Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen korban ideális a szőrtelenítés elkezdése ebben a modern korban? fórum

Milyen korban ideális a szőrtelenítés elkezdése ebben a modern korban? (beszélgetős fórum)

1 2
15. plavalaguna (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
ápr. 2. 09:52
én se éátem miért jobb a yganta.. a borotva gyors, könnyed viszed mindenhova, nicns vele gond, nem kell megvárni,h gy téphető legyen a szőr, kevesebb nő befele ah göndör az ember.
ápr. 2. 09:49
Miért jobb? Borotvával 2 perc alatt kész, nem fáj, nem igényel semmi előkészületet mint a gyanta, stb. jó az igaz, hogy gyakrabban kell, de naponta 1-2 perc nem olyan gáz. Nekem egyébként epilátorom van a kezdetektől, a hónaljamat meg a karomat azzal szoktam, igaz az elején beletelik kis időbe, amíg megszokja az ember, de mostanra nem is érzem és csak heti 1x kell. Bár az is időigényesebb, 20-30 perc.
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 09:46
Nem emlékszem konkrétan, de biztos nem voltam még 12 (12 évesen mentem egy emlékezetes táborba, akkor már fixen szőrtelenítettem).
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 996b40d6f5)
ápr. 2. 09:29
Természetesen anno én sem, de nem 11 éves voltam. Én a gyantát javasolnám egyébként, jobb, mint borotválni.
11. Lady Lavender (válaszként erre: 10. - 996b40d6f5)
ápr. 2. 09:23
Én sem.
10. 996b40d6f5 (válaszként erre: 6. - 996b40d6f5)
ápr. 2. 09:20
Nem kértem engedélyt, hogy leborotváljam.
ápr. 2. 09:20
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
ápr. 2. 09:19
Hány évesen engedte meg?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pencil)
ápr. 2. 09:19
Hány éves volt a kislányod, ha megkérdezhetem?
6. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 09:13
Szerintem nem korai. Engem is zavart.
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
ápr. 2. 09:05
Márminthogy úgy értem mindig is erős volt a szőrzetem, a bőröm meg tök világos, a karjaimat meg a combomat is szőrtelenítem, és kistiniként extrán zavart, hogy másokon még max. ezek a világos pihék voltak, nekem meg a fekete szőr. Hálistennek anyu hamar "megengedte" (igazából nem is kellett harcolnom érte, biztos ő is látta mi a helyzet :D) hogy szőrtelenítsek.
ápr. 2. 09:04
Én is megengedtem neki, amikortól zavarta.
ápr. 2. 09:02
Bocs hogy gyerek nélkül idepofátlankodom, de sztem akkor ideális elkezdeni, amikor zavarja. Semmi baja nem lesz a szőrtelenítéstől, nem szól ellene semmi, viszont ha emiatt szorong, esetleg csúfolják, az későbbre is mély nyomot hagyhat. Én mindig is szőrös voltam, mai napig emlékszem mekkora megkönnyebbülés volt amikor végre leborotválhattam a lábaimat meg a hónaljam 😂 Szerintem abszolút semmi rossz nincs benne, kiskamaszként úgyis annyi baromság miatt szégyenkezik az ember, legalább emiatt ne kelljen.
ápr. 2. 08:57

Semmivel nem másabb hónaljszőrt borotválni, mint pár centit levágni a hajból. Ez nem olyasmi, mint amikor ennyi idősen útszélinek festve jelenik meg valaki. Plusz ahogy jön a nyár, és a szőr mellett a verejtékmirigyek is beindulnak, kellemesebb, ha el van távolítva.

Nem làtom értelmét a tiltàsnak.

ápr. 2. 08:37

Sziasztok!


Van egy 11,5 éves kislányom, és zavarja a kinőtt hónaljszőre. Anyukák, akik hasonló cipőben jártak már, hogyan oldottátok meg ezt a problémát? Akinek már idősebb a nagylánya, mikor engedtétek a szőrtelenítést? Én korainak tartom még ezt. Milyen korban ideális a hónalj szőrtelenítés manapság?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook