Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab - Beszéljünk róla! fórum

Missed ab - Beszéljünk róla! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
240. zebracsikó (válaszként erre: 239. - Epri)
2015. jún. 16. 14:09
3 hónapot szoktak mondani, ha műtét is kellett. Ha magától zajlott le, akkor nem kell várakozni
239. Epri (válaszként erre: 238. - Kisritu)
2015. jún. 16. 14:08
Kérdezed vagy mondod? :) Egyébként úgy tudom, leginkább dokifüggő... van aki azt mondja egyből, vagy 3 hónap, vagy fél év... ezek után kinek higgyen az ember? :D Te mit tudsz? :D
238. Kisritu (válaszként erre: 237. - Epri)
2015. jún. 16. 14:02
elso mensi utan korai? ?
237. Epri (válaszként erre: 236. - Cifoka)
2015. jún. 16. 09:36
Na igen, akkor nálad nem épp jó az időzítés :S De csak lesz valahogy. Mi már most próbálkozunk, első mensi után...hacsak a doki nagyon nem mond mást ami miatt inkább várjunk...ha meg nincs nagy gond, ha a testem készen áll akkor úgyis megtartja a babát..mi ezt szeretnénk, de azért még beszélek előbb orvossal.
236. Cifoka (válaszként erre: 234. - Epri)
2015. jún. 16. 09:34

Hát elhiszem hogy nem könnyű most dolgoznod, gondolom magyarázkdhatsz is a kollegáknak hogy mi történt :(

Nálam is már csak elvétve van pecsételés de hasfájás régóta nincs már szerencsére.

Én munka szempontjából tökk sakk-matt helyzetben vagyok. A gyerek szeptembertől ovis lesz, közben a mh-em megszűnt míg gyesen voltam..ősztől lehet valószínű újra próbálkoznunk viszont az meg luxus lenne ha itthon maradnék :(

235. Cifoka (válaszként erre: 233. - Kisritu)
2015. jún. 16. 09:27
Endometriosis-t találtam a neten mint lehetséges problémát..pár dologban hasonlóak a tüneteim ahogy erről a betegségről írnak viszont itt ugye a legfőbb gond a terméketlenség. Most ez hála Istennek rám nem igaz, nagyon gyorsan teherbe tudtam esni eddig mindkétszer. Szóval az a legjobb ha majd az orvosommal konzultálok erről mert lehet más áll a háttérben.
234. Epri
2015. jún. 16. 09:07

Na lányok első napom azóta a munkában, hát nem könnyű...főleg, hogy utoljára akkor voltam itt mikor még minden rendben volt :( .... hosszú lesz ez a nap.


Amúgy jól vagytok? Nálam végre már elmúlt a vérzés és a pocak sem fáj.

233. Kisritu (válaszként erre: 229. - Cifoka)
2015. jún. 15. 21:56
mire gyanakszol?
232. Kisritu
2015. jún. 15. 21:56
koszi mgagi!! holnap megyek perinatalis gyaszterapeuta pszichológushoz...
231. mgagi (válaszként erre: 227. - Cifoka)
2015. jún. 15. 10:52

Sajnos vannak ilyen pasik.

Az egyik barátom is pont ilyen volt. Szakított velem aztán 1 hét múlva meggondolta magát. Majd pár héttel később befejeztük és amikor újra összetalálkoztunk megcsókolt. Most akkor ilyenkor mi van? Össze tudják zavarni az embert.

230. mgagi (válaszként erre: 229. - Cifoka)
2015. jún. 15. 10:48
Akkor ez nem jó. Muszáj egy hormon vizsgálat.
229. Cifoka (válaszként erre: 223. - Mgagi)
2015. jún. 15. 10:38
nekem sajnos a petefészkeimre nem lehet fogni vagy hogy megpiszkáltak mert korábban is fájt. Viszont annyival okosabb lettem h az éles fájdalom közepette megpróbáltam megfejteni hogy hol is fáj pontosan. Rájöttem h lejjebb fáj a farokcsontomnál.. és összefüggésben van a menzeszemmel...ahogy utánanéztem vmi hormonális probléma lehet ez is...majd kontrollon ennek is utána kell járnom. :(
228. Cifoka (válaszként erre: 224. - Epri)
2015. jún. 15. 10:35
azért köszönöm
227. Cifoka (válaszként erre: 225. - Mgagi)
2015. jún. 15. 10:33

Így igaz, mondjuk az én esetemben fel sem merült volna soha h elhagy a férjem. Nálunk ez a szó hogy válás nem létezik.

Csak tényleg jó lenne tudni miért tette Rita párja ezt a lépést. Illetve ha most megtette mi lenne később... :(

226. mgagi
2015. jún. 15. 09:11
A férjem nem lehetett mellettem amikor ezen mind végig mentem és nagyon rossz volt nélküle. De nem az ő hibája.
225. mgagi
2015. jún. 15. 09:10

Rita!

Tudom most ez nem vígasz, de gondolj arra hogy

1, lehet hogy csak idő kell a párodnak és majd visszajön (megjegyzem komolyan végig gondolnám hogy visszafogadjam hisz cserben hagyott)

2, lehet hogy hamarosan egy olyan férfi lép az életedbe aki nem futamodik meg és szeret és lehet hogy vele nem kell sokat várni egy újabb babára.

224. Epri (válaszként erre: 222. - Cifoka)
2015. jún. 14. 20:46
Sajna nem tudom :S jobbulást!
223. mgagi (válaszként erre: 222. - Cifoka)
2015. jún. 14. 20:31
Nekem a petefészkem fájt nagyon. Erre a dokim az mondta hogy nagyon meg lettem piszkálva és ezért.
222. Cifoka
2015. jún. 14. 18:38
Lányok, hátha tudtok segíteni! A mostani terhességem előtt is menzesz előtt éreztem ilyet utoljára és most is... olyan késszerű szúrkálást lent (vagy a szeméremcsontom vagy a hüvelyemben), de olyan nyilalások hogy ülni se tudok a fájdalomtól. Volt már valamelyikőtöknek ilyen? Nekem legelőször akkor volt ilyen mikor a kislányommal voltam terhes és a végefelé már ahogy a csontok feszültek akkor nyilalgatott. De hogy most mi a manótól azt nem is értem :(
221. mgagi
2015. jún. 14. 15:28
Nekem pont teherbeesés előtt fél évvel lett rendszeres a vérzésem, és a műtét után is beállt 26 napra (1-2x volt hogy késett pár napot), csak első váratott magára.
220. Cifoka (válaszként erre: 219. - Epri)
2015. jún. 14. 13:20
ha rendszeres volt előtte akkr tuti megjön majd, ne izgulj! Különben én is ettől tartok hogy el fog húzódni nekem a babaprojekt a rendszertelenség miatt. :(
219. Epri (válaszként erre: 217. - Cifoka)
2015. jún. 14. 13:03
Értem, nekem 31 napos volt egy két nap csúszás volt általában, de rendszeresnek mondható. Én csak attól félek, hogy nem fog megjönni és akkor gyógyszert kell szedni...így később lehetne csak újrakezdeni a babprojektet...
218. Cifoka
2015. jún. 14. 13:02

Kisritu, sajnos erre mondják hogy a baj csőstől jön! Nézd, ha tényleg szeretitek /szerettétek egymást lehet csak időre lesz szükségetek.

Pl. én a férjemmel mikor elvetéltem összevesztem vele mivel elég hülye módon "asszisztált" ehhez a folyamathoz. (pl ahelyett hogy mikor görcsöltem volna simogatott volna vagy megölelt volna elég hülye dolgokkal jött pedig ez rá nem volt jellemző) Mikor vége lett és mielőtt bementünk a kórházba előtte tisztáztuk h tulajdonképpen akkor mi is volt most ez a viselkedés?? Majd akkor jöttem rá, hogy ő is a könnyeivel küszködve kért bocsánatot hogy ne haragudjak de értsem meg őt is mivel soha nem volt még ilyenben része, tehetetlennek érezte magát stb. Szóval minden pasi más, és te sem tudhatod hogy a párodban mi zajlott le.

217. Cifoka (válaszként erre: 209. - Epri)
2015. jún. 14. 12:55
Epri, nekem kb ma van az első napom h nem fájdogál a hasam. Nekem idáig tűrhető volt, olyan enyhe menzesz szerű fájdalom. De szerintem is ez normális még a napokban elvégre azért csak egy műtéten estünk át. Annyit mondott az orvosom telefonban hogy görcsoldót még ne használjak h minél előbb tisztuljon a szervezetem csak algopirint vagy algoflexet. A vérzés 2napja elmúlt már csak max én is tisztasági betétet használok.. Neked terhesség előtt milyen volt a ciklusod? Mert én attól félek megint össze-vissza fog megjönni :(
216. Epri
2015. jún. 14. 12:49
Jaj istenem lányok... mgagi.... ne is gondolj ilyenre :S eljön még ami időnk, mindannyiunknak!!!
215. mgagi (válaszként erre: 213. - Kisritu)
2015. jún. 14. 12:18

Ezt még hallani is rossz :(


Tudom nem jól teszem, de a múltkor mondtam a férjemnek hogy rossz lóra tett, nem én vagyok az embere. Higyjétek el az én szótáramból kitöröltem azt a szót hogy válás. De néha mégis megfordul a fejembe hogy lehet hogy nem engem kellett volna választania hanem egy jobbat aki megad neki mindent.

214. Kisritu (válaszként erre: 209. - Epri)
2015. jún. 14. 12:13
neki azt mondta mar csak egy emlek a babank. nekem sokszor meg most is napi 2x 3x algopirin kell...mert hol itt faj hol ott..es meg zsibbad is neha itt ott..de nem mondom senkinek mar szinte; mert biztos a hocipojuk tele velem es azt hiszik csak bekepzelem...
213. Kisritu
2015. jún. 14. 12:10
nem tudom miert hagyott el!! biztositott rola h egyutt atveszeljuk..hogy egyutt tulleszunk rajta.és h.probalkozunk amint lehet mert engem akar es en vagyok elete szerelme.es h azt akarja en legyek a gyerekei anyja.hat ugy tunik valami történt csak en lemaradtam. darabokra tort az eletem.ez nem is az en eletem.
212. mgagi
2015. jún. 14. 12:04

Nem mondom hogy nálunk minden klappol, de vannak viták és néha tényleg úgy érzem hogy nem ért meg bármiről is legyen szó.

Akkor azt hittem kiáll mellettem, de nem tett semmit akkor. Most is még úgy érzem nincs sok minden tisztázva kettőnk között az eset óta. Előjönnek dolgok. Ebből adódnak a viták sajnos.

211. mgagi
2015. jún. 14. 11:57
Egyébként pedig elég szomorú ha egy ilyen veszteség szétválaszt egy párt. Ebből is látszik hogy nem minden pasi tud megbírkózni a lelki sérülésekkel és nem tudja átérezni azt hogy min megy keresztül a nő.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook