Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mire érdemes készülni? Mit fogtok főzni az elkövetkező időszakban? fórum

Mire érdemes készülni? Mit fogtok főzni az elkövetkező időszakban? (beszélgetős fórum)

1 2 3
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2020. márc. 17. 00:13
Attól még lehet differenciálni. Más városokban is vannak zsúfolt részek, de Budapesten is vannak ritkábban lakott területek.
14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. márc. 16. 23:43
Természetesen senki nem gondolt itt másra, mint Budapestre.
13. Guruljka (válaszként erre: 10. - Orsi1971)
2020. márc. 16. 23:37

Legyen, de lakóhely függvényében.

Falun a gyerekeket vétek lenne a házban tartani. (Nem is teszem hozzá, hogy sok helyen dohányzó szülők társaságában!)

Pláza úgysincs. A postára, a patikába lehet sorban állni a friss levegőn.

12. vivo44 (válaszként erre: 10. - Orsi1971)
2020. márc. 16. 23:36

Persze...

Én magyarországon élek és nem igazán érdekel, hogy másik országban milyen kijárási tilalom van. Ameddig itt ez fel sem merült, addig mind csak fikció és riadalomkeltés.

Amire az ég világon senkinek nincsen szüksége ebben a helyzetben.

11. Amaunet (válaszként erre: 10. - Orsi1971)
2020. márc. 16. 23:30
Az iskolabezárásokkal egy időben el kellett volna a kijárási tilalmat is rendelni.
10. Orsi1971 (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2020. márc. 16. 23:27
Több országban van már kijárási tilalom, ami azt jelenti, hogy boltba lehet menni, gyógyszertárba meg kutyát sétáltatni. Sajnos nagy valószínűséggel itt is meg fogják lépni, mert boldog boldogtalan játszóterezik, csoportosan focizik meg plázázik.
9. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. márc. 16. 23:26

Én pedig Budapesten élek, semmilyen ijesztő helyzet nincs!És nincsen kifosztva minden bolt. Ami "ki van fosztva" az is az ilyen dumák miatt. A városszéli nagyobb hipermarketeket meg éppen a vidékről, a környező településekről beautózók fosztották ki!


Már korábban is írtam, hogy az ilyen írások, meg a média üres polcokról szóló cikkei generálják azt, hogy sokan ész nélkül rohannak megvenni mindent, ami mozdítható!!


Már régen limitáltam volna a megvehető mennyiségeket.

8. vivo44 (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. márc. 16. 23:06

Szia.

Bp-i Tesco vezetőtől tudom, hogy a Tescoban ahol nincsen esetleg valami, az azért nincsen, mert nincsen aki kitegye a raktárból. Sőt embereket vesznek fel a kialakult helyzet miatt árufeltöltőnek. Tehát ez a lefosztva a boltok és nagyon durva, picikét hamis riadalomkeltés (hacsak nem egy egylábon álló boltról beszélsz)

Az, hogy Bp.-en kijárási tilalom lesz lehet, ismét csak egy nagy fars infó, hiteltelen.

Megmondhatnátok, hogy mire jó a nagyon rossz helyzetben kombinálni és hisztériát kelteni...Hm???

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. márc. 16. 23:00
A kis falu azért jó, mert sokkal inkább lehet számítani a közösségre. A friss levegő pedig tényleg nagy dolog.
6. matyera (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. márc. 16. 22:41

Bp-en ijesztő a helyzet. Lefosztva a boltok, nagyon durva.

Kis faluba megyek, de a legközelebbi városban már elkezdődött a felvásárlás.

Majd kiderül. Éhen nem veszünk,attól én nem tartok. Viszont legalább ki tudunk majd menni a friss levegőre, Bp-en lehet kijárási tilalom lesz. (már ahogy az európai nagyvárosokban lehet látni)

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Matyera)
2020. márc. 16. 22:32
Nem tudom, merre mentek, de itt Hatvan közelében nincs se hiány, se feldúlt boltok.
4. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 16. 22:00

Jó kérdés. Sose volt ennyi minden itthon. Én nem főztem mindennap, gyerek suliban, én és a párom meg munka közben ettünk melegkaját.

Ráadásul mi holnap elhagyjuk a süllyedő hajót, megyünk vidékre, ott még jó sütőm sincs. De majd megoldjuk. Pl húst nem sikerül vennem, pár napig húsmentesen fogok főzni. Bár szerencsére annyira nem hiányoljuk azt.

2020. márc. 16. 21:30
Ugyan azt. Ha valami nem lesz, akkor mást. Szerencsére az internet tele receptekkel. Már olyan weboldal is van ahová beírod mid van és ajánl valamit.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 16. 21:26
Főzz úgy, ahogy eddig! Mit kell ezen problémázni?
2020. márc. 16. 21:22
Minden héten vásárolok. Van itthon étel, de fogalmam sincs mire készüljek. Ti hogy tervezitek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook