Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


53. f848559bc2 (válaszként erre: 50. - Nicolette02)
2008. jan. 9. 16:11

Szio Nico!!

Kösy a biztatást továbbra is:)jó h vagytok:9pontosan az a szörnyű h ugye nekem a doki 3*1et írt a receptre meg minden csak én furcsáltam azt h ez kezdetnek nem lesz-e sok aztán felhívtam és akkor mondta h 1et szedjek be...és most h vissza mentem kérdezte mennyit szedtem mondtam h 1et...erre rávágta h akkor most majd 2őt..és utána nem tudom mi lesz....viszont nagyon megdicsért h nagyon szép a méhem sehol ciszta semmi azért ezt meg jó volt hallani...remélem most rendesen megfog jönni és akkor ismét neki látok a csodabogyó szedésének...na és veled mizujs mostanság h állnak ezek a dolgok?Most szedsz vmit?Vagy?

2008. jan. 9. 16:06

Szia Vinca!!

Bocsi h csak írok berobbanok...de olvastam amit Nyiváknak írtál...én nagyon örülnék ha átküldenéd a kis táblázatodat a hőmérőzésről,mert kiszeretném próbálni...Amugy én most vagyok túl az első Closty kúrán napi egyet szedtem...de sajna nem volt peteérés:(sok mindent lehet olvasni jót rosszat egyaránt de bízzál magadban az a legjobb és az orvosdban,sztem el jön a mi időnk,csak erősnek kell lenni.Én sajnos naív módon bele estem abba a hibába h azt gondoltam 5szem gyógyszer csodákat tesz velem és alig vártam

hogy mehessek az UH-ra aztán hát semmi nem volt sajnos...sok sok tüsző de egyik se volt túl nagy és szép....kitartás....sokan vagyunk így...de ami késik nem múlik...

51. vinca7 (válaszként erre: 41. - Nyivák&Nyussz)
2008. jan. 9. 15:30

Szia Nyivák,


nekem is tegnap írta fel a dokinő ezt a gyógyszert. Megnyugatató volt, hogy nem hormon, de amit meg ma összeolvastam róla a neten, meg amikkel tratáltak a barátnőim.... kicsit beijedtem, hogy milyen hatása lehet, ha túlstimulálja a szervzetemet:(


Csináltak nálam hormonvizsgálatot, minden rendben van, 28 napos a mensim, így lehet hogy nyúlbéla leszek bevenni a gyógyszert....


Mi is kábé egy éve próbálkozunk és én kezdtem egy kicsit türelmet veszteni, főleg, hogy a baráti körben -természetesen- mindneki most vár babát.


A hőmérőzést én csinálom... és tényleg elég szépen látható mikor ovulál az ember. Minden reggel, ahogy felébredsz, gyorsan kapd a hónaljadba a lázmérőt és jegyezteld le az eredményt egy kis táblázatba (ha gondolod át tudom küldeni az enyémet). Az ovuláció napján leesik a testhőd és innentől számítva van 3 napotok az akcióra. Ha fent marad a testhőd a 3 nap után, akkor állítólag tuti a siker.


Szorítok, hogy sikerüljön...

A clos-sal milyen tapasztalatod volt?


Üdv


Vinca

50. nicolette02 (válaszként erre: 45. - F848559bc2)
2008. jan. 9. 14:42

Szia, ne add fel. Én pl. már az első hónapban két szem gyógyszert kaptam és így is csak az egyik petefészkemben lett peteérésem. Ez a hónap biztosan sikerülni fog. És amúgy egy régi ismerősöm a gyógyszer szedése után 3 hónappal lett terhes addig neki sem volt semmi eredménye.

Nagyon szomorú vagyok én is amikor rossz híreket olvasok, de hinnünk kell magunkban ezt ma reggel mondta a párom és igaza is van. Tudom nagyon nehéz, mert én is már el vagyok keseredve. Anyukámnak ugyanez a problémája volt lehet tőle örököltem, de mégis itt vagyok. Neki is sikerült, nekünk is fog!!!!

Szorítok mindenkinek tiszta szívemből!

49. f848559bc2 (válaszként erre: 48. - Sziporka9)
2008. jan. 9. 11:07

Sya Sziporka!!

Nagyon sajnálom:(és én is csak azt tudom mondani h ezt a babát el kellett engedni...tudom nem könnyű de hidd el jobb így most mint h később következett volna be amikor már tényleg teljesen beleéled magad....tényleg nagyon sajnálom...és köszönöm a biztatást:)Remélem hamar ránk talál a boldog pillanat mert már nagyon nagyon ránk férne....Kitartás!!!!!!!!!!

48. sziporka9 (válaszként erre: 47. - F848559bc2)
2008. jan. 8. 16:10

Szia andyka!

Nagyon drukkolok Neked, és ne add fel!Sikerülni fog.

Nálam már nem olyan csodás a helyzet,mint a múlt héten,mert a hétvégén elveszítettem a kicsi babámat,úgyhogy most kicsit(nagyon-nagyon)magam alatt vagyok!Mindenki azt mondja,hogy ennek a babának most nem kellett megszületnie,csak akkor is annyira fáj.Tényleg jó,hogy vagytok,mert úgyis csak az érti meg,aki maga is hasonló dolgokon esett át.

47. f848559bc2 (válaszként erre: 35. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 15:39

Sya Sziporka!!!!

Most h olvasgattam amiket írtál picit megint megörültem...és talán tényleg sikerülhet nekem is...naív voltam és azt gondoltam 5szem gyógyszer csodákat művel velem...de nem adom fel...olyan jó h vagytok lányok!!!!És persze gratulálok neked nektek!!!!!!!!!!

46. f848559bc2 (válaszként erre: 41. - Nyivák&Nyussz)
2008. jan. 8. 15:35

Szia Nyivák&Nyussz!!!

Én igazából annyit tudok csak segíteni h én is nem rég kaptam a clostyt és már túl is vagyok az első adag szedésén,tegnap voltam UH-n sajnos nem lett peteérés...nagyon elkeseredtem és mopst majd 2vel kell szednem ha megjön a mensesem a 3napon kell kezdenem 5napig kell szedni és utána 12.-14.napon mindenképp UH-ra kell mennem újra ahol megnézzük h van-e szép nagy érett pete.....sajnos nekünk se könnyű ez a baba téma és mi is lassan már 1éve lesz h próbálkozunk...de sajnos semmi....én kívánom neked nektek h legyetek nagyon erősek mert sajnos csak akkor lehet ezt végig csináltam...én most picit a padlón vagyok mert bele estem abba a hibába h azt gondoltam ez a csodabogyó(Closty)tényleg csodákra képes és hip-hop rajtunk is segít és majd megyek UH-ra ahol minden szép és jó lesz aztán egymásnak eshetünk és várhatjuk a csodát....sajnos nem így kellett volna felfognom:(most h tegnap voltam orvosnál és hát ugye láttuk h rengeteg kis tüsző van de sajnos egyik sem elég nagy ahhoz h....a sírás kitört rajtam de nem tudok mit tenni várni kell...előbb vagy utóbb jönni fog...csak nagyon nehéz....ugyhogy sok sikert és kitartást...ha gondolod írj majd....üdv:andyka

2008. jan. 8. 15:27

Sziasztok!!!!!!!!!

nagyon szomi vok voltam tegnap orvosnál és sajnos nincs peteérés...nem használt a napi 1closty...most várnom kell míg megjön és akkor a 3.naptól ismét closty csak napi 2....nagyon szomorú vok....azt hittem ilyen fiatalon könnyen megy majd minden és most már nagyon ott tartok h nekem soha nem lehet babám.....meddig tart ez még??????

44. nicolette02 (válaszként erre: 41. - Nyivák&Nyussz)
2008. jan. 8. 10:07

Szia Nyivák!

Ne keseredj el, mert nagyon sokan vagyunk így ezzel. Szerintem ez a gyógyszer hatásos. Vannak ismerőseim is akiknek ez segített, sőt az anyukámnak is így lettem én :-)!

Ők négy évig próbálkoztak és alig sikerültem. De itt vagyok sőt a hugomra nem is kellett várni mert jött egyből. Kitartás mindenkinek!

43. nicolette02 (válaszként erre: 39. - Sziporka9)
2008. jan. 8. 10:05

Szia Szipoka, mi is már egy éve próbálkozunk, de igazán most vettem észre hogy ez már nem természeres. Egy hónapig szedtem a gyógyszert,peteérésem lett,de baba még nem. Most a második hónapban nem szedek semmit. Mi is próbálkozunk.

Amúgy nekem is nagyon jó, hogy beszélhetek olyan nőkkel akik ugyanezeken mennek át, nekem sokat segít. Annyira el szoktam keseredni, de a párom sajnos nem tud megvígasztalni. Nem tudja átérezni igazán. Szeret nagyon,de ez még neki sem sikerülhet hiszen csak férfi :-).

Köszi a támogatást nekem is sokat jelent.

42. STanna
2008. jan. 5. 18:13
Szasztok csajok!!Holnap lesz az utolsó gyogyi bevétele!!:)Szorítsatok,én is szorítok mindenkinek!!!!!!
2008. jan. 4. 00:24

Sziasztok!


Mi ~ 1 év próbálkozás után jutottunk el odáig, hogy nőgyógyász segítségét kérjük "babásodás" témában...


Ma írta fel nekem a Clos.-t. Nemsokára - elméletileg - el is kell kezdenem szedni.


Én is nagyon tudnék örülni valami jó tapasztalatnak, mert már nagyon kezdek depresszióba esni a sikertelenség miatt...


Pesszimista lettem a kérdésben, de azért mélyen v.hol még reménykedek...


Nekem hormonvizsgálatot írt a dokim, és a - pajzsmirigy-problámámnak köszönhető - túlsúlyom miatt napi 2x1-t kell majd szednem a mens. 5. napjától a 9-ig.


Nem nézett semmi átjárhatóságot, az probléma lehet szerintetek? Azt mondta, hogy max. 2 hónapig próbálkozik így, aztán jön a következő lépcső...


A hőmérőzésről tudnátok v.mi konkrétat mondani, hogy hogyan is van, és mit is kell pontosan nézni?


/Ebbe a témába még nem mélyedtem el./


Nagyon szívesen fogadok/fogadunk bármilyen tanácsot, lelkesítést, ötletet... :)


Köszönjük:


Nyivák

2008. jan. 3. 16:59

Sziasztok!!!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!

nekem most nemrég fogyott el a clost 7. megyek UH-ra és nézik h van-e érett tűsző....remélem lesz és utána egymásnak eshetünk:)és remélem sikerrel járunk....nekem a 3.napon kellett elkezdenemm és napi 1et kellett szednem...üdv mindenkinek...és kitartás...akinek pozítiv tesztje lett gratula előre is...akinek még semmi fel a fejjel ami késik nem múlik...

39. sziporka9 (válaszként erre: 38. - Nicolette02)
2008. jan. 3. 16:09

Szia!

Nagyon aranyos vagy.Pihenek is,olyan fáradtforma vagyok mindig. Nagyon aranyos vagy.Olyan jó,így nőkkel megosztani,a férfiak szerintem nem nagyon érzik át.Már nagyon el voltam keseredve.Több mint egy éve nem jött össze.De talán most!

És Veled mi a helyzet?Olvastam,hogy szeded!Van már valami?Vagy?

Puszi,és drukkolok.

Éva

38. nicolette02 (válaszként erre: 37. - Sziporka9)
2008. jan. 3. 14:09

Szia! Hát én is nagyon gratulálok és kívánok nektek nagyon jó egészséget és rengeteg boldog percet. Annyira örülök komolyan.

Szorítok hogy minden rendben legyen, pihenj jó sokat.

Üdv.

37. sziporka9 (válaszként erre: 36. - STanna)
2008. jan. 2. 18:57

Szia STanna!

Gondolok Rád,remélem Neked is olyan hamar sikerül,mint Nekem!

Bár én most délután mentem vissza a dokimhoz,és azt mondta,hogy kb.most vagyok 5-6 hetes,mondjuk három héttel ezelőtt is azt mondta.Úgyhogy kicsit le vagyok törve.

Arról nem is beszélve,hogy 6 hétig nem lehet szexelnünk,mert van valami kicsi bevérzésem. Bár ezt szívesen kibírom,SŐT!Csak már láthatnám és tudhatnám,hogy minden oké.

Minden jót, és minden jó is lesz.NA.

36. STanna (válaszként erre: 35. - Sziporka9)
2008. jan. 2. 16:55
Úgy legyen,hogy mindenkinek segítsen!én ma kezdtem el!!Biztos minden rendben lesz!Jó egészséget nektek :))
2008. jan. 2. 11:49

Sziasztok!

Nekem teljesen rendszertelen volt a menszeszem,mindig is amióta kb.14 éve,amióta menstruálok.Négy hónapja elmentem orvoshoz - mióta már kb.egy éve hiába próbálkoztunk. Ultrahang után mondta,hogy nincs peteérésem,beszedtem két doboz Clostilbegyt-et és, mikor legutóbb visszamentem közölte,hogy 5 hetes kismama vagyok! Azóta még csak három hét telt el, és remélem,hogy minden rendben lesz.Tehát nekem úgy tűnik bejött.

Mindenkinek nagy kalappal!

34. STanna
2007. dec. 28. 21:16
Jajj nico,még csak most olvastam lejebb az üzidet,ne haragudj!Tudsz már biztosat:))?Tiszta dili vagyok már,de szerintem ezzel nem vagyok egyedül!!
33. STanna
2007. dec. 28. 14:27
Szia nicolette02!Baba is van belőle?Most persze késik már,de ezer tesztet elpisiltem,de semmi:((
2007. dec. 28. 08:41

Szia nekem, a második nap kellett elkezdenem.

És igy volt rendes peteérésem. Úgyhogy ne izgulj, szerintem használni fog... Üdv

31. STanna
2007. dec. 27. 13:07
Sziasztok!Én is most kaptam a clostilt!Szeretnénk babát,de nincs peteérés,de rendszeres a menstruáció,viszont az fsh,és az lh nincs arányban!Nekem a 3.ik napon kell elkeszdenem...Mindenhol az 5.ik naptól írja,és az endokrinológus is azt a javaslatot adta!Izgulok,hogy mi lesz,de pozitívan állok hozzá!Szorítsatok így ismeretlenbe is,én is szorítok mindenkiért!!
2007. dec. 17. 11:15

Sziasztok! Mi is nagyon szeretnénk babát. Én is ebben a ciklusomban kaptam ezt a gyógyszert, napi 2*1-et kellett szednem. Két hét elteltével ultrahangos vizsgálatom is volt, és az eredmény lett két petém. :-)Már dec. 14én kellett volna megjönnie, de még eddig semmi. Csináltam tesztet is és negatív lett nekem is.

Szerintetek mennyit késhet? És ez normális?

ELőre is köszönöm a segítségeiteket. Eléggé el vagyok keseredve.

29. f848559bc2 (válaszként erre: 27. - Moncsy25)
2007. dec. 14. 15:49
Sziasztok!Nekem is szintén gondok vannak a mensesemmel lassan fél éve.Most voltam orvosnál szintén felírta a clostilbegyt és a Norcolut tablettát. miután megjön a 3.napon kell bevennem a clostltilt de 3*1et írt fel a doki nem sok ez kezdésnek???????segítsetek!!!!!!!
2007. nov. 26. 13:04

Sziasztok!


Mi 5 évig próbálkoztunk,hogy gyermekünk lehessen.Az első vetélésem után a doki ezt írta fel.

Sokáig szedtem, a lombikok alatt is ezt kaptam. Nem mondhatnám,hogy nálam bejött..

2007. nov. 10. 14:45

Sziasztok!


Nekem a menstruációmmal is gondok vannak, kb. másfél éve. Hol megjön hol nem. Volt, hogy félévet kimaradt. Idén talán 4-szer volt. Orvosról orvosra jártam, mígnem találtam egy nagyon jó dokit. Közben a párommal mi is szeretnénk babát, de ugye így nem lehetséges.

Szeptemberben szedtem a Clostilbegyt tablettát, 5 napon át. A menstruációm 3. napján kellett elkezdenem szedni (Norcoluttal lett meghozva a menzeszem). Az 5 nap szedés után mennem kellett UH-ra, hogy injekció kell-e. Nem kellett. A Clostilbegyt után októberben rendesen megjött. Most ismét semmi, pár napja késik. Egyelőre nemtudom, hogy terhesség miatt nem, vagy amiatt nem, hogy a hormonjaim nem álltak helyre. Nagyon remélem, hogy pocaklakó miatt nem...

2007. nov. 7. 10:32

Szió!

Nekem nem jött be,ugyanis a doki nem is csinált hormon-kivizsgálást amikor felírta. A másik meg,hogy nem is volt meg abban az időben... PCO-m volt. Van akinek bejön,van akinek nem...

25. 3889c2242e (válaszként erre: 24. - Szandra18)
2007. nov. 7. 10:24
Szia Szandra! Fel a fejjel, mi is több mint egy éve próbálozunk de semmi. Se peteérés, se hömérséklet ingadozás, se terhesség. És semmijen komoly problémám nincs azon kívül, hogy 40-45 napra jön meg. (volt hogy 58 napra) Szóval kitartás, nekem is mindig ezt mondják. Üdv: csacsaani
2007. nov. 6. 20:55

sziasztok! én 3hónapja szedem a clostilbegyt nevű tablettátés semmi sem történt azóta.

a legutólsó menstruációm sajnos 2hetet késett ezért felkerestem a kezelő orvosomat és kaptam egyojan gyógyszert amitől megjött de rá négynapra el is múlt

el is kezdtem szedni a clostilbegytet de befejezni már nem mertemmivel elmult a menzeszem nem tudom mit tegyek. az orvosom azt mondta hogy december végén találkozunk legközelebb és további vizsgálatok következnek de nagyon félek hogy mi fog történni velem és a párommal.rettegek attól a gondolattól hogy nem lehet kisbabám. azt mondják hogy ha elmúlik a petefészek gyulladásom teherbe esek de már lssan egy éve minden hónapban antibiotikumokat szedek. ugy érzem néha hogy nincs tovább kimerültem.SZANDRA18

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook