Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a 30-as és azon felüli évek? fórum

Milyenek a 30-as és azon felüli évek? (beszélgetős fórum)


18. jooeva (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
márc. 5. 05:48
Ott a pont!
márc. 4. 02:00
Aki 40 felett van, az már mindenféle hülyeséget elkövetett, de még nem volt okos telefon, tehát nincs bizonyíték.
márc. 4. 00:48
roviden csodalatosak!
márc. 3. 23:07

Úgy gondolom, hogy 30-ig az ember tanul, szórakozik, kapcsolatokat teremt. Ahogy hozza az élet. 30 körül viszont el kell határoznia magát, hogy hogyan tovább és nagyon bele kell állni a dolgokba, ha bármilyen területen élvezve azt amit csinál meg szeretné valósítani az elképzeléseit. Család, munka, elért célok ezken a területeken.

Jó esetben 30-ra van egy szövetséges ezekhez a célokhoz, a párkapcsolat.

Úgy gondolom, hogy 30-50 kor között a legaktívabb életszakasz, mikor olyan felelős döntéseket hozunk az életünkben, ami kihat saját és környezetünk, családunk életére is. A legintenzívebb, legjobb időszak.

márc. 3. 21:49

Én 28 múltam, mikor megismertem a férjem. Azóta vagyok tényleg boldog, mellette önmagam lehetek, ráadásul eléggé hasonlóan gondolkodunk.

Sokat megyünk együtt, van, hogy a gyereket is visszük.

A munkában is sokat számít, hogy nagy rutinom van, bár a lendület már nem akkora.

Csak egészség legyen, a többi megoldható.

márc. 3. 21:48
Köszönöm mindenkinek, még várok tapasztalatokat, érzéseket, gondolatokat.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Okoskodó)
márc. 3. 21:46
Köszönöm 🩷
márc. 3. 21:45
30 előtt azt írod fel amire szükséged van, utána pedig azt amire nincs.
márc. 3. 21:11
A legjobbak. Már tudod ki vagy, mit akarsz. Magadtól, másoktól, az élettől. Még elég fiatal vagy az aktív élethez, de elég idős, és megfontolt ahhoz, hogy ne hozz meggondolatlan döntéseket.
9. okoskodó (válaszként erre: 8. - 676f3b5697)
márc. 3. 21:03
Soha nem lehet olyan rossz, hogy ne lehessen rosszabb
márc. 3. 21:01
Én 35 éves vagyok és jelenleg nagyon rossz
7. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 20:50
A kérdés rossz. Milyen az élet? Képzeld el, hogy ismered a jövődet. Paradoxon, mert megpróbálod elkerülni a rosszat, de akkor nem teljesedik be a végzet. Minden pillanatnak megvan a maga célja és varázsa egyiket sem hagyhatod ki. Ha nincs bozonytalanság, megszűnik a varázs. A jó és a rossz egyaránt izgalmas, kinek ebből , kinek abból jut több, de mindenki egyaránt fontos, és egyaránt számít. Ha a világ fehér lenne nem látnánk egymást. A Te életed egy nagyon fontos része az egésznek, vár rád egy sors, a Tiéd, amire életek sokasága kapcsolódik. Fel a fejjel, irány az ismeretlen következő fejezete.
márc. 3. 20:48
Soha nem hagynak el azok akik szeretnek, azok hagynak el, akik kihasználtak.
márc. 3. 20:46
Addigra már rájössz h a szívfájdalmaidat egyetlen idegen sem okozta, a fájdalmakat a szeretteid okozták.
márc. 3. 20:33
Kinek ilyen, kinek olyan. Nincs két egyforma ember, élet.
3. Hattori (válaszként erre: 2. - Secret8)
márc. 3. 19:59
És Te határozod meg a dolgaidat. Már keresel, valszeg önállóan laksz, ha vasárnap délig alszol és pizzát rendelsz, okés.
2. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 19:48
Sokkal jobbak, mint a 20-as éveid. 30-as - 40-esnek a legjobb lenni. Még mindig fiatal vagy, de már tapasztalatod is van, jobba problémamegoldó képességed is. Jó lesz, hidd el.
márc. 3. 19:34
Fiatal felnőtt vagyok, reményt szeretnék érezni hogy az a bizonytalanság ami most kihat az életemre munka család stb, az egyszer jó is lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook