Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden a gyógynövényekről! Tea, krém, kapszula... Kipróbált, bevált, ajánlott...... fórum

Minden a gyógynövényekről! Tea, krém, kapszula... Kipróbált, bevált, ajánlott...... (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. szept. 6. 08:00
A megfázásra valóban szuper a hársfa tea. Minden felületi sérülésre, bőrfertőzésre és kiütésre aloe vera-t használok, és még soha nem csalódtam benne. Egy kisvárosból származom, ahol egy asszony gyógynövényekkel foglalkozik, és Ő szokta (nem tudom pontosan melyik fajtákat) alkoholban kiáztatni. Ezeket hajmosás után a fejbőrbe kell bemasszírozni. Nekem rettenetesen hullott a hajam, és elmúlt tőle. Szóval nagyon tudom ajánlani a gyógyfüveket mindenkinek mivel mellékhatás nélkül gyógyítanak.
7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - 754c7e07c3)
2007. szept. 5. 22:29
köszönöm :)
6. 754c7e07c3 (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2007. szept. 5. 19:15
Csalántea méregtelenít.
2007. szept. 5. 17:17
Ha fogyizik az ember, vagy méregtelenít, akkor melyik tea a legalkalmasabb? zöldtea? Az azthiszem méregtelenít, vagy vízhajtó? De még valami?
2007. szept. 4. 10:56
A legősibb gyógymód, és a legtermészetesebb. Fűben, fában orvosság van...Azért ismerni kell, mert van köztük olyan, amit csak külsőeg lehet használni, mert belsőleg roncsol. Méregtelenítéshez, fogyáshoz, zúzodáshoz, fájdalom csillapításra nagyon jó kiegészítők. A gyógyszeripar is többnyire a gyógynövényeket használja alapanyagul. Csak ajánlani tudom. Épp az előző topikban írtam, hogy megfázásra pl hársfateát vagy bodzatát szoktam használni.
2007. szept. 4. 05:38
Kamillatea, kakukkfű, cickafark, svédcsepp, körömvirág (teának, nem kenőcsnek),csipkebogyó, csalán, ezeket nap, mint nap hasnáljuk. Bevált mind. Eddig.
2007. szept. 3. 20:21
Mi a véleményed a gyógynövényekről? Hiszel a hatásukban? Kipróbáltál valamit? Bevált? Ajánlanád? Mire használtad? Mit tudsz a gyógynövényekről?
2007. szept. 3. 20:20
Minden a gyógynövényekről! Tea, krém, kapszula... Kipróbált, bevált, ajánlott......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook