Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen vitaminnal vagy gyógyszerrel lehet elősegíteni a teherbeesést? fórum

Milyen vitaminnal vagy gyógyszerrel lehet elősegíteni a teherbeesést? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 8. 13:27
Én is próbáltam az E vitamint, de nállunk más volt a probléma ahogy utólag kiderült.
13. katerika (válaszként erre: 11. - H.Detty)
2011. febr. 8. 13:21
nagyon köszi, én azt szedem már 2 honapja de ugy látszik még kell szednem egy kicsit.üdv neked is...
12. katerika (válaszként erre: 10. - Gabi.k)
2011. febr. 8. 13:19
akkor hogy probálkoztatok fél évig ha nem akartál terhesen maradni...
2011. febr. 8. 13:19
Szia! Én az első terhességemnél nem szedtem semmit és 1 év volt mire összejött a babánk. Amikor kitaláltuk, hogy szeretnénk még 1 babát, akkor azt tanácsolták, hogy szedjek E vitamint. Hát gondoltam nem árt. Abbahagytam a gyógyszert és szedtem az E vitamint 1/2 évig amíg a szervezetem kiürül az antibébi után. Az E vitamin annyira bejött, hogy első próbálkozásra terhes maradtam. Akinek eddig ajánlottam mindenki nagyon hamar terhes lett. Remélem segítettem. Üdv.
10. gabi.k (válaszként erre: 8. - Gabi.k)
2011. febr. 8. 13:17
mármint nem akartam terhes lenni esküvő előtt :-)
9. katerika (válaszként erre: 6. - Lia1)
2011. febr. 8. 13:13
szivesen átvenném de az a baj hogy romániábalakom igy nehéz lenne eljuttatni ide...
8. gabi.k (válaszként erre: 5. - Katerika)
2011. febr. 8. 13:13

mi több mint fél évig próbálkoztunk. én nem szedtem semmit. nálam ez agyban dőlt el. én esküvő előtt akartam terhes lenni. esküvőnk után pár nappal a nászúton pdig megfogant. most vagyok a 24ik hétben.

szóval sztem inkább nem szabad ráizgulni.

7. a01aa57d8a (válaszként erre: 1. - Katerika)
2011. febr. 8. 13:13
lúgosítani is jó ilyenkor
6. Lia1
2011. febr. 8. 13:11
Hali! Barátcserje kapszula állítólag tuti. Nekem bejött. Míg nem szedtem, nekünk sem jött össze. Elkezdtem szedni és szinte azonnal összejött a baba :D Utána abbahagytam a szedését, így van egy fél doboz kapszulám, ha esetleg érdekel. A teljes doboz ára 3200 Ft volt.
5. katerika (válaszként erre: 4. - Nitka)
2011. febr. 8. 13:05
csak fel szeretném késziteni a szervezetem mert már egy ideje probálkozunk és nem akaozik összejönni...
2011. febr. 8. 13:03

Szia. Célszerű, ha már most elkezded a terhesvitamint szedni. Pl. Femibion 800. Ez kifejezetten a várandósságot megelőző időszakra ajánlják. De nekem szednem kellett Calcivid-et is.

+ akár barátcserje kapszula, cickafarkfű + palástfű keverék...


Attól függ, hogy csak fel szeretnéd készíteni a szervezeted, vagy van is valami probléma, amire rá kell segíteni.

3. katerika (válaszként erre: 2. - Trinitas)
2011. febr. 8. 13:03
az e vitamint szedem már 2honapja a folsavat pedig 3honapja...
2011. febr. 8. 13:02

Nem hiszem, hogy elősegíteni lehet, inkább a már létrejött terhességet lehet vele támogatni. Konkrétan a folsavval.

Persze ha valaki alultáplált annál nem nagyon jön össze de azért a mai világban a vitaminhiány nem épp a meddőségi okok közé sorolandó állapot.


Érdemes szedni, de azért, hogy a baba fejlődését segítse. A terhesség létrejöttét nem befolyásolja.. viszont segíthet megtartani azt pl az e-vitamin.

2011. febr. 8. 12:59
Milyen vitaminnal vagy gyogyszerrel lehet elösegiteni a teherbe esést?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook