Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen módon érdemes tárolni a pótkulcsot? fórum

Milyen módon érdemes tárolni a pótkulcsot? (tudásbázis kérdés)


2023. szept. 10. 14:15
Nálam lakáson kívül került elhelyezésre egy kulcs, rajtam kívül 1 személy tudja hol van. Ezen kívül ha éjszaka bezárkózva rosszul lennék, a mentősök be tudnak jönni amennyiben meg tudom mondani hol a kulcs. Ha nem, akkor úgy jártam.😀
17. levarosbukta (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2023. szept. 10. 13:08
Nálunk a bejárati ajtó számzáras. Probléma megoldva.
16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2023. szept. 9. 10:09
😁
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Sanyinak)
2023. szept. 8. 22:12
A kulcs a sütőben, a vacsorád a lábtörlő alatt.
14. sanyinak (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 8. 22:09
Lábtörlő alatt 😄
2023. szept. 8. 20:57
Számzáras kulcsszéfben, a bejárati ajtó mellett. Pár ezer forintért egészen jókat lehet kapni.
12. Karmol (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 8. 18:23

Nekem van egy az egyik szomszednal (csak kicsit suket), egy a penztarcamban, egy az egyik baratnomnel, es egy a dekoracioban eldugva.

En majdnem duplajat fizettem a te koltsegednek mikor rossz kulcsot tettem el az ajtocsere utan. Ritka kivetel volt, hogy a telefonom nalam volt itthoni szerkoban, mikor levittem a szemetet. Meg balszerencse, hogy a regi szomszedok epp szabin voltak, es nem itthon. Mert amugy at tudunk menni egymas erkelyere a tuzajton, es egyikunk sem zarta az erkelyajtot, mivel teljesen biztunk egymasban.

A szomszed is haza tudott jonni a potkulcsommal, mikor en nem voltam itthon. Kozos tulajunk van, o felhivott mi a gond, es megmondtam, hol van a dekorba rejtett kulcs. Amugy dekkolgatott volna kint egy fel napot.


Ezt mindenkinek tudni kell, kiben mennyire bizik. Meg valtozo helyenkent, van-e szekreny, vagy sincs. Meddig, vannak nyitva.

Amig volt hosszan nyitva tarto munkahelyem szekrennyel, ot tartottam.

11. Alnisa (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 8. 14:10
Nálunk mind a kettőnk szüleinél van a lakásunkhoz kulcs. Így ha mind a kettőnké egyszerre veszne el, akkor a szüleiknél még mindig van. Ha elmegyünk otthonról nyaralni, akkor a szomszédnak is szoktunk adni kulcsot, hogy ha bármi gáz van, be tudjon menni. Ha van olyan szomszédod akiben megbízol, akkor oda adhatasz. Vagy pl munkahelyedre is tehetsz egyet, ha bármikor be jutsz érte.
10. Dornbirn (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. szept. 8. 09:45
Ez társasház,amiben lakom most.
2023. szept. 8. 09:44
"Tegyél egyet a nyakadba és egyet a táskádba." Köszönöm, de nyakba nem szeretném, ha lehet, feszélyezne kicsit.
8. globus (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 8. 06:46
Munkahelyeden nincs szekrényed, fogas, doboz, akármi?
2023. szept. 8. 06:35
Én is a táskámban tartom, csak egy külön rekeszben. Ha esetleg a napi használatosat valamivel kirántanám.
2023. szept. 7. 23:11

Nekem a garázsban van pár egy polcon. A garázsba pedig távirányítóval megyek be.

Bér vagy társas házba ez nem jó, de korábbi ötlet, h tarts párat a táskádba, az igen.

Persze ha a táskád hagyod el, akkor az sem.

Én már kulcsot nem hagyok el, hanem a fejem szoktam elveszíteni.

5. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 7. 22:37
Tegyél egyet a nyakadba és egyet a táskádba. Azért egyszerre kettőt csak nem fogsz elhagyni.
4. Dornbirn (válaszként erre: 2. - Jég.)
2023. szept. 7. 20:47
Van, de most nem olyan lakásròl van szò, nem otthon vagyok, itt nincs rokon.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 7. 20:40
Közös képviselő? Hát annak biztos nem adnék. A szomszéddal te tudod, hogy milyen viszonyban vagy. Nálunk a rokonoknál van anya/apa/gyerek....
2. Jég. (válaszként erre: 1. - Dornbirn)
2023. szept. 7. 20:37

Elásni. Az jó.

De csak van valakid, rokon, barát, akiben megbízol.

2023. szept. 7. 20:23
Most fizettem a lakatosnak 45000ft.-ot, mivel nem volt pótkulcs, zárat kellett cserélnem. Szomszéd,közös képviselő vagy elásni vagy más?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook