igazság Pamacs hogy még egy darabig nem akarom a dokimat meglátogatni,mert írt fel fogigátlót,amit elvileg szedek,gyakorlatilag meg nem.De ha a további próbálkozások ellenére sem jön össze,nem lesz más megyek és megmondom hogy "segítsen" be,vizsgáljon ki.
2012. ápr. 2. 17:44
A Billings-módszert alkalmaztam eddig,és úgy tudom hogyha a méhnyak nehezen kitapintható akkor ovulációhoz közel vagy.Hát én vizsgáltam és tapasztaltam is ezt.A hőmérőzéssel az a baj,hogy nem tudom kivitelezni,mivel nagyjából ugyan abban az időpontban kell reggelente ébredésit mérni.Viszont a melóm miatt...egyik héten korán kelek nagyon a másik héten nem.Most lehet hogy a lustaság beszél belőlem de ha nem muszáj nem kelek minden nap fél 5kor hogy mérjek.De valószínű ha nem lenne ez a problémám,a hőmérőzést is bevetném. :)
11. tejcsi
2012. ápr. 2. 17:11
Esetleg meg nyák-teszt. Nekem az jott be, mivel nincs pontos ciklusom.
10. pamacs85 (válaszként erre: 1. - A6293a9863)
2012. ápr. 2. 16:42

Nekünk missed utáni 2. mensi után sikerül úgy, hogy nem is gondoltunk rá.

Nekem volt teljes vérkép de minden oké volt, ajánlom neked is megnyugtató ha tudja az ember, hogy minden ok.


Láttam írtad az lh tesztet mankónak jó de mellé ajánlom a hőmérőzést nálam szépen mutatta a pé-t igaz kitolódott 2 nappal mindig.

De ittam még a cicka-palást teákat is.

2012. ápr. 2. 16:19
Zseba egyébként az ovulációs teszten én is gondolkodom.Biztosan egyszerűbbé tenné a dolgot.Egyébként lehet hogy hülye kérdés,de egy ilyen teszt azt is megmutatja ha nincsen peteérés?
2012. ápr. 2. 16:12

Szia!

Mi a műtét után a 3. hónaptól kezdtünk próbálkozni és a 2. hónapban sikerült is!

Én akkor használtam ovulációs tesztet is. Az első próbálkozós hónapban nem mutatott ki pé-t a teszt, a 2. hónapban igen, és be is jött!

7. DorkaMoncsi (válaszként erre: 6. - A6293a9863)
2012. ápr. 2. 16:12
Nézess egy hormonvizsgálatot, ha nagyon nem akar összejönni.:)
2012. ápr. 2. 16:03
Szerencsére a műtét után hamar visszaállt minden a régi kerékvágásba.Számolgatom mikor van peteérés,el is kapom olyankor a párom,de eddig semmi.Pedig a ciklusom rendszeres,óramű pontossággal szokott megjönni.Nem tudom mi lehet a baj :(
5. tejcsi (válaszként erre: 4. - A6293a9863)
2012. ápr. 2. 15:59
Szio! Tudod mikor a legmegfelelobb pillanat a probalkozashoz? En nem tudtam, igy evekig sikertelenul probalkoztunk. Aztan amikor "megvilagosodtam, az elso honapban varandos lettem. Igaz, az a baba elment, de amikor ujra nekialltunk, ismet sikerult elso honapban:)
2012. ápr. 2. 15:47

Gratulálok. :) Az a baj,hogy nagyon rá vagyok görcsölve a témára.Az első baba is nehezen jött össze bár nem terveztük,de éveken óta nem védekezünk semmilyen módon a párommal.

Aggódok hogy megint ilyen sokat kell várnom a kis jövevényre. :(

2012. ápr. 2. 15:46
Nekem két missed ab is volt fél éven belül. Tehát az első után 5 hónappal estem teherbe. A második után pedig négy hónappal. "Ő" most már 17 éves elmúlt. Ne görcsölj rajta és össze fog jönni!
2. pritta (válaszként erre: 1. - A6293a9863)
2012. ápr. 2. 15:41
mi 3 hónappal próbálkoztunk ismét és sikerrel jártunk. most járok a 31. hétben
2012. ápr. 2. 15:32

Missed ab után vagyok lassan 5 hónappal.Szeretnék újra állapotos lenni.2 hónapja próbálkozunk eredménytelenül.

Kinek milyen hamar jött össze egy ilyen műtét után a baba?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook