Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen volt a gyerekkorod? fórum

Milyen volt a gyerekkorod? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. reni79
2008. máj. 8. 11:47
sajnos nem jó.A szüleim megkeserítették.
2008. máj. 8. 11:45
Elég pocsék gyerekkorom volt, nem mintha a felnőttkor olyan szép lenne, de sajna a gyerekkorom tele volt anyám által való terorrizálásokkal..., de elmúlt...és a múlton már nem lehet változtatni...
11. Akymo
2008. máj. 2. 23:04
Változatos.Volt benne szép és volt benne kevésbé szép emlék. Sajnálom, hogy hamar felnőttem, jó volna néha még kicsi ártatlan gyermek lenni újra.
10. LoLiNa
2007. nov. 28. 06:17
unalmas.. egyke voltam :( ma már 5 tesóm van :) a legkisebb fiatalabb mint a második gyerkőcöm :))
2007. nov. 27. 21:47
Azt viszont megfogadtam, bár még nincs gyermekem, de ha isten is akarja és egyszer majd lesz, egy vagy kettő vagy ahány gyermeket megengedhetek majd anyagilag, nekem egy lesz a lényeg: nem számít, hogy fiú vagy lány én nagyon szeretni fogom őt(őket) és soha nem teszek külömbséget köztük.
2007. nov. 27. 21:45
Az én gyerekkorom csodás volt.Egyedüli vagyok ebből kifolyólag állandóan rám figyeltek a szüleim,mindent megkaptam. Emlékszem mindig tele volt a hütő finomságokkal a szomszéd kisfiú nálunk járt édességet enni.Mindenhová elvittek és szép ruhákban jártam.Boldog gyermekkorom volt.
7. anitarenata (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2007. nov. 27. 21:33

Igen ismerem ezt, én is utólag szembesültem vele...

Fiúnak vártak, de annyira, hogy csak az orvos és a védőnő hatására hoztak el kórházból. És ezt 10 évesen a tudtomra is adták... Azért, mert kérdeztem, hogy én miért nem számitok?? előtte is éreztem ,hogy valami nem stimmel. nekem csak egy bátyám van. talán a gyes (3 év) miatt tartottak meg...

2007. nov. 27. 20:37
Én sokáig voltam gyerek. Rengeteg játékkal, kalanddal, ami csak gyerekkorban történhet meg az emberrel. Volt jó is és rossz is. A szüleim a hagyományos tekintélyelv szerint neveltek. Bár én a magam módján jól tűrtem, csak hát sokáig ittam a levét.
5. Rozália (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2007. nov. 27. 20:28
Érdekes hasonlóság van a gyerekkorod és a gyerekkorom között. Én is 3. leánygyerek voltam. 14 éves korom körül kezdett bennem megfogalmazódni, hogy lehet, engem nem is akartak... Ez tul. képpen a mai napig elkísér. Amúgy nem volt rossznak mondható a gyerekkorom.
2007. nov. 27. 20:24
Általánosságban nekem nem volt rossz gyerekkorom, nagyon sok jóra emlékszem. Négyen voltunk testvérek, sokat játszottunk együtt. Aztán még a haverok is jöttek, így a kicsi udvar mindig televolt. Érzelmileg viszont nem volt jó, és ennek a mai napig érzem a hatását. Azt lehet mondani, hogy nem kívánt gyermek voltam, mint 3. lánynak született a családban. Egészségileg is nagyon beteges voltam. Így nem kaptam meg azt a szeretetet, mint két másik testvérem.
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2. - Anitarenata)
2007. nov. 27. 20:18
Nem.
2007. nov. 27. 20:15
Sajnos az én gyerekkorom nem volt valami jó, de másokéra kiváncsi volnék, jó lenne tudni, hogy másoké jó volt-e vagy sem?
2007. nov. 27. 20:12
Szeretném ha leírnátok, hogy mire emlékeztek a gyerekkorotokból! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook