Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen volt a munkahelyeteket otthagyni, majd visszatérni amikor GYES-re mentetek? fórum

Milyen volt a munkahelyeteket otthagyni, majd visszatérni amikor GYES-re mentetek? (beszélgetős fórum)


15. kisj (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 18:18

Ne izgasd magad.

Minden változik. nem nagy kaland.

Gondolom nem vagy becsontosodott öreglány.

14. mmozzaikk (válaszként erre: 13. - Mmozzaikk)
2022. dec. 23. 12:14
ja igen, nagyon jó csapata mikor eljöttem és hozzájuk mentem vissza. ez tart itt ennyi éve
13. mmozzaikk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 12:09

én is multinál dolgozom, lassan 22 éve és igy van ahogy irod


megkönnyebbülés volt eljönni GYES-re, nagyon feszitett tempo volt


örültek hogy visszamentem mert pont ugyanott folytatták, tul sok munka és emberhiány


de valóban, kb a 0-ról kezdtem... nem volt könnyű. de előre nem érdemes parázni, az ember ugyis teszi a dolgát, aztán lesz valahogy

2022. dec. 23. 11:01
Én mire visszamentem gyesről, addigra megszűnt a munkáltatóm, így máshol kezdtem, teljesen új helyen, teljesen más területen, így teljesen új dolgokat kellett tanulnom, de nem okozott gondot.
11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 09:55

5-6 hetet voltam otthon szülés előtt. Először egy hosszú szabinak tűnt csak. Aztán gyerekkel mellett már gondolkodni sem volt időm. De azt hittem, ez az otthonlét az örökkévalóságig fog tartani, de elröpült 2 szempillantás alatt.

Az első Covid lezárás alatt kellett újra munkába állnom. Bezárták a bölcsit, azt a munkát kaptam, amit nagyon nem szerettem volna, nem volt nekem való. Nagyon rossz időszak volt. De kb. 1 év után rendeződött minden, összeállt az élet minden darabja egy egésszé.

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 09:14
Még egy teljesen stabilnak tűnő pozíció sem biztos, mert természetes, hogy kell a helyedre valaki. Lehet, hogy jobb helyre kerülsz, ugyanúgy szeretni fogod. Kár ezen rugózni, vagy neadj'isten ezért ne vállalni gyerkőcöt.
2022. dec. 23. 09:13
Jó volt otthagyni, annyira jó, hogy vissza sem mentem már.
8. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Cc7a88f96d)
2022. dec. 23. 08:56
Sajnos a kettőt együtt kell összehangolni, fontos a család és fontos a munka is. Ha nincs munka megette a fene a nagy családoskodást.
2022. dec. 23. 07:47
Jó volt, máshová mentem vissza.
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 06:56

Ha fontosabb a munka mint egy család,akkor ne vállalj gyereket...

Ha annyira vágynál egy gyerekre,nagy ívben letojnád a lent leírtakat.

5. Sz123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 22. 23:50
Ugyanabba a pozícióba, de másik teamhez kerültem-közben a jól működő csapatot szétszedték és átvariálták az embereket. Nagyon nem volt jó :(
2022. dec. 22. 23:17
Nem volt hasonlóban sem részem. 15 nappal szülés előtt még dolgoztam, szülés után 8 hónappal pedig már vissza is mentem.
2022. dec. 22. 21:57
Balhésan jöttem el, és nem oda mentem vissza.
2022. dec. 22. 21:48

Isteni🤩🤩🤩

Szar!🙈

2022. dec. 22. 21:34

Én egy külföldi multinál dolgozom mint beosztott. 5 éve vagyok a cégnél és nagyon szeretem a légkört, a munkát, a kollégákat. És mint multi, folyamatos változások vannak szinte hetente. Új munkafolyamatok, régiek változása, pozíciók megszűnése. Tehát bele sem tudok gondolni, hogy 2-3 év alatt mi fogadna amikor visszatérek.


Akik visszatértek 3 év után: új pozícióba kerültek, mert a régit elfoglalta más. Szinte mintha új dolgozók lettek volna annyit változtak a programok, a folyamatok. Félelemmel tölt el, hogy a nulláról kellene kezdeni majd.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook