Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen típusú házat érdemes építeni? fórum

Milyen típusú házat érdemes építeni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2006. jún. 30. 10:03

Szia!

Magyon kedvesek vagytok, köszönjük szépen!

Igen, nekünk is azt mondták, hogy a könnyűszerkezetes házat érdemesebb építeni, mert állítólag még szigeteltebb, mint a tégla?!

És, igen kérünk majd katalógust, vagy valami hasonlót, hogy mutasson fel valamit.

Megpróbálunk mindenre odafigyelni, hiszen olyan házat szeretnénk építettni, amely már végleges lesz, tehát nem ideiglenes, nem akarunk költözgetni. úgyhogy nagyon megfontoltnak kell lennünk.

Köszi mindent.

Pusszka

2006. jún. 30. 07:01

most szolt a parom, ha tegla es konnyuszerkezet kozott kell valasztanotok jobb a konnyu szerkezetu, de nezzetek meg jol kivel epittetitek. Legyen garanzia, s tuddjon mutatni altala felepitett hazakat, valamint megtuddja mutatni a - hogy hivjak magyarul - egyszoval dokumentalni tuddjon mindent s nem csak beszelni. Amikor szerzodest kotes van nezzetek meg jol a kis betuket is , ne kossetek szerzodest ahol elore kerik a fizetest. Fizetni mindig az atadott munka utan.

bar ilyen tanacsokat biztos kaptok ezrevel!

sok szzerencset s sok turelmet!

2006. jún. 30. 06:51

Nekem regi hazam van , s nem cserelnem le semmi penzert. Nyaron hideg, telen meleg.


Haz epitesnel vedd figyelemmbe elsosorban a feletek elofordulo idojarast. Hisz ha konnyuhazat epitesz, s nagy szelviharok sepernek nem hiszem hogy jo megoldas.

nezd meg a szigetelesuket, telen nem egy utolso szempont.

manapsag azt is hallottam, hogy magas belteruletu hazakat epitenek, mert nyaron a meleg felszall, igy huvosebb a lakas. de telen nem tudom, hgoy elonyos e?

biztos talalsz idevonatkozo weboldalakat is.

jol jarjatok korul a temat mielott dontenetek!!!!

sok sikert!!!

notredame

2006. jún. 27. 15:22

Szerintetek milyen házat érdemes építeni manapság? Téglaházat, könnyűépítésű házat, faházat? Milyet? Idén, de legkésőbb jövőre házat szeretnénk építettni, de nem tudjuk milyet. Azt hallottam, hogy a könnyűépítésű a legjobb választás, mert olcsó és takarékos. Szerintetek?

Kinek milyen fajta háza van és mi a tapasztalata, szereti-e, és lecserélné-e esetleg, stb.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook