Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindenki ámul, hogy milyen vékony vagyok, csodálják a... fórum

Mindenki ámul, hogy milyen vékony vagyok, csodálják a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 29. 01:26
az ehezseg buta otlet.enni kell csak tudni kell a merteket!es persze nem szabad edesseget napi szinten enni!es a mozgas is nagyon fontos meg!
25. srcrss (válaszként erre: 24. - Jooeva)
febr. 28. 19:57
Nem, ragaszkodtál hozzá, hogy genetika. Mit szeretnék kideríteni rólad? Semmit. Válaszolni sem akartam. A naplódat is te ajánlottad...
24. jooeva (válaszként erre: 23. - Srcrss)
febr. 28. 19:50

"Fontosabb a mennyiség, és a mozgás."

Felénk ezt mértékletességnek hívják...ahogy írtam és ahogy Te is...

Mit szeretnél még kideríteni rólam?

23. srcrss (válaszként erre: 17. - Jooeva)
febr. 28. 19:30
Láttam, de abból, hogy péksütin éltek, nem derült ki semmi. Fontosabb a mennyiség, és a mozgás. Én is házi koszton nőttem fel. Vékony voltam/vagyok. Ha eleget fekszem, elérem az 53-54 kg-ot. Ha megmozdulok, 50 kg. Ennek ellenére nem hiszem, hogy nem tudnék idővel elhízni, ha többet ennék. De legyen igazad. Genetika...
22. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 19:21
Egy kis bulémia meg nem árthat.
febr. 28. 19:21

Én alapvetően hízásra hajlamos vagyok. Amióta nagyrészt ketogén - paleo módon eszem, 12.00 - 20.00-ig tartó időablakban, szinte nulla szénhidrátot, hetente háromszor minimum edzem, napi 10.000 lépést megyek, azóta izmos és vékony vagyok, nem hízom.

Én azoknak az orvosoknak hiszek, akik szerint totál csőd a kalóriamegvonás hosszú távon.

20. srcrss (válaszként erre: 18. - Timycat)
febr. 28. 19:18
Engem sem érdekelt soha, hogy mikor mennyit eszek. Egy-két alkalommal kíváncsiságból összeadtam, és kiderült, hogy majdnem mindig ugyanannyit ettem. Amennyit kell (kivéve, amikor nem ehettem). Én ezt nevezem mértékletességnek.
19. Blondie💋 (válaszként erre: 17. - Jooeva)
febr. 28. 19:02
Csinos vagy,és amiket készítesz Isteniek.:)
18. timycat (válaszként erre: 15. - Srcrss)
febr. 28. 18:58

Én sem tartok mértékletességet, sosem figyeltem mit, mikor, mennyit eszek, azt, akkor és annyit amennyi jól esik, mégsem hízok. Genetika.


Lassan 3 éve mozogni is alig tudok (napi átlag 1500-2000 lépés jön össze), tényleg csak amit muszáj, némi nyújtással. Én is gondoltam na majd most elhízok ha eddig nem, de a kaja ugyanannyi maradt, izom lement, így súlyban kevesebb vagyok, csak a "minőségem" romlott.

17. jooeva (válaszként erre: 15. - Srcrss)
febr. 28. 14:02

Nézd meg a profilom, nézd meg a nyílt naplóm, nincs titok.

47 éves vagyok, 52-53kg. 13 éve fogytam le egy stresszes munkahely miatt az 58-60kg-ról, aztán így maradtam.

Gyerekeim mindent is esznek, általam készített péksütiken, ételeken élnek és szintén vékonyak. Jó a genetikánk😉

febr. 28. 13:58
A mértékkel való evés, és a súlyzós edzés sokkal jobb alakformáló, tapasztalatból mondom. Bizony, lányoknak is! Szép, gömbölyű, feszes segget és kerek csípőt lehet elérni, lapos hasat, és a tartásod is jobb lesz, na meg az önbizalmadon is dob jócskán. Súlyokkal való guggolás, kitörés, csípőemelés, oldalra hajlítás, hasprés, felülés, hátizom gyakorlat, és ezeket rendszeresen, akkor lesz látható a fejlődés és a változás. Nézz gyakorlatokat a neten, megéri! Akár még futhatsz is! Hajrá! 💪🏻
15. srcrss (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
febr. 28. 13:42
Nem tudhatjuk. Biztos, hogy több időbe telne elhízni, de nem lehetetlen. Több embert ismerek, akik vékonyak voltak, majd felhagytak a mértékletességgel. 5-10-15 év alatt sikerült elhízniuk.
14. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 13:09

még vmi,bocsi ,kifelejtettem...

egy idő után megy tönkre a bőröd,csomókban fog hullani a hajad,ami nem biztos ,hogy visszanő és nem fogod tudni elkerülni azt sem,amit már írtak,a jojó effektust....a kiéheztetett szervezet mindent elraktároz,"vészüzemmódba"kapcsol....ha mást nem,csak annyit tegyél magadért,hogy mozogj többet,azzal szuperül lehet fogyni,hidd el,és már nem éhezel,csak kevesebbet eszel és így is tartod a formád;)

13. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Srcrss)
febr. 28. 13:02

írja ,hogy genetika és mértékletesség,tehát valószinűleg nem hízna el,csak max pár kilót szedne fel.


Nekem ennyi nem lenne elég,nem számolgatom mereven a kalóriákat,de biz nem ehetek akkor és annyit amikor és amennyit akarok,a karcsúságért-hacsak annyira nem szerencsés vki,hogy annyit eszik,amennyi jólesik és mégse hízik-igenis tenni kell,nekem is.ÉN se tudnék túlsúlyig elhízni,de tíz kilót simán fel tudnék szedni szépen lassan,ha nem figyelnék oda az evésre ,meg nem mozognék.És már kitapasztaltam,hogy ezzel a 46 kilóval vagyok boldog.


A teljes koplalás viszont testi betegségekhez vezet,meg táplálkozási zavarokhoz,ezt csak úgy zárójelben jegyzem meg,hátha a vallomás kiírója hallgat valakire.....

12. jooeva (válaszként erre: 10. - Srcrss)
febr. 28. 12:54

Miért kellene zabálni??

Sosem méregettem, nem számoltam kalóriát, megeszem, amit mwgkívánok: akár este 10-kor is.

Mindenhez fehérkenyeret eszek.

Süti-csoki mindennap.

A mértékletesség nálam annyit jelent, hogy jóllakásig eszem.

11. SipiAngi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 11:48
Minden elismerésem azért, hogy képes vagy ezt megtenni, hiszen ehhez óriási elszántság, akaraterő és kitartás is kell. Én ezt biztosan nem tudnám csinálni. Gondolom az notivál, hogy tetszeni akarsz, ami rendben is van. Viszont az evés az élet "apró" örömeinek körébe tartozik és ha hosszú időn keresztül megvonod magadtól ezt az élvezetet, akkor nem csak testileg fogsz kiéhezni, hanem pszihésen is. A helyedben én tartanék hetente egy-egy "bűnözős" napot, amikor megengednék magamnak valamilyen "tiltott" finomságot.🤭 Szerintem így tartósabban maradhatsz karcsú.
10. srcrss (válaszként erre: 5. - Jooeva)
febr. 28. 11:44
Nem teszel érte? Dehogynem. Mértékletesség... leírtad. Szerintem te is elhíznál, ha zabálnál.
9. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 11:34
Miért csinálod?? Mit ad neked ez, amiért megéri "kábítani" a csodálóidat?
febr. 28. 11:21
Hűha! Te aztán jól elképeszted őket. Ez aztán a kábítás!
7. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 11:12
Megéri? Miért érzed úgy, hogy vékonynak kell lenned? Ha alkatilag vastagabb vagy, felesleges gyötörni magad. Találd meg az egészséges középutat.
6. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 10:37
Butaságot csinálsz
febr. 28. 10:36

Engem is😃

És én tényleg nem teszek érte. Genetika és némi mértékletesség😃

4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 10:35
A te dolgod, nekem teljesen mindegy mit csinálsz magaddal.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 10:18

Az éhezés élethosszig nem tartható.

Válaszd a másik utat.

febr. 28. 10:13
Egy idő után duplán fognak visszajönni a kilók Rád. A vitamin-ásvány-nyomelem hiány miatt pedig tönkremegy a szervezeted. Saját magadat csapod be, nem mást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook