Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab - Beszéljünk róla! fórum

Missed ab - Beszéljünk róla! (beszélgetős fórum)


90. Epri (válaszként erre: 88. - Mgagi)
2015. jún. 9. 13:47
Értem... Nálunk este felteszik minden nélkül aztán reggelig tágulás és reggel altatás és műtét. AJ aj... bízom a legjobbakban meg a dokiban.
89. mgagi
2015. jún. 9. 13:46
szóval úgy akartam írni hogy dokitól is függ hogy mennyire kíméletesen helyezi fel.
88. mgagi (válaszként erre: 87. - Epri)
2015. jún. 9. 13:44
szerintem doki függő. Én nem tudtam róla hogy felhelyezték mert altatásban csinálták. Nekem utána volt rossz mert éjszaka nem tudtam aludni.
87. Epri (válaszként erre: 86. - Mgagi)
2015. jún. 9. 13:43
Értem köszi. A görcsöktől nem félek mensinél megszoktam, mert nekem nagyon erősen szokott fájni egész nap... csak a felhelyezéstől félek, mert sokan írták, hogy elviselhetetlenül fájt. Valaki meg azt írta, hogy szinte nem is érezte... Ebből kiindulva lehetek szerencsés és lehetek szerencsétlen. Egy visz előre gyorsan túl leszek rajta :( Köszönöm a választ és sajnálom, hogy veled is megtörtént. Meg mindenkivel, hogy ilyen megesik ... szörnyű.
86. mgagi (válaszként erre: 85. - Epri)
2015. jún. 9. 13:32

Szia! Sajnálom hogy duplán kell átélned a veszteséget.

Én nem tudom hogy jobban jársz e ha beszedsz fájdalomcsillapítót, de egy biztos. Nekem nem vált be. Pedig én kaptam és igazából nem lett jobb tőle. Nem kell félni tőle. Nem erősebb mint egy szülési fájdalom. Mármint nem a felhelyezés hanem maga a tágulási folyamat.

85. Epri
2015. jún. 9. 11:33

Sziasztok! Sajnos át kell ma esnem ezen a műtéten...ikreink nem fejlődtek és első terhességem volt :( El vagyunk keseredve én meg félek a műtéttől.

Egy kérdés laminária előtt beszedhetek fájdalomcsillapítót? Nagyon sok rosszat olvastam róla remélem szerencsém lesz és meglepően kevésbé fáj majd... Kérlek egy kis jó tanács akármi. Azt se tudom merre áll a fejem :(

84. mgagi (válaszként erre: 83. - Kisritu)
2015. jún. 8. 19:47

Az és sok is. Bár nem tudom ha időn belül jön meg akkor mennyire de nekem óránkén kellett cserélni. Pl előtte én is barnáztam.

Most is nehezen akart megjönni és görcsöltem is rendesen tegnap este és most is.

2015. jún. 8. 19:39
még nem jött meg...de lehet megfog.nagyon fajdalmas ilyenkor az elso?
82. mgagi
2015. jún. 8. 19:03
Az jó ha neked 6 héten belül megjött. Nekem többet kellett várni.
2015. jún. 8. 19:00
lehet h.meg fog jonni...beindult a barnazas meg fájdigal is a hasam..
80. mgagi (válaszként erre: 79. - Kisritu)
2015. máj. 31. 20:46
Rossz a värakozäs az biztos.
2015. máj. 31. 20:41

Sajnálom :( nekunk 2-3 ho varakozast mondott

De vannak körülmények amik miatt en-mi egyelore nem szeretnénk.

78. mgagi (válaszként erre: 76. - Kisritu)
2015. máj. 31. 13:43
Neked mit mondott az orvos?
77. mgagi (válaszként erre: 76. - Kisritu)
2015. máj. 31. 13:43
Nem. Az anyosom :( egyebkent mär jobban vagyok hogy tudom mindennek a hätteret. Viszont elkeseritett az itteni nögyogyäszom välasza akkor amikor közölte velem hogy ö a helyemben nem vällalna be. De ö volt az egyetlen Aki ezt mondta.
2015. máj. 31. 13:19
Nagyon sajnalom:( kivanom h.a sebek begyogyuljanak. ez az ember nem veletlenul egy orvos? mert en most azokban csalodtam...
75. mgagi (válaszként erre: 74. - Kisritu)
2015. máj. 31. 12:53
A baba lehet hogy beteg volt ezt elfogadom de kerestem a miertet a trombozisra. Ez lelkieredetü. Nagyon Magam alatt voltam. Nem a baba elvesztese viselt meg nagyon hanem Egy hatalmas nagy csalodäs Egy emberben akire felneztem. A lelkembe gäzolt ahelyett hogy tämaszt nyujtott volna.
2015. máj. 31. 11:45
Drukkolok nektek:) hogy teljesuljon az almotok,vagyatok.hogy jottel ra a valaszra? en nem talalok szamomra elfogdhatot..
73. mgagi (válaszként erre: 72. - Kisritu)
2015. máj. 31. 06:42
Szerencsere mär feldolgoztam. Juliusban lesz 1 eve. Ugy vagyok vele hogy ha a törtenetemet megosztom mäsoknak akkor azzal segithetek megelözni a bajt. Többsegetek az elsö babät tervezi. Nekem mär van kettö es ezert irtam hogy lehet nem lehet több. Mert volt olyan orvos hogy örüljek ennek a kettönek es ne vällaljak 3. babät. Viszont en nagyon vägyom rä. Tudom azt is hogy miert törtent ez velem. De sokäig emesztett a dolog. A välasz megnyugtatott. Bär ettöl meg csak remenykedem hogy ket even belül teljesül az älmom.
2015. máj. 30. 23:21
Köszönöm,hogy megosztottad velem. Nem semmi a torteneted. Sajnalom h.ez tortent veled. Remélem mar sikerult felgyogyulnod-fizikailag.A lelki gyógyulás sajnos hosszabb folyamat. Mikor történt veled? Mindenesetre ha nem javulnek, holnap visszamegyek. De remélem nem lesz ra szükség.
71. mgagi
2015. máj. 30. 21:01
Jobb felni mint megijedni. Nekem az volt a bajom hogy engem elküldtek a korhäzbol amikor mütetre mentem mondvän nem verzek. Aztän mikor Egy nappal kesöbb bevittek mert görcsöltem akkor Sem kaptam emberseget. Nem akartam visszamenni. De ha jobban bäntak volna velem valoszinü azonnal bementem volna a bajommal. Talän akkor meg idöben megkaptam volna a megfelelö kezelest.
70. mgagi
2015. máj. 30. 20:44
Ha ugy erzed menj es nezesd meg magad. Nem ijesztgetes miatt mondom. Ugyanis en ritkasäg szäm vagyok hogy missed ab utän...... Valoszinü te inkäbb megeröltetted magad Ami meg korai volt.
69. mgagi (válaszként erre: 68. - Kisritu)
2015. máj. 30. 20:41
En a mütet utän ket nappal izomläzat ereztem a läbamba a felsö comb resznel. Nem mult. Söt rosszabbodott. Ket nappal kesöbb pedig teljesen bedagadt. A bal läbam. Korhäz lett a vege. Trombozis a diagnozis.
2015. máj. 30. 20:35

Elegge parazok h.nehogy valami nagyobb bajt csinaltam magamnak. Borogatom a pocim de renduletlenul faj...

Vegtagjaimban egyre kevesebbet van zsibbadas de meg neha szur a szivem.

Nem tudom at menjek-e a korhazba?

Veled hogy volt? Mi tortent? (nem muszáj elmondani ha nem akarod)

67. mgagi (válaszként erre: 66. - Kisritu)
2015. máj. 30. 16:36
Biztos elmúlik. Kérdés mikor? Nekem nem múlt el és ebből lett a baj. Nekem a lábamban volt izomláz.
2015. máj. 30. 14:24
Tegnap a munkahelyemen megemeltem egy 15 kgs gyereket es azota ujra faj a pocim:( ez izomlaz? ugye elmulik?
65. mgagi (válaszként erre: 64. - Kisritu)
2015. máj. 27. 16:26
Reméljük a legjobbakat.
2015. máj. 27. 15:33
Koszi. Igen.;) Vegre valami jo hir:)
63. mgagi (válaszként erre: 62. - Kisritu)
2015. máj. 27. 06:21
Örülök a jo hirnek! Igy most mär csak honapok kerdese es jönni fog ha keszen ällsz.
2015. máj. 26. 22:24
megvolt es minden ok.huuuu:) leesett a mázsás kő
61. mgagi (válaszként erre: 60. - Kisritu)
2015. máj. 22. 13:25
Értem. Az jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook