Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót vegyek? Vizeset vagy porzsákosat? fórum

Milyen porszívót vegyek? Vizeset vagy porzsákosat? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. M0ncsa (válaszként erre: 2. - E676663877)
2015. dec. 27. 12:04

En nemreg vettem porszivot, a boltban az eladok lebeszeltek a vizesrol. Hamarabb koszolodik, tonkremegy, maceras tisztitani.

Inkabb porzsakosat erdemes venni, a magasabb arkategotriabol, minimum 2000 wattosat. Philipsnek vannak asszem jofele porszivoi, pl.: [link]


Ha meg igazan profit akarsz, akkor Vorwerket, vagy hasonlo porszivot valassz. De az mar 100.000 HUF felett van (bar a tulajdonosok szerint megeri).

2015. dec. 27. 12:00
vizeset
2015. dec. 27. 11:51

Szia itt is tudnak tanácsot adni :)



[link]

2015. dec. 27. 11:44

Láttam, hogy sok ilyen kérdés van már, de évek óta nem írt oda senki. Én szeretnék új porszívót venni, de kb. fél éve dilemmázok rajta milyen legyen. Azért vált most sürgősség, mert szőnyegezni fogjuk a ház nagy részét. Oda kellene egy jó porszívó. Van 2 kicsi gyerek, meg 2 nagyobb is. Eddig inkább feltörlés volt mindig, hogy ne legyen akkora por (laminált, plusz járólapos burkolat van a házban). De a szőnyegre szeretném lecserélni a porzsákos porszívómat. Porzsák nélkülit nem akarok venni, volt már, nem szerettem és nem is volt jó szívóereje. Állatokat nem tartunk a házban, csakis szőnyeg, ágy porszívására kell.


Ki, mit ajánl, tapasztaltai alapján!

2015. dec. 27. 11:41
Milyen porszívót vegyek? Vízeset vagy porzsákosat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook