Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ember az, aki szám nélkül csenget meg más embert? fórum

Milyen ember az, aki szám nélkül csenget meg más embert? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
128. demonka88 (válaszként erre: 127. - Qwertz1234)
2007. okt. 31. 21:38
Sajnálom. :( De legalább még időben kiderült.
2007. okt. 31. 19:22
Sajnos nem jött össze.:(Kiderült hogy a srácnak van valakije.Szép kis alak.De legalább megpróbáltam.
126. demonka88 (válaszként erre: 124. - Qwertz1234)
2007. okt. 29. 21:05
Sok sikert hozzá. :) Igen, voltam már hasonló helyzetben. Olyan is volt, mikor tovább halogattam a kelleténél, és "lecsapták a kezemről", mert nem voltam elég gyors, olyan is, hogy hamar taliztunk, de azt nem bátam meg egyáltalán.
125. demonka88 (válaszként erre: 123. - Borsóleves)
2007. okt. 29. 21:03
Én is ezt teszem, de nem használ. Amúgy már e-mailben megkérdeztem tőle, hogy ez mire jó neki, azt írta vissza, hogy nem tudja. Csak úgy... Nah, gondoltam magamban, az IQ-ja biztos a bányászbéka feneke alatt.
2007. okt. 29. 20:52
Demonka köszi a tanácsot.Hát holnap ha beszélek vele megpróbálom.Te is voltál hasonló helyzetben?
2007. okt. 29. 14:32

Én csak azt nem értem, hogy ez mire jó??Ez őt kielégíti????Annyira egyszerűnek kell lenni hogy ezt tegye valaki mint egy faék, komolyan:)

Ha felveszed a telefont beleszól??????Egy időben nekem is volt hasonló problémám, azt csináltam, csörgött hívószámkijelzés nélkül felvettem de nem szóltam bele, lehet hogy hülye ötlet, de hatásos volt!!!!!!

122. tina68
2007. okt. 29. 06:22
Szerintem két lábon járó mint mi! Persze idegesítő tud lenni, ha nem fogadott hívásod van, és nem tudod ki az, de azért nem kívánom az illető szemát kikaparni!!
2007. okt. 29. 05:39
Gerinctelen alak!
120. demonka88 (válaszként erre: 119. - Borsóleves)
2007. okt. 29. 00:35

számot már 2szer cseréltem, ráadásul előfizetéses, ott meg nem igazán lehet számot cserélni...

e-mail-emet meg nem akarom lecserélni, mert akkor mindenhol, ahol regisztrálva vagyok, átkéne írni, meg stb. szóval az is bonyodalmas lenne.

úgyhogy marad a reménykedés, hogy idővel megunja.

2007. okt. 28. 23:31

demonka88

Számcsere?????Email cím megváltoztatása?????

2007. okt. 28. 23:25
JELLEMTELEN!!!!!
2007. okt. 28. 14:24
onbizalomhianyban szenved...
116. demonka88 (válaszként erre: 114. - Qwertz1234)
2007. okt. 28. 11:28

qwertz, hidd el, már megtettem, de sajnos nem tehetnek semmit ez ellen. írtam egy korábbi hozzászólásban, mivel nálunk nincs olyan bűncselekmény, hogy zaklatás, ezért nem is tudnak mit kezdeni az ügyel. ha fenyegetőzne, akkor is csak annyit tudnának tenni, hogy valamekkora összegű kártérítésre kötelezhetnék, de semmi komolyabb.


amúgy a kérdésedre válaszolva én a helyedben találkoznék a sráccal, ha igazán kedveled, akkor nem érdemes tovább halogatni, mert később még nehezebben veszed majd rá magad. tapasztalat. :) sok sikert hozzá.

2007. okt. 27. 22:00
GERINCTELEN!!!
2007. okt. 27. 21:37

Én biztos a rendőrséghez fordulnék ilyen helyzetben.


Remélem nem baj hogy ide írom,nem szeretnék feleslegesen új témát nyitni,hiszen már van rengeteg.Szóval van 1 srác akivel 1,5-2 hónapja msnezek.A srác oda van értem és azt mondta bármit meg is tenne.De még mindig nem találkoztunk.Pedig csak 54kmre lakik tőlem.Igaz ő már felajánlotta, de bevallom kicsit félek a találkozástól, mert még bizonytalan vagyok az érzéseimben.Mit tennétek a helyemben?

113. demonka88 (válaszként erre: 111. - Dé)
2007. okt. 26. 15:26

Dé! Sajnos a dolog össze tettebb, bonyolultabb ennél. Már régóta húzodik, tudom, hogy ki az illető, ő tagadja, amit tulajdonképp nem is csodálok, mert véleményem szerint kezd skizofréniás lenni, legalább is nem tudok rá jobb magyarázatot. Az illető már nem csak hivogat, de e-maileket is irogat, amit azzal koronáz meg, hogy az elmúlt kb. fél évben legalább 5 személyiséget kitalált már magának, de mivel a stílusán elfelejt változtatni, csak a nevét váltogatja és a címeket, ahonnan ír, így könnyen felismerhető, kivel is van dolgom éppen.

Ha én hívnám, akár számmal, akár rejtve, nem venné fel a telefont, ezt tudom, de amikor ő hív, akkor is csak felveszem a telefont, és anélkül, hogy bele szólnék, félre teszem, csak fogyjon a pénze.

Elbeszélgetni pedig nem lehet vele, mert nem érti meg, próbáltam már a lelkére beszélni szépen, voltam már vele durván elutasító, már mások is próbálták leállítani, már rendőrség is fel lett emlegetve, de semmi nem használ neki, úgyhogy bízom benne, hogy egyszer végleg megunja.


Nah, szép kis regényt írtam ide. Van mit olvasni. :)

112. Delete (válaszként erre: 111. - Dé)
2007. okt. 26. 08:55
A másodi bekezdés, helytálló. Az elsőre pedig elfogadható, véleményem szerint az optimizmus. Mert csak így érdemes élni. Annyival egészíteném ki: mivel telefon sok van, és ember még több, aki azt kezeli. Így a „történet” és az ok is sok, más-és más lehet. Én, ha valaki számtalan hív, megtárgyalom vele, a milyensége okát is. A drót felőlem lévő végét úgy igazgatom, hogy magatartásom példamutató legyen más számára is, így az átlag talán pozitívabbá válik, s a jó példa „ragad”
111. (válaszként erre: 104. - Demonka88)
2007. okt. 26. 06:25

Demonka!

Ha tudod, h. ki az illető, csak tégy annyit, hogy minden egyes nap, mikor van rá időd, hivd fel, de te számmal...vagy mondd meg neki, hogy fogja már fel, hogy a pasid Téged szeret, s bármit tesz ez így fog maradni...vagy mondd meg neki /ha férfi/, hogy na látod, ezért nem jártunk mi soha...mert ilyen ...vagy...:)))



Szerintem vicces is tud lenni az, amikor valaki így hív. Nem biztos, hogy sunyi, vagy bujkáló az illető, csak lehet, hogy történt olyan dolog az életében, ami miatt inkább titkosítja a számokat..

vagy vannak olyan cégek,ahol ha egyszerre többen kezdeményeznek kifelé hívást, a telefonközpont letiltja a számkijelzést kapásból...


valószínüleg túl optimista vagyok..:)

2007. okt. 23. 18:24
Esetleg spórolós, mert a számkijelzés nekem pl, 260Ft havonta.
109. eva25
2007. okt. 23. 16:42
bujkáló
2007. okt. 23. 16:17
Hát biztos megvan az oka rá hogy ezt cselekedje, lehet hogy volt már ebből kellemetlen tapasztalata.
2007. okt. 23. 08:08
Talán fél, de én azért etikátlannak tartom.
106. demonka88 (válaszként erre: 105. - 0a6ce1d48d)
2007. szept. 12. 15:59
csak az a baj, hogy ha megfenyegetett volna, akkor sem lettek volna súlyosabb következményei, mert az ügy végén is csak pénzbeli kártérítésre kötelezhették volna. sajnos ilyen a magyar jogrendszer.
105. 0a6ce1d48d (válaszként erre: 96. - Demonka88)
2007. szept. 12. 15:55
Itt volt a hiba. Életveszélyes fenyegetést kellett volna mondani. Akkor nem utasíthattak volna el.
2007. szept. 12. 15:50
nah, kezd úgy tűnni, hogy megunta! legalább is pár napja nem hivogat a "drága"! végre!!!
103. zulejka (válaszként erre: 102. - Demonka88)
2007. szept. 10. 22:42
aha, értem, akkor még undokabb, ha így csinálja a dolgot, hát, én sem hagynám annyiban a dolgot, mert tudom, hogy számmal, vagy anélkül, de mindenképp szörnyen idegesítő bizonyos idő után
102. demonka88 (válaszként erre: 101. - Zulejka)
2007. szept. 10. 15:43
így is tudom, hogy ki az illető, csak ugyebár nem tudom rá bizonyítani, de ha sokáig csinálja, nem állok jót magamért!
101. zulejka (válaszként erre: 100. - Demonka88)
2007. szept. 9. 13:03
huzamosabb idő után, főleg, ha nagyon kitartó az illető, szerintem ia végtelenül idegesítő a viselkedése...nekem a számcsere segített, szerencsére, bár nem szám nélkül művelte az illető, így valamelyest könnyebb dolgom volt...
2007. szept. 9. 07:54
engem sem idegesítene, ha nem rendszeresen történne, de mikor egymás után 5ször, 10 percenként megcsörren a telefon... akkor már kicsit ki tud borítani.
2007. szept. 9. 00:30
hát van akinek nincs jobb dolga, csak hogy szám nélkűl csörgessen másokat :) na szegény, engem nem idegesít különösebben
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook