Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen gyakran locsoljam a petúniámat, két naponta locsolom és mégis nagyon fura a levele? fórum

Milyen gyakran locsoljam a petúniámat, két naponta locsolom és mégis nagyon fura a levele? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 29. 09:34
szia! Ha fura a levele akkor lehet hogy peronoszos a sok eső- pára miatt. vegyél ACARACTA ( nem biztos, hogy jól írtam) szert és permetezd le.
2010. jún. 29. 09:07

Én naponta locsolom,és heti 2szer tápoldatot is kap.Széépek!

Viszont túl öntözni sem szabad!

9. scara.bosco (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. jún. 29. 08:48
Ilyen melegben gyorsan kiszárad. Van, hogy naponta 2x is kell locsolni. Nem beteg? pl. molytetű. Apró fehér izékék ilyen pókhálószerű cuccot gyártanak.
2010. jún. 29. 08:34
Nagyon vízigényes.
2010. jún. 29. 08:22
Szerintem is naponta locsold, plusz heti egyszer tápoldatozd, az enyém is így gyönyörű!
2010. jún. 29. 08:20
Én is naponta locsolom,de olyan furcsa,mint a tiéd, a szomszédomnál azt mondta(neki elképesztően gyönyörű és dús egészen őszig),hogy a rendszeres tápoldat és egyszer visszavágás indítja meg igazán,én nem merem visszavágni,majd még olvasgatok róla a neten,ha megerősítést kapok akkor én is visszavágom,mert neki a falu csodájára jár olyan szép.Biztos a helytől is függ,enyémet nem tudom csak a tűző napra tenni ami lehet nem a legjobb neki.
2010. jún. 29. 08:19

Igaza van az előttem szólóknak, napi 2x kell, persze, ha nem esik az eső és a tápoldat heti 1x!


(Ha van keved nézz be a sosem írtam .. c. naplómba, éppen a napokban tettem fel képet róla☺)

2010. jún. 29. 08:16
nagy kánikulában naponta kétszer is jó:) reggelés este!!
2010. jún. 29. 08:16
Mi naponta locsoljuk, csak úgy issza a vizet! Esővizet gyűjtünk ordókba, a csapit nem annyira szereti.
2010. jún. 29. 08:12
Én ilyen melegben minden nap locsolom 1x :) Nálunk nagyon szépek. Hetente 1x tápoldatozom is.
2010. jún. 29. 08:10
Milyen gyakran locsoljam a petúniámat, két naponta locsolom és mégis nagyon fura a levele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook