Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen egy ikrek jegyű férfi? fórum

Milyen egy ikrek jegyű férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. dec. 6. 15:03

Nem általánosítás, csak lehet véletlen...nekem a sógórnőm volt (ex) ikrek jegyű... nos hasonló jellemmel mint amiket itt olvastam. Nem is volt több ismerősöm aki ikrek lettek volna.

Tényleg olyanok mintha 2 ember lakna bennük.

Egyszer kenyérre lehet őket kenni, máskor pedig mintha csak ők lennének. És írtó sokat tudnak beszélni...is.

19. tavaszi szél (válaszként erre: 13. - Panka78)
2010. dec. 6. 15:02

Azt gondolom mindenki igényli a szeretetet - ha nem szívja el előlem a levegőt a másik, akkor rengeteget kérek ha kapok - adok.

Az viszont igaz... nehéz a figyelmünket fenntartani, folyamatos mozgás, változás, tenni venni valónak kell lenni.

Ha szeretek/ünk nagyon tesszük azt, de ha nem... a fejed tetejére is állhatsz akkor sem foglak.

Sok minden érdekel de a tudásunk nem lexikális - úgy írnám le h mindenből egy kicsit, ami izgibb ott többet, de ennyi.

Én családcentrikus vagyok, a férjem volt az életem amíg... - de ez nem ide tartozik-

Most h olyan amilyen... hát tessék lássék ismerkedem, de egy bizonyos határig.

Azt hiszem a pasik is ilyenek lehetnek - nem baj ha ismerkedik, ha érzed h szeret, nem fog megcsalni... h érzed h nem szeret...na akkor megfog... ez igaz.

18. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Jk)
2010. dec. 6. 14:59
ott a pont :D
17. CsillagTM (válaszként erre: 2. - K_nm)
2010. dec. 6. 14:58
ezt a legtöbb férfire és nőre elmondhatod :P
16. 3da8f53e4a (válaszként erre: 6. - Ronnie13)
2010. dec. 6. 14:58
Skorpió vagyok... és az eddigi leírtak tökéletesen illenek a jelenlegi páromra...
2010. dec. 6. 14:57
Nekem a férjem ikrek, 7 éve vagyunk házasok, 11 éve élünk együtt. Szerintem egyáltalán nem számít milyen jegyű. Ö imádja a gyerekeit és engem, mi is őt,semmi gond nincs vele.
14. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - 3da8f53e4a)
2010. dec. 6. 14:56

Nekem minden párom Ikrek volt (én Nyilas vagyok,vonzom őket sajnos...).Amíg érdekli őket valaki,addig nagyon kedvesek,de utána felejtős a dolog.Sokszor tényleg olyan,mintha két külön ember lakna bennük,egy kedves és egy nem kedves,és napja válogatja,mikor melyik arcukat veszik elő.A világuknak saját maguk a központjai,nincs maguknál fontosabb.Sokszor bunkók,és még csak észre sem veszik.Amit ők akarnak,az rögtön meglegyen,de ha másnak lenne fontos,az ráér.Folyamatosan szórakoztatni kell őket.Nekem az volt a tapasztalatom,hogy ha magasról teszünk rájuk,akkor tudnak normálisak is lenni.

Ez nem általánosítás,de eddig mind ilyen volt,és kezdem azt hinni,hogy ez nem véletlen.Biztosan akadnak nagyszerű Ikrek pasik is,akik normálisak,csak én akadtam bele eddig furcsákba.

13. Panka78 (válaszként erre: 12. - Tavaszi szél)
2010. dec. 6. 14:50

..Nekem ez volt a tapasztalatom.

Ettől függetlenül, Te még lehetsz egy imádnivaló kis "tündibündi" királylány:))

12. tavaszi szél (válaszként erre: 11. - Panka78)
2010. dec. 6. 14:49
köszi, jól tudsz általánosítani... :)
2010. dec. 6. 14:47

Borzalmas!!!!

Mind akinek két énje van!!!!

..ha szeret, akkor szeret, de ha utál, akkor szívből teszi.

Nagyon gonoszok tudnak lenni, és szerintem a szeretet igényük sem nagy..


Nem az a férfi, aki babusgat, csókolgat, kedveskedik!

10. tavaszi szél (válaszként erre: 2. - K_nm)
2010. dec. 6. 14:44
nem csak a pasik ilyenek... tudom, ikrek vagyok ikrek aszcendenssel... :)
9. Jk
2010. dec. 6. 14:44
szerintem marhára nem az számít milyen jegyű a pasi. nem hiszem hogy több ezer ember egyforma lenne. apukám ikrek és eléggé imádom.
2010. dec. 6. 14:44
volt ikrek férfi az életemben viharos volt a kapcsolat és soha nem tudtam mikor mire gondol:D nem nincs használati utasítás hozzájuk felesleges úgyse igaz minden esetben rájuk
7. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Zorg27)
2010. dec. 6. 14:41
Szerintem meg pont mások a pasik!Én egy iker jegyű csajjal élek közös albiban és iker a gyerekem apja.Úgyhogy van némi tapasztalatom.:)
2010. dec. 6. 14:40

Én is ikrek nő vagyok. Ha röviden jellemezném általánosságban az ikreket: kettős természetű, mozgékony, gyors, barátságos, segítőkész, éleseszű, jól beszélő, érdeklődő, kíváncsi, találékony, nyugtalan, szomjas a tudásra, önfeláldozó...

Te milyen jegyű vagy?

2010. dec. 6. 14:40
Szia! Nekem az első nagy szerelmem ikrek volt. Eléggé viharos volt a kapcsolatunk, mert én is ikrek vagyok és nagyon is egyformák vagyunk :) Szerintem szórakoztató egy ikrek férfi, én jól kijövök velük. ;o)
2010. dec. 6. 14:40
Nincs!Olyanok,mint az időjárás!Egyik pillanatban adnak,a másikban meg a dupláját veszik el!Se vele,sem nélküle éltet lehet velük élni!Nagy a szeretet igényük!De ez mellett eléggé öntörvényűek.
2010. dec. 6. 14:38

Szia,


Én ikrek jegyű vagyok, de nő :) Szerintem a pasik is hasonlóak....

2. k_nm
2010. dec. 6. 14:38
hozzájuk??? nincs! rengeteg tolerancia, türelem, elnézés, nyelés...a férjem ikrek...ha olyanja van, mézes-mázos, máskor meg sakál...piszkosul nem könnyü!
2010. dec. 6. 14:36
Milyen egy ikrek jegyű férfi szerintetek? Mennyire lehet velük kijönni, van-e hozzájuk használati utasítás?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook