Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után azonnali teherbeesés fórum

Missed ab után azonnali teherbeesés (beszélgetős fórum)


2021. aug. 30. 16:45
Én is így tudom ! Végül is műtét, és fertőzésveszély van !!!
2021. aug. 30. 14:50
Köszönöm a kioktatást, de az orvosom 2 hetes kontrollon zöld utat adott az együttlétnek. Nem ez volt a kérdés.
2021. aug. 30. 14:49
Már régen voltam fogamzóképes korban, de nem úgy van, hogy mindenféle alulról történő beavatkozás után 6 hétig nem ajánlatos dugni?
2. loch ness (válaszként erre: 2. - Borboleta)
2021. aug. 30. 14:42
Szerintem nem ezt kérdezte...
2021. aug. 30. 13:55

Sziasztok!


Van e köztetek olyan, aki messed ab után azonnal újra terhes lett?

8 hetesen volt missed ab műtétem 20 nappal ezelőtt. Pár napja védekezés nélkül voltunk együtt először...

Tudatosan nem védekeztünk.

Sajnos volt már 2 éves egy missed ab műtétem, akkkor egy vérzést vártunk meg és utána azonnal terhes lettem, egészséges kislányunk született.


Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha most azonnal teherbe esnék újra, úgy hogy meg sem jön a mensim egyszer sem. Kicsit félek azért tőle, lehet mégis csak védekezni kellett volna.

Az az igazság, hogy férjemnek lesz még idén (még pontosan nem tudjuk mikor) egy kisebb műtétje, de emiatt is ugye legalább 6 hét kimaradna a próbálkozás terén. Jó lenne még a műtétje előtt újra teherbe esnék.


Szóval érdekelne olyanok története akik szintén nem vártak az újabb teherbe eséssel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook