Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3004. zuzmika
2009. márc. 17. 10:19

Sziasztok!

Látom mindenkit foglalkoztat ez a psi féle dolog.Remélem hamarosan rendeződik a helyzet, mert én szerettem őt.Ja és azt hiszem , hogy mivel mi egy kicsit régebb óta ismerjük őt, talán máshogy is vettük a véleményét, mert tudjuk hogy ő mindig szókimondó volt.


Kati!Neked mennyi idős az unokád?

2009. márc. 16. 20:48

Bocsi, de 8-kor vitték el az unokám haza, eddig meg pakoltam stb.

Menj rá az "50 év felett mivel lehet diétázni, fogyni?" című fórumra. Ott írja Hoxa kicsit részletesen a véleményét a történtekről.

3002. danya
2009. márc. 16. 20:31

na hol vagytok?

nem eltünni?

3001. danya
2009. márc. 16. 15:53

hát én is remélem, azóta már van uj ip cime, de hogy a főnök engedi e?

olvasgattam, valami 4 oldalt olvastam vissza, de nem találtam olyan irást, tovább meg nem volt időm:(

tény, hogy Pusi adott tanácsokat, és ki hogy vette fel, jó szándékkal irta amit irt ezt biztosan tudom, de ugye nem vagyunk egyformák. lehet, hogy az uj topikban uj emberek nem ugy értelmezték a mondanivalóját? hát ki tudja ezt?

2009. márc. 16. 09:21
Nagyon-nagyon sajnálom Pusit. Olvastam az OFF-ot, álnéven is belépett. Szeretem, tisztelem. Remélem más néven hamarosan visszajön!
2999. zuzmika
2009. márc. 16. 08:15
Nekem sem világos a helyzet, de remélem hamarosan itt lesz!
2998. danya
2009. márc. 16. 06:32

Hát mi történt mig nem voltam fent? azt az OF-ot nem pusi inditotta? még sosem voltam fent ott, azt sem tudom mi volt a téma?

Mi rosszat irhatott????

2997. danya
2009. márc. 16. 06:26

Na olvastam a cikket,sok igazság van benne, sőt egyet mondjatok amit mi eddig nem tudtunk?

szerintem már könyvet tudnánk kiadni, sőt kötetet:D

fejben mindenki nagyon jó, csak akkor van baj, amikor agyban ezek nem jönnek elő.

2996. danya
2009. márc. 16. 06:25
szijja Melcsi béby, téged is lehet látni? örülök neked nagyon. és gratulálok majd ahhoz hogy rövesen egy ékszerrel többed lesz:))))
2995. schybie
2009. márc. 16. 05:14

Sziasztok!


Elolvastam a cikket, több helyen egyetértek vele, főleg ami a stressz és hízás részt érinti:) sajnos én is így vagyok ezzel.


Más: Pusi. Beleolvastam az OFF-ba, sajnos nem volt időm csak a 8. oldalig visszamenni így nem látom a kitiltás okát szolgáló beszélgetéseket, véleményt se formálhatok, az viszont, ha vki más néven, egyszerre több néven (álnéven) magát nem vállalva osztja az észt, elítélem. Pusiról ezt nem tudom elképzelni, de azt se hiszem hogy "Hoxa" passzióból zárna ki embereket. Várunk vissza Pusi, bár mostanában itt eléggé keveset mutattad Te is magad!


Danya, ne aggódj, majd megint beindul a fogyás. Emlékszel? Tavaly valahogy ilyenkor húztunk bele. Sajnos ahogy már múltkor is írtam rajtam is van + kg (az eddigi pluszokon kívül) de ezt csak magamnak köszönhetem, én látom hol hibbádzik az egész. Na de most több dolog miatt is muszáj lesz bekeményítenem:

1: nem fognak rámjönni a nyári göncök

2: lustának és csúnyának érzem magam (ergo kedvemnek se tesz jót)

3: nyáron milyen menyasszony leszek?!?! Róberttal úgy beszéltük az idén megtartjuk a kézfogót, nem gurulhatok eme szép eseményen:)

Tehát húzóerő van, meglátom mire vagyok képes.


Sajnos még mindig a szakdolgozatát gépeljük volt kolléganőmnek, de holnap mindenkép végeznünk kell így jövő héten már tényleg elérek tornázni is, ami úgy hiszem talán fontosabb a fogyasztáshoz mint maga az étrend. (legalábbis nekem ez a tapasztalatom)


Mai kajám:

Reggeli: banán

Ebéd: light tejből, édesítőszerrel barnarizs (tejberizs)

Vacsora: narancs, szigorúan 6 előtt


Lehet nekem is naplót kéne megint írnom, anno hatásos volt mikor még a mindmegettén írkáltam nap mint nap hogy mit tömök magamba:)


Anyósom megint megy ki németbe dolgozni, először 2 hónapra, így nem lesz itthon a legkisebb fia ballagásán, újabb pont amit szervezhetek.


Egyébként megvagyok, az egész hétvégét magam osztottam be, mert nem dolgoztam, kicsit regenerálódtam.


remélem mindenki jól van és Pusi is hamarosan újból itt lesz

2994. c42a13b98c (válaszként erre: 2990. - Danya)
2009. márc. 16. 01:20

Sziasztok!

Rég jártam itt és most is szomorú apropóból. Ma délelőtt Hoxa törölte Pusi tagságát. Hogy jogos volt-e nem az én tisztem megítélni, ha bővebbet akartok tudni, akkor nézzétek meg az OFF! esti termését, vagy kérdezzétek őt emailben. Azt hiszem a Mindmegettén is elérhető a régi néven.

Pusszancs mindenkinek, most megyek aludni...

2993. abfef62371 (válaszként erre: 2992. - Danya)
2009. márc. 15. 17:27

Danya! A Hoxa főoldalon a lap tetején van piros sáv, rajta Hoxa portálja. Alatta: Diéta és fitness kattints rá, és a második.

Puszi, kellemes estét.

2992. danya
2009. márc. 15. 15:39
Kati, nem találom a fogyásom titkát sajnos, sehol nem dobja fel a keresésre:(
2991. danya
2009. márc. 15. 15:22

Zuzmika, a blanka kifejezetten szeret fent lakni, és szereti a munkáját is.

dalma utál fent lenni, de ő már csütörtökön hazajön, és vasárnap du. megy ujra vissza, igy majd csak eltelik egy-egy hét.

de amugy nincs godnunk, jó lett az uj albérlet is, a rezsi is kisebb itt, és közelebb van blankának a munkahelye is. nyert 20 percet.

2990. danya
2009. márc. 15. 15:21

helló csajok:)


Pusi az összesadási hiba dirrekte van, az értékeket a kcal.hu vagy pedig egy másik oldalról szoktam venni. mivel ezek csak hozzávetőleges adatok, mert a készételeket amik normál alapanyagból készülnek - én pedig más alapanyagot használok, igy azért szoktam inkább felfelé kerkekiteni, hozzávetőleges értéket szoktam beirni.

a zabnál nincs jobb élelmiszer, a koleszterinre, a sziv és érrendszerre, nagyon egészséges. és nem beszélve a belek tisztántartásáról, ez a legjobb szénhidrátunk.

az tény, hogy jó lenne valami irás tudóval konzultálni, aki átnézné mit mennyit és mikor eszem, talán tudna mondani okasat.

2989. zuzmika
2009. márc. 15. 10:46
Kellemes hétvégét nektek!
2009. márc. 14. 16:21

Danya,


elolvastam a naplódat egy kicsit visszamenőlegesen. Nem jó neked ez a kalóriaszámlálós étkezés. Először is honnan veszed az értékeket? Másodszor, elég sok az összeadási hiba.

Harmadszor és ez a legfontosabb:


Konzultálj egy spéci orvossal (igazival, ne kuruzslóval), aki kivizsgál és utána elmondja, hogy nálad mi válna be. Gondolok itt arra, hogy - csak példának említem! - teljesen elhagyni a cukrot, gyümölcscukrot is, vagy a zsírt, vagy a szénhidrátot. Nem tudom, de nálad valószínűleg nem ott van a hiba, hogy kalóriában mennyit eszel, mert 1200-1500 nem olyan sok (de azért eléggé!), hanem az ételek milyenségében. Borsó, zabpehely, stb. ez valószínűleg nem jó a gyomrodnak vagy az epédnek és azért is fúj fel.


Én ezt nem tudom megomdani, de egy orvos biztosan.

Pusz-pusz.

2987. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2985. - Abfef62371)
2009. márc. 14. 16:14
Elolvastam a cikket. Nálam pont fordított a helyzet, gond volt a pajzsmirigyemmel pár éve, persze nem tudtam. Kiderítették, hogy túlműködésem van. Szerencsésen és kivételesen meggyógyították (2 X kaptam izotópot), de még jódos sót sem ehetek többé és semmit sem, amiben jód van. (Vitamint sem.) Ezért veszélyesek a fogyitabik, mert a pajzsmirigyet célozzák meg anélkül, hogy tudná az illető, hogy van-e probléma vele vagy nincs.
2986. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2985. - Abfef62371)
2009. márc. 14. 16:10

Hát szerintem nem kifejezetten azon múlik a sikeres eredmény, hogy van-e testzsír mérleged!


:-)))

2009. márc. 14. 11:27

Danya, Pusi! Olvassátok el "Az én fogyásom titka" című írást a főoldalon. Szerintem nagyon jó, csak nekem (54 éves korban) nem ilyen egyszerű.

Régóta gondolkodom, hogy veszek testzsír mérleget. Szerintetek?

2984. zuzmika
2009. márc. 13. 15:23
Danya, mi van a lányokkal?Hogy tetszik nekik a pesti élet?Na és a meló?
2983. abfef62371 (válaszként erre: 2980. - Zuzmika)
2009. márc. 13. 10:15
Nem tudom, hogy mi történt veled, de most így biztos, hogy minden rendben lesz.
2982. abfef62371 (válaszként erre: 2979. - Danya)
2009. márc. 13. 10:13
Danya, én fogyókúrában nem vagyok okos. Próbáltam már sok mindent, de nem vagyok kitartó. Ahogy írtad, olyan jó este leülni együtt, csipegetni, beszélgetni közben. Ráadásul a férjem hangoztatja, hogy miatta ne fogyózzak, mert csak ideges vagyok akkor, neki így is tetszem. Tehát még nem is ösztönöz. Egy másik fórumon azt mondták, hogy béküljek meg magammal, az idő haladtával megváltozik az ember alakja, rakódik könnyen a súly. (Tudom, Te jóval fiatalabb vagy) Most próbálok nem vacsorázni, és szeretnék többet mozogni. Mindig megfogadom, de mindig van valami. Ma is meló után vásárlás, - vasárnap nincsenek nyitva a boltok - aztán jönnek a férjem gyerekei, unokái stb. vacsorára, mert a kisebb lányának szülinapja van. Na, ma mikor tornázzak? Tudom, ez neked még nehezebb, mert te sokáig dolgozol, de reggel fittebb vagy sokkal. Hiszen aki reggel porszívózik, stb. az tornázni is tudna. (Mondom én!!!)
2981. abfef62371 (válaszként erre: 2978. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 13. 10:03

Az éjszakáim nem jók egy ideje. Arra ébredek, hogy szakad rólam a víz, ha későn fekszem le, akkor is fél 3-kor kipattan a szemem és nem tudok visszaaludni. Nődoki adott rá gyógyszert, de 7 e.Ft lenne havonta. Elég nekem a szív meg vérnyomás gyógyszert kiváltani, + mellé jön a férjemnek a cukor, vérnyomás gyógyszere.

Puszi!

2980. zuzmika
2009. márc. 13. 09:05
Hogy előre tervezett lesz e vagy csk majd ha jönni akar a baba ezt nem tudom még, jövő héten kell mnnem a doktornőhöz.Igen, sokan úgy gonddolják, ahogy Te, hogy a császárosok ingye kapják, csak kiveszik belőlük és kész, de én meg úgy vagyok vele, hogy ez egy picit garancia nekem arra hogy ami megtörtént éve, az most nem fog.
2979. danya
2009. márc. 13. 06:10

sziasztok:)


Kati igen tudom a mult héten meg majdnem végig, utána gondoltam át, hogy hiába minden.

de hála az égnek a héten nem jelentkezett a puffadás. de egy dekával sem mutat kevesebbet a mérleg, sőt egy barna nadrágom már régen volt rajtam, és éh gyomorra elég volt benne ülni nem mondom. elkeseritő:(

lassan egy nadrágom vagy mondhatom ugyis, hogy egy nadrágom sem jó már amit tavaly ilyenkore vettem. olyan combom mint a gyorskorcsolyázóké, és a hasamnak nem kell puffadnia mert akkor is akkora:((((((

de akkor te hogy látod, hol a probléma a mennyiség? a minőség, vagy az, hogy rossz időben rosszkor eszem?

biztos van benne valami, hogy a kiéheztetés sem tesz jót, mert akkor is raktároz a szervezet. mert nem olvasnánk annyi helyen, csak az ember lánya fél, ha ugy érzi nem éhes, akkor már merényletet követett el a teste ellen.

pedig pont forditottan kellene gondolni,ugye?

minden könyvben, mindenhol azt hallani, olvasni, hogy 55555555555555555xxxxxxxxxxx ögyünk:)

ezzel szemben mi?

2978. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2977. - Abfef62371)
2009. márc. 12. 21:04

Akkor nem jó lesz az éjszakád, hanem jó volt az estéd. Pfff.

:-))))


De ettől még persze az éjszakád is lehet jó!:-))

2009. márc. 12. 20:57
Mindenkinek jó éjszakát kívánok. Az enyém jó lesz, mert este 8-ig itt volt az unokám. Nem igaz, hogy milyen kis bohóc. Most már a cica is barátja, piszkálhatja a bajszát is, megengedi neki!
2976. abfef62371 (válaszként erre: 2963. - Danya)
2009. márc. 12. 20:55
Danya, nem akarok okoskodni, de 7 napból 5-ször puffasztó kaját ettél. 3 napig borsópörköltet, 2 napig káposztát. Így nem fogod lemérni a puffadás okát.
2975. abfef62371 (válaszként erre: 2973. - Zuzmika)
2009. márc. 12. 20:51
Döbbenetes az orvosellátás, ez is bizonyíték rá. Ezek szerint neked előre tervezett szülésed lesz? Valamilyen szinten jó, mert naprakészen fel lehet készülni, a császár meg ahogy hallom, nem olyan vészes. Annakidején irigyeltük a császáros anyukákat, hogy ők "ingyen" kapták a babát. Hát ez sem így van.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook