Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindig izgulok, ha valamilyen ügyben telefonálnom kell. fórum

Mindig izgulok, ha valamilyen ügyben telefonálnom kell. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 20. 14:15

A kollégák hasukat fogva röhögtek, amikor életem első hivatalos telefonját megcsináltam:

Első munkahely, de aznap a titkárnő beteget jelentett, mivel tudtam gépelni, kávét főzni én is, hát üljek be a helyére.


Hivatali gk. közlekedési baleset részese, hívjam fel a rendőrségen x őrnagyot, kérdezzem meg, hogy az x-y utcasarki balesetről a jkv készen van-e már?


Izgalom tetőfokán részemről, így az alközponttól a Rákász őrnagy helyett a Kárász őrnagyot kértem, mire az alközpontos elkezdett röhögni ott a vonal másik végén. Zavaromban két olyan utca kereszteződéséről beszéltem, amely soha sem keresztezte egymást a mi kis városkánkban. Mire illetékes elvtárs megkérdezte, melyik cégtől hívom, és akkor majd tudni fogja, mire is vagyok kíváncsi. Erre én ismét csak bevágtam egy olyan cégnevet, amely köszönő viszonyban sem volt a valódival, így már a munkatársaim is kezdtek el hangosan röhögni. Valamelyik odajött és kivette a kezemből a telefont ... ekkora égést az ember egész életében sem felejt el.


Jobb, ha leírod kedves, mit is akarsz kérdezni, mondani. Az a biztos. :))

2023. ápr. 17. 23:08

Ha kell leírom papírra. Szorongok. Nagy levegő. Felhívom..

foglalt.. eh. ez azt jelenti vissza kell hívnom! >_<

2023. ápr. 17. 21:20
Nem vagy egyedül.
10. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 20:47
Összeszedem a gondolataimat és már telefonálok is. Semmi izgalom. Szeretek telefonálni.
9. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Nancy Ann)
2023. ápr. 17. 20:25
Nem hinném, hogy a fiataloknak gondot okoz a telefonálás, hiszen jóformán mobillal a kezükben születnek :D
8. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 20:24

Nem vagy ezzel egyedül, engem is a frász kerülget, ha telefonálnom kell, még akkor is, ha anyukámat kell felhívnom.


Az ismerőseim tudják, hogy ha akarnak valamit, inkább messengeren írásban vagy e-mailben kell keresniük, vagy előre szólni, hogy ekkor és ekkor hívni akarnak, de akkor is gyomoridegem van. A hivatalos jellegű telefonálásokkal meg ki lehet kergetni a világból :(


Nemrég tudtam meg, hogy van ilyen fóbia is:

[link]

2023. ápr. 17. 19:38
Introvertált vagyok, de nem volt gondom a telefonálással. Ez generációs dolognak tűnik, a mostani huszonévesek vonakodnak tőle.
2023. ápr. 17. 19:30
Nem vagy egyedül ezzel. :D
2023. ápr. 17. 18:49

Nekem is nehéz volt hozzászokni.

A mai napig jobban szeretem az e-mailt.

2023. ápr. 17. 18:48
Én is, ismételgetnem kell mindent :D Semmi baj nincs ezzel. Az okoskodókra nem kell hallgatni :)
3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 18:41
Miért? Elmondod amit akarsz és kész.
2023. ápr. 17. 18:34
Én telefonban sokkal keményebb tudok lenni, jobban ki tudok állni magamért, míg személyesen meg kenyérre lehet kenni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook