Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ember az, aki szám nélkül csenget meg más embert? fórum

Milyen ember az, aki szám nélkül csenget meg más embert? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2007. szept. 8. 23:08
igen, sajnos elég hosszadalmas lenne, igaz, ha bele gondolok, hogy már mióta húzodik az ügy... ráadásul már számot is cseréltem, de az sem segített. :(
97. zulejka (válaszként erre: 96. - Demonka88)
2007. szept. 8. 22:51
huh, akkor sajnos nem tudom, hogy lehetne, ha ezek közól egyik sem az igazi...a pereskedés az tuti hosszadalmas,stb. lenne...olyat szerintem sem...próbálj kapcsolatba lépni vkivel, akinek sikerült a végérejárnia egy hasonló ügynek, bár tudom, hogy épp azt próbálod most és itt.
2007. szept. 8. 22:48
mindkét utat végig jártam már, szolgáltatótól elküldtek a rendőrségre, ott viszont nem tudnak mit kezdeni, mivel a jogszabályok szerint nincs ilyen bűncselekmény, ergo nem nyomozhatnak, max. ha valahogy szereznék bírói végzést, ahhoz viszont pereskedni kéne. ezért keresek valamilyen más megoldást, hátha...
95. zulejka (válaszként erre: 94. - Demonka88)
2007. szept. 8. 22:43
a szolgáltatón kersztül talán lehet(ne), de ugye a hívó fél személyiségi jogai... ha zaklat akkor inkább valami komolyabb helyre kéne menned emiatt.
2007. szept. 8. 22:36
tud valaki megoldást arra, hogy hogyan lehet lenyomoztatni, a rejtett számos hívót? nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!
2007. szept. 7. 14:41
Sunyi alak, aki szám nélkül csenget és csak hallgat amikor felveszem.
92. zulejka (válaszként erre: 91. - A820912c87)
2007. szept. 2. 23:19
Az csunya dolog, ha vki lerakja, miután a hívott fél már felvette...
2007. aug. 30. 15:37

mármint, ha felveszem és erre lerakja - sokszor.

Persze ha felveszem és beleszól akkor nem ..

Na meg lehet hogy nem írja ki a számát - az én melóhelyemen is így van

2007. aug. 30. 15:32
gyáva
89. zulejka (válaszként erre: 88. - Donyta)
2007. aug. 30. 14:45
na igen, ez is egy megoldás...a sok közül, amúgy, ha olyanom van úgysem kapcsolom be a telt és akkor tuti nem jelenik meg semmi/senki fura a kijelzőn.
88. Donyta
2007. aug. 29. 07:36
Ha nem tudom ki az nem veszem fel. Mivel az ismerősöket kimutatja a teló, akkor is ha utána letitkosítja, ezt tudom. A többi nem érdekel.
2007. aug. 29. 03:13
Ugyanolyan, mint barki mas. Mellesleg mindenki annak adja meg a szamat, akinek akarja. Lehet titkositani is, es akkor nem kell paranoizalni.
2007. aug. 29. 02:01
rejtélyes, az tuti, és nem igazan rajongok érte
2007. aug. 28. 19:52
nem veszem fel a magánszámos hívásokat. Sajnos ebből volt már problémám. már mint az ilyen hívásokból, hívókból. Fenyegetés, zsarolás, miegymás.. Azóta rettegek az ilyen hívásoktól, sőt fel sem veszem, még ha fontos hívást várok akkor sem!
84. kuzso
2007. aug. 28. 18:54
nem szeretem ha szám nélkül csörgetnek,de azért fel szoktam venni.néha
83. Venes
2007. aug. 5. 13:33

Milyen lenne?

Anyukám is ilyen, de nem direkt. Mindig beállítjuk, de sosem jelzi ki, pedig nem kért számtitkosítást...

82. Saci49
2007. aug. 5. 13:32
Félős és nem vállalja önmagát.
81. Librigabi (válaszként erre: 74. - LoLiNa)
2007. aug. 1. 17:15
Nem mindenki rejtőzködik. Sokan vezetékesről hívnak mobilt, azt pedig nem lehet naponta állítgatni, hogy kiírja-ne írja ki. Ezek a vonalak központilag vannak így beállítva. Ezért nem fogok rohanni a T-Comhoz, hogy állítsák át. Engem pl. ha a munkahelyemről hívnak, azt sem írja ki, pedig közhivatalról van szó. Nem kell mindjárt bűnözőnek és bunkónak kikiáltani, aki így telefonál. Persze vannak olyanok is, de az elenyésző.
2007. aug. 1. 16:04
ha nénike, v bácsika hív szám nélkül, azon max. jót kuncogok, de ha ügynök, v pénzkunyeráló hív ugyanilyen módon, attól pipa leszek, pláne, ha rögtön azzal kezdi, h intim kérdéseket tesz fel a vagyoni helyzetemmel, vagy a családi állapotommal kapcsolatban. nem mintha titok lenne, de nem tartom egyenlőnek, h én azt sem tudom, ki fia-borja a másik fél, ő meg már tudja minimum a nevem és a számom....de ha jól sejtem ezeknek az adatoknak a birtokában már a címemhez is hozzá juthatott... egyébről nem is beszélve. DE, mert jólnevelt vagyok:) nem küldöm melegebb éghajlatra, hisz ő is ember és valószínűleg a munkáját végzi. a munkaadójának szívem szerint a fejét szegném, de nem áll módomban ilyesmi, így annyit tehetek, h leírom pl. ide, h mennyire elegem van a szám nélküli, teljes sötétségbe burkolózó, idegen kérdezősködőkből!
79. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 78. - Tobama)
2007. aug. 1. 15:33

Én ma jelentettem be, hogy elromlott a kábeltelefonom(üzit hagytam nekik)

Egyértelműen csak mobilon tudott visszahívni, szám nélkül tette, és fogalmam sincs, miért nem írta ki a számát, de azért örülök, hogy felvettem.

78. tobama (válaszként erre: 74. - LoLiNa)
2007. júl. 31. 21:32
Igazad van, egyetértek veled! Ha valaki felhív, akkor vállalja fel magát és rejtőzködjön! Én sem veszem fel a "számnélküli" telefont.
77. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 7. - Gyopár)
2007. júl. 26. 22:27

Egyetértek, én is RENGETEG ilyet ismerek.

Most mondd, ha én ügynökként számmal el akarok adni neked valamit, holnaptól te napi 2-szer felhívsz zaklatni? Vagy nem értem, mit érsz a számommal?

Ha egy kisnyugdíjas 10-15 éve bement előfizetni a vonalasra, és azt kérdezték tőle: -Beleegyezik, hogy a készüléke számát más készüléke megjelenítse? Egyem meg, szerintem azt sem tudták egy-ketten, milyen modern világba csöppentek, nemhogy az ő számát más lássa? Hát ez miért lenne jó neki?

76. cskata
2007. júl. 26. 22:21
valamilyen idióta szolgáltatást, biztosítást vagy kamu nyereményeket ránktukmálni szándékozó ügynök..
2007. júl. 26. 22:15

-mondjuk nincs mobilja, és nem a saját vezetékeséről telefonál,

-vagy tapasztalt, mert egyszer felhívott egy számára "idegent", aki aztán megadta a tel.számát mindenkinek



Én sosem tulajdonítottam jelentőséget ennek, elég jó a memóriám, rengeteg barátom számát fejből tudom, és ha a vezetékes tel. van közelebb, arról hívom őket (az pedig azért nem írja ki a számot, mert amikor előfizettem rá ezer éve, minden hülye sablonkérdésre NEM-mel válaszoltam)

Ez ennyire elítélendő? Nekem is voltak név nélküli zaklatóim, ha erről van szó, hagytam, peregjenek csak a percei, meg lihegjen, oda tettem a rádióhoz.

Szia, ja, csak te vagy az? És már vittem is.

Hamar megúnta.

Nem akarok senkit megbántani, de régen már az is nagy szó volt, hogy telefon van, nem kell heteket várni, míg visszaér a válaszlevél, most meg már az is baj, hogy nem írja ki a számot?

Nem nagy luxus ez egy kicsit?

Egyébként pl. 10 (bizonyos)hirdetésre számmal jelentkezel, 1-2 hét, és figyelj, mennyi ügynöknek adják el a számod.

Ha nekem csörög szám nélkül a telcsim, nem mutatkozom be, csak annyit mondok:

-Igen vagy tessék.

Ha számmal, amit nem ismerek: -Tessék, xy (ker.nevem.)

74. LoLiNa
2007. júl. 26. 05:41
na ez az, amit én nem veszek fel! ha valaki valamit akar, hívjon számmal...
73. Krysty
2007. júl. 18. 09:41

Nekem múlt hónapban volt egy szám nélküli hivogatóm aki mindig kinyomta amikor felvettem.

Hát meg tudtam volna folytani.

Szerencsére azóta megunta és abbahagyta.

2007. jún. 14. 16:01

A munkámhoz tartozik a mobil sajnos, bár ne kellene, mert utálom.

De nem ez a kérdés, felveszem, de agyrémet kapok, ha valamit tukmálni akarnak. Most van egy csaj éppen valami bio izét akar eladni, de "nem emlékszik", hogy honnan van a számom, legutóbb mondtam, ha megvan a forrása, hogy honnan a számom elmegyek, azóta nem hív... érdekes, de az ő száma is titkos.


De felveszem általában a titkos számról hívókat is, mert lehet akár a húgom is melóhelyről.

2007. jún. 14. 15:54
Én felveszem, ha titkosról hívnak. Nagyon sok matávos titkos érthető okokból. Azt viszont utálom, ha valaki megadja a számomat valakinek a tudtom és engedélyem nélkül.
2007. jún. 14. 12:44

Sziasztok!


Én mindig felveszem a telefont, ha kiírja a számot, ha nem. Ki tudja, hogy ki és miért keres, lehet fontos is. Az egyik rokonomnak pl. titkos vezetékes száma van és ő is szokott hívni. Biztos megsértődne, ha kinyomnám. A saját vezetékesem is titkos, az sem íródik ki sehol. Pl. ha a munkahelyemről keresnek, azt sem írja ki.

2007. jún. 14. 12:13
Gyűlölöm én is,ha szám nélkül hívnak,nem szoktam felvenni.....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook