Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindenki ide, aki 1988-ban született. fórum

Mindenki ide, aki 1988-ban született. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
62. 93515c3d87 (válaszként erre: 61. - Humor Helga)
2009. aug. 30. 09:26

Jó reggelt!


Én megvagyok köszönöm, most készítettem reggelit :)

61. Humor Helga (válaszként erre: 60. - 93515c3d87)
2009. aug. 30. 07:18

Szép jó reggelt!!!

Hát köszönöm szépen :)))


akkor majd belesek!!!


Hogy s mint vagytok?

Mindenkinek csudijó vasárnapot!

60. 93515c3d87 (válaszként erre: 58. - Humor Helga)
2009. aug. 29. 19:16

Én szívesen látlak itt is :)

Az az egy év ide vagy oda :)

59. 93515c3d87 (válaszként erre: 57. - Szilva88)
2009. aug. 29. 19:16

Szia!

Örülök, hogy írtál :) Én januári vagyok!

Ma estére dolgom van, de holnapi nap folyamán majd beszélgethetünk :)

2009. aug. 29. 19:10

nem ér...'89-es topic nincs...:(((



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. aug. 29. 19:09

Szia!

Én is '88-as vagyok,méghozzá júniusi.

2009. aug. 28. 11:27
Várom a 88-asokat ;)
2009. aug. 28. 11:17

Sziasztok!

Várok ide minden kedves Hoxás tagot, akik 88-ban születtek beszélgetni :)

Szép napot!:)

2009. aug. 6. 13:04

Szia,Pocy88!!!

Jó,hogy te is "csatlakoztál" hozzánk:o)

53. Pocy88
2009. aug. 5. 17:31

Olvasgattam, amit magatokról írtatok, írok én is pár sort.

Pest megyében élek a vőlegényem családjával már 1 éve. Júniusban volt az eljegyzésünk, jövőre lesz az esküvőnk. Képeket találtok a naplómban rólunk. Főiskolára járok, még 2 évem van, utána szeretnénk babát. Most is jöhetne a baba, de előbb szeretném befejezni a sulit.

52. Pocy88
2009. aug. 5. 17:29
Március 15
51. Fiatal nő (válaszként erre: 50. - Pocy88)
2009. aug. 5. 17:12

Üdv néked! :-)

Melyik hónap??? :-)

50. Pocy88
2009. aug. 5. 17:09

Sziasztok!


Igaz, régen írtatok, de csatlakoznék a 88-as csapathoz.

49. Szilva88 (válaszként erre: 48. - Fiatal nő)
2009. márc. 25. 20:15
Egyáltalán nem értettelek félre.Annyi az egész,hogy másképp gondolkodunk,de ezzel semmi baj.Nekem ez volt az első vers,amit Tőle kaptam.Ez a vers,csak 4 versszak,de mindent elmondott benne,amit érez:o)
48. Fiatal nő (válaszként erre: 46. - Szilva88)
2009. márc. 25. 19:37

Az teljesen mindegy, hogy a fogamzásgátló beválik vagy sem, attól még megbuherálja a szervezetet és átveszi az irányítást. Azt meg én nem akarom. Sokkal egészségesebbnek és tisztábbnak tartom azt, aki nem 'mérgezi' magát ilyenekkel. (mielőtt valaki félreértené, nekem semmi bajom azokkal, akik szedik, csak én egyszerűen NEM :-))

Épp a minap láttam, hogy is néz ki ez a bogyó. Hát a fülem kettéállt, hogy micsoda használati utasítást adnak hozzá, hogyan-mikor stb. kell beszedni. Nekem kínai volt a szöveg, már csak ezért sem szednék ilyet, mert nekem túl bonyolult. :-P

Az én párom is írt már nekem verseket. Elég hosszú verseket... Pedig utálja a verseket, meg a romantikát is. :-)

47. Fiatal nő (válaszként erre: 45. - Szásenyka)
2009. márc. 25. 19:33

Az én anyukám már "öreg" volt, amikor szült, 33. Az szerintem szörnyen sok...

Nos igen, a kisállatokat is lehet babusgatni, de mégsem egy hús-vér gyerek... :-)

Nem tudom, biztosan férfija válogatja. Az én párom például szereti ezt a témát, sőt, Ő hozta fel. De biztos vannak olyanok is, akik hidegrázást kapnak, ha meghallják azt, hogy megállapodás, vagy hogy esküvő... :-)

2009. márc. 25. 17:31
Én fogamzásgátlót szedek eddig bevált,semmi probláma nem volt,remélem nem is lesz,akkor sem amikor már babát szertnénk.Már pedig szeretnénk 1 vagy 2 bambit.Én mondtam,hogy 25 éves koromig meg szeretném szülni az elsőt,aztán majd ha úgy alakul,akkor rá 2-3 évre jöhetne a második baba.Házzasság?Hát nem is tudom.Már nem hivatalosan meg kérte a kezemet,a Drágám.Egyik délután beszélgettün és kérdezte,hogy "Este jössz hozzám?";kapásból válaszoltam,hogy "Igen.";aztán jött a következő kérdés "És feleségül is jössz hozzám?",hát erre már nem tudtam ilyen gyorsan válaszolni,csak hebegtem-habogtam.És kérdeztem tőle,hogy "Ezt komolyan gondoltad,vagy csak vicceltél?","Persze,hogy komolyan gondoltam.","Hááát...,akkor igen.".Ma pedig kaptam tőle egy gyönyörű verset,amit csak nekem írt.Ahogy elolvastam egyből elkeztem bőgni,pont akkor lépett be a szobába,hírtelen nem tudta,hogy mi a bajom,mondtam neki,hogy "Gyönyörű a vers,amit nekem írtál,Drága!Én is nagyon Szeretlek!!!".
45. Szásenyka (válaszként erre: 44. - Fiatal nő)
2009. márc. 24. 20:11

Nekem teljesen vegyesek az érzelmeim az egésszel kapcsolatban. Egyrészt én is "túl akarok lenni" hamar a gyerekeken, anyukám is fiatal anya volt, és tök jó. Másrészt viszont a macska bőven elég nekem. Bár beszélek hozzá, becézgetem, puszilgatom, sőt dobozolás után néha még a fenekét is kitörlöm (a párom dettó, már majdnem úgy csinálunk szegénnyel mintha gyerek lenne) de eddig és ne tovább, komolyabbra nem érzem alkalmasnak magam. Rendetlen vagyok és rendszertelen és önző. De már javultam sokat. :)

Ugyanez az esküvővel, teljesen megfelelne a két tanú is, a lényeg úgysem a körítés, de szerintem ő titokban attól fél, hogy pár év múlva zokogva kérdem, hogy hol a habos-babos ruhám, az esernyős fényképek a parkban, a bőgő nagymamám stb.... Szóval nem tudom. Kicsit ilyen mindent vagy semmit érzés. Néha csinradattát szeretnék, néha meg nem is érdekelne, csak legyek a felesége.

Vaskarikát nekem is vehetne, de én valahogy kicsit tartok attól, hogy túl gyakran felhozzam a dolgot, ha majd annyira akarja, akkor majd bemászkálja az egész várost, hogy hol lehet olyat venni ami nem a havi fizetése. :) Pedig abszolút nem zárkózik el a témától sőt, de valahogy bennem van, hogy férfiak nem csípik az ilyen beszélgetéseket.

44. Fiatal nő (válaszként erre: 43. - Szásenyka)
2009. márc. 24. 19:48

:-) Én eredetileg mesterképzésre mentem volna, csak hát nincs még nyelvvizsgám és szerintem nyárig még nem is lesz meg, feleslegesen meg nem jelöltem be. :-)

Nálunk az van, hogy a barátainál, meg ismerőseinél - legalábbis legtöbbjüknél - van már gyerek, aztán így szokta nekem mondogatni, hogy irigykedik ilyenkor, és hogy azért már Ő is nagyon szeretne egy kislányt. :-D Én meg már kb. 16 éves korom óta gyereket akarok. X-D Tudom, hogy korán tört rám a dolog, de hát ez van. :-) Persze meg akarok teremteni mindent hozzá, de nem is fogok 10 évig várni, az tuti. Aki 30 évesen szül, az szerintem már öreg. :-) Addigra "túl akarok lenni" már az összes gyerekemen. :-)

Nálunk ilyen probléma nincs. Mert egyrészt nem vagyok megkeresztelve, így nem is lehet templomi esküvőm. Nem is vágyom rá. Másrészről pedig mindketten a lehető legszolidabb és legegyszerűbb dolgot akarjuk. Ha létezne olyan esküvő, ahol csak 2 ember van, azaz mi (na jó, esetleg a még a tanúk), plusz ugye ott az eskető és megkérdezi:

- Akarod?

- Igen.

- És Te?

- Igen.

És ennyi. Mit kell ezen annyit flancolni, azt nem értem. Utálok szerepelni, ha rajtam múlna, senkit nem hívnék meg és titokban csinálnék egy "dugi esküvőt", de hát azt nem lehet, mert mindenki besértődne rajta. :-P

Ami a gyűrűket illeti, a párom anno a legolcsóbbakat vette meg (meglepetésnek szánta), de kit érdekel? Nem ez számít... Még a vaskarika is jó, nem az értéke meg a szépsége a lényeg. Szerintem. :-)

43. Szásenyka (válaszként erre: 42. - Fiatal nő)
2009. márc. 24. 19:29

Én is tanulok még, ezen kívül még négy évet nappalin biztos, aztán meg ki tudja.

Gyereken mi nem gondolkodunk, ő sincs vele úgy, hogy de jó lenne már egy, pedig a barátai néha kérdezgetik, hogy mikor jön már a gyerek. :)

Láttam, hogy eljegyeztétek egymást, de jó! Picurit irigyellek, mi még csak beszéltünk róla, de kicsim múltkor mondta, hogy elvenne ő, de tudja, hogy nagy esküvőt szeretnék, arra meg nincs, és ő azt szeretné, ha lesz, akkor olyan legyen, amilyet szeretnék. Hát most ahogy állunk gyűrűre sincs "felesleges" pénz. Múltkor nézegettem, néhol teljesen ledöbbentem, hogy mennyi. Igazából nem is számítok rá, hogy váratlanul hazaállít egy kis dobozkával max, ha előtte elment betörni. xD

42. Fiatal nő (válaszként erre: 41. - Szásenyka)
2009. márc. 24. 19:18

Az én párom is. Közölte velem, hogy nem kell, sőt, ne is szedjek ilyen vackot, ne tegyen tönkre a szervezetemet, vigyázzak magamra. Aztán ha majd, akkor majd inkább Ő... :-D

Mi már gondolkozunk gyerkőcön, igaz, 2 évig még nálunk sem, mert én még tanulok, idén végzek, plusz, ha felvesznek, szeptembertől levelezőn még tanulok 2 évig. Ő meg éppen munkanélküli lesz most áprilistól, bár drukkolok, hogy hamar találjon valami újat.

Szerencsére nekem van állásom, még ha határozott időre is szól...

41. Szásenyka (válaszként erre: 40. - Fiatal nő)
2009. márc. 24. 18:45
Igazad van. Én se nagyon szeretném, meg a párom is mondta, hogy ne is kezdjem újra, mert van libidóm, nem émelygek, nem hízok meg minden "normális" (leszámítva a ragyát). Csak kényelmes. Meg azért megbízható. Nem nagyon tudok mit elrontani rajta, nem árt neki a szappan, nem szakad ki... Mert hát gyerek még szóba sem jöhet nálunk. :S
40. Fiatal nő (válaszként erre: 39. - Szásenyka)
2009. márc. 24. 18:38

Engem is mindig fiatalabbnak gondolnak, mint amennyi vagyok. Ez részben tökjó, részben idegesítő. 21 évesen meglehetősen bosszantó bír lenni, később meg már inkább hízelgő lesz ez a tévedés. :-)

Én nem szedek és soha nem is fogok olyan bogyókat szedni. Isten őrizz, hogy tönkretegyem a szervezetemet. :-)

39. Szásenyka (válaszként erre: 37. - Fiatal nő)
2009. márc. 24. 18:35
Köszi. :) Átolvastam a hozzászólásokat, én is picike vagyok, és sokkal fiatalabbnak is néznek néhányan.. Állítólag pár év múlva örülök majd neki, hát remélem, mert most nem nagyon. Ráadásul abbahagytam a fogamzásgátlót és úgy kiragyásodtam mint a komplett nyolcadik osztály. :S
2009. márc. 24. 18:34

:o)

Üdv közöttünk!

37. Fiatal nő (válaszként erre: 36. - Szásenyka)
2009. márc. 24. 18:31
Szia, üdv köreinkben. :-) Vagy inkább azt mondom, hogy üdv a klubban! ;-)
2009. márc. 24. 18:22
Hello! Én is 88as vagyok, márciusi. És nekem is harmincas párom van. ;)
2009. márc. 24. 18:02
Tényleg csak ennyien vagyunk?Nem hiszem.
34. Fiatal nő (válaszként erre: 32. - Fadette)
2009. febr. 15. 18:24

Szegény, pont egybeesik "azzal". :-(

Amúgy Jáksó ekkor született, csak más évben! X-D

Egyébként tényleg, üdv közöttünk! :-)

2009. febr. 15. 17:33

Szia!

Üdv a "csapatban"!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook