Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden előjel nélkül egyszer csak elbizonytalanodott,... fórum

Minden előjel nélkül egyszer csak elbizonytalanodott,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. aug. 6. 06:49
Köszönöm. Persze, tudom, mindig jöhet másik... Csak most nagyon rossz érzés, illetve a bizalmam egy kicsit megrogyott, mert ilyet még soha nem tapasztaltam, hogy minden előzmény nélkül (bár azért némi gondolkodás után arra jutottam, hogy a nagyon is elégtelen kommunikáció vezetett ide) egyszer csak a semmiből...Kiderült, hogy lehet ilyen és nem fogom érteni. Ezzel az új tapasztalattal kell gazdálkodnom ezek után.
16. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 21:17

Nagyon szép volt tőle, hogy tisztán, tisztességgel zárta le!

A legtöbben csak félre járnak.

Így lehetőséget adott mind a kettőtöknek a boldogságra!

Fel a fejjel! A szerelem hamarosan újra elér!

15. Myra (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 21:08
Majd jön más, akinek te leszel a legfontosabb.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Egnisz)
2023. aug. 4. 17:14
Hát végülis beszéltünk. Vége van, de nagyon kedvesen, kulturáltan adta elő. Nincs miért haragudni rá. Már nagyon feszült volt az utóbbi időben. Nem passzoltunk igazán egymáshoz, csak nagyon próbáltunk alkalmazkodni. Ez van.
13. Egnisz (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 02:27

Semmiképpen ne hívd fel.

Majd jelentkezik, ha akar.

A túlzott alkalmazkodás sem biztos, hogy jó.

Amúgy drukkolok!

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2023. aug. 3. 01:42
Nem tudom. De azóta sem jelentkezett. Szomorúan és értetlenül állok a helyzet előtt.
11. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 18:35

Ha valaki időt kér, az nem jelent jót.:(

Férfiak a legritkább esetben kérnek időt!

Lehet, hogy van neki valami betegsége?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. aug. 2. 18:22
Nem válaszolt egy programamötletemre. Rákérdeztem hogy mi a baj. Akkor ezt megírta. Felhívtam és megbeszéltük. Csak időhatárt nem, így nem tudom, meddig érdemes várnom.Gondoltam, egy hétig békén hagyom. Hadd gondolkodjon. Aztán majd rákérdezek, hogy van. Szeretem, nem akartam soha rátelepedni, kisajátítani. Csak megérteni, mi zajlik benne.
2023. aug. 2. 18:05
Vagy ő keresett, hogy idő kell?
8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 18:04
Te kerested őt?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. aug. 2. 18:03
40-es nő vagyok. Ő 50 éves. Van kellő párkapcsolati tapasztalatunk a multból. Én magamat nagyon alkalmazkodónak és rugalmasnak tartom. Igyekszem alkalmazkodni, a partneremet megtanulni, hogy ismerjem a szokásait stb. Ő nagyon érzékeny, zárkózott, de különleges, intelligens.
6. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 17:49

Nézd, ez kevés infó!

Nem tudom hány évesek vagytok, férfi, vagy nő vagy, mert ez sem mindegy. Fojtogató partner vagy, vagy rugalmas...., annyira sok minden van, ami miatt elhal egy kapcsolat. Viszont, mindig van előjel.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. aug. 2. 17:28
Nem egészen egy éve. Előtte együtt nyaraltunk, ami nagyon jó volt, sokat voltunk együtt, minden úgy tűnt, hogy működik. Aztán lehet, hogy tévedtem.
2023. aug. 2. 14:29

Kit akarsz becsapni?

Mindig van előjel, olyan nincs, hogy ma hjaj de jó,minden szuper, de holnap már helló.

Mióta vagytok együtt?

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2023. aug. 2. 12:26
Én is ezt gondolom. Csak az fájdalmas, hogy nem volt semmi előjele. Nagyon jól éreztük magunkat együtt.
2023. aug. 2. 12:22
Hát ez nem hangzik jól. De azért ne betegedj bele. A gondolkodási idő gyakorlatilag egyenlő azzal, hogy nem akar téged és veled, csak így nem olyan durva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook