Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen egy ikrek jegyű férfi? fórum

Milyen egy ikrek jegyű férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. tavaszi szél (válaszként erre: 39. - Elszabadult hold)
2010. dec. 7. 13:58

:) Szia/sztok :D

Jaja - én is 4 en vagyok :D

...néha nagyon furi :D

49. a25b44f6a3 (válaszként erre: 48. - Huszka)
2010. dec. 7. 12:32
vagy csak jól titkolta :-)
48. huszka
2010. dec. 7. 12:20
Az ikrek "kapcsolataimban" sosem hazudtak a fiúk! :) Sőt, a mai napig tartom az első nagy szerelmemmel a kapcsolatot, aki ikrek! :) Embere válogatja..
47. -magnólia- (válaszként erre: 33. - Tavaszi szél)
2010. dec. 7. 11:55
Köszönöm kedvességed, de ne magadból indulj ki, kérlek.
46. a25b44f6a3 (válaszként erre: 14. - 7cdf5b0d96)
2010. dec. 7. 11:13
Ez tényleg így van, én még azt tapasztaltam, hogy totál kiismerhetetlenek emiatt a kétarcúságuk miatt és kifelé mindíg a szebbik arcukat mutatják.
45. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 42. - Elszabadult hold)
2010. dec. 7. 09:43
ÉN az élettársammal voltam így.Néha tényleg olyan volt,mintha egy tök vadidegen emberrel éltem volna együtt,nem tudtam,mikor mire lehet tőle számítani,és ha baja van,akkor már megint mi a baja...És valóban úgy volt,hogy több mint egy évig ostromolt,hogy járjunk már,én meg annyira nehezen szántam rá magamat,mert azt gondoltam,nagyon felületes.(Utólag átgondolva tényleg így is volt.) De hogy pozitívat is mondjak róla,amíg nagyon szerelmes volt,addig tényleg abszolút a tenyerén hordozott.de az érezhető volt,mikor kezdett alábbhagyni a lendület,ami aztán gyorsan el is fogyott.Hűséges volt,nem csalt meg,de azért flörtölgetett...:-) És az is tény,hogy a saját szórakozása mindig fontosabb volt egyszerű hétköznapi dolgoknál (pl. leszarta,ha éppen nem volt otthon kenyér,viszont este mehetett focizni..:-) Nem is volt kérdés,hová megy először,a boltba vagy a pályára..:-)) )De mondom még egyszer,vannak jó tulajdonságaik is,csak nekem meglepően sok volt köztük a hasonlóság az alapvető tulajdonságokban.
44. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 43. - Elszabadult hold)
2010. dec. 7. 09:37
:DDDDD
2010. dec. 7. 09:31
...és hogy a fórumtémánál maradjak: egyszer volt egy ikrek jegyű férfi az életemben. Nagyon kíváncsi voltam, vajon milyen? Az első randi után többet nem találkoztunk :DD
2010. dec. 7. 08:26
A volt párom sokszor olvasta a fejemre, hogy kiismerhetetlen vagyok. Amit pedig fájdalmas csodálkozással ismert fel: míg ő nagyon szenvedett a szakítás miatt, én hamarabb túltettem magam rajta, de ez nem csak vele kapcsolatban fordult elő. Ma még szeretek valakit, holnap már szívfájdalom nélkül ott sem vagyok. Ez az ikrek tulajdonság szerencsére megóv a (hosszan tartó)- lelki fájdalmaktól. A felületességet már középiskolás koromban felismerte bennem egy kedves tanárnőm, és ez általában ma is így van. Egy vicces példa: ha meg kell varrnom például egy kabát zsebét, nem érdekel, hogy nem passzol a cérna színe: meg van varrva és kész :) A fellángolás nálam is sokszor óriási, a kitartás aztán folyamatosan gyengül. A kettősség is jellemző: tudok gonosz, tárgyilagos, cinikus és nagyon kemény lenni, de egyúttal nagyon empatikus és segítőkész is. "Több vasat tartani a tűzbe" jó móka, de ha megvan a megfelelő partner, igenis tud az Ikrek hű lenni :) Ja, és ami még fontos: az Ikrek jegyűek örök gyerekek, sosem nőnek fel!
41. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 37. - Sziszy74)
2010. dec. 7. 08:19
Ezt én is tapasztaltam az én párjaimnál (hangsúlyozom: nem azt írom,hogy minden Ikrek ilyen).Sokszor hazudoztak (mellesleg elég rosszul...),és letagadták a csillagos eget is,amíg konkrétan meg nem dőltek :-).Bár nálunk azért nem ilyen nagy volumenű dolgokban,mint nálatok.Sajnálom,hogy ez így alakult köztetek.Jó egészséget neked és a babócának! :-)
40. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 28. - Zorg27)
2010. dec. 7. 08:15
Épp ezért is írtam,hogy ezeket én tapasztaltam az összes eddigi Ikrek jegyű párommal.
39. elszabadult hold (válaszként erre: 10. - Tavaszi szél)
2010. dec. 7. 08:11
szia, én is dupla ikrek vagyok /akkor most négyen vagyok? :D /
38. 8285925b39 (válaszként erre: 37. - Sziszy74)
2010. dec. 7. 07:30

:)) ... ezt eddig nem mertem leírni. :)) Összesen két iker férfit ismertem eddig, az első krónikus hazudozó volt... deee annnnnyira, hogy a végén mondtam, hogy kezeltesse magát. Szóval intelligens volt, sikeres.... de úúúúúúgy hazudott, mint a vízfolyás.

A másikat ennyire nem tudtam megismerni... amit láttam: édes volt, aranyos, és imádnivaló.... és érzelmileg csup-csupa önzés. :))

2010. dec. 7. 07:27
Az én férjem is ikrek.Sajna elég önző és hazug,egy idő után maga is elhiszi a hazugságait,hogy ő az áldozat.Szeret ismerkedni és úgy előadni a dolgokat,hogy a nő akaszkodik rá.Tegnap is ez történhetett de tagad a végtelenségig.Gusztustalan főleg,hogy 8 hónapos terhes vagyok.
36. syria (válaszként erre: 28. - Zorg27)
2010. dec. 7. 07:17

Igazad van, nem célszerű általánosítani.

Nem vagyok elvakult horoszkópbújó, de a nagy számok törvénye alapján a fő irányok szerintem nagyon igazak minden csillagjegyre.

Az egyik fiam ikrek jegyű. Nála pl. rendszeresen tapasztalom, hogy a normális mederben folytatott beszélgetés során egyszer csak felcsattan, s mintha nem is ő lenne, úgy kivetkőzik magából. Vagyis előjön egy másik énje.

De amiket itt előzőleg írtak a jegy szülöttjeiről egyáltalán nem igaz rá: pl. nem önző, és nem csapodár.

2010. dec. 7. 00:40
csapodár :)
2010. dec. 6. 20:41
szeretetre méltó
33. tavaszi szél (válaszként erre: 32. - -magnólia-)
2010. dec. 6. 19:59
Akkor te sem vagy "jobb"...
2010. dec. 6. 16:37
Tömören és röviden az én tapasztalatom (elnézést kérek, ha megbántok valakit): SZÖRNYŰ!!!!!! Két ikrek férfivel találkoztam eddig és mind a kettő ugyanolyan idegesítő - számomra. BOCS!! :) De én bika vagyok. :)
31. huszka (válaszként erre: 25. - Tavaszi szél)
2010. dec. 6. 16:31
Na ezzel maximálisan egyetértek..én így gondoltam az előző bejegyzésem :) Köszönöm :))
30. huszka (válaszként erre: 11. - Panka78)
2010. dec. 6. 16:29

Na ezzel picit vitatkoznék...eddig én csak olyan ikrekkel találkoztam, akik kedveskedtek és szerettek, tudtak szeretni. De tény makacsok és viharos kapcsolat alakítható ki velük. Egyébként meg ikrek, nem ikrek, más is lehet olyan, aki nem foglalkozik a másikkal...ez nem feltétlenül csillagjegytől függ.

Én is ikrek vagyok és igaz, ami igaz..a két én, de szívből sosem tudnék utálni senkit sem és nagy a szeretet igényem is és babusgatok is...és itt lényegtelen, hogy férfi vagy nő.. :)

29. Zorg27 (válaszként erre: 25. - Tavaszi szél)
2010. dec. 6. 16:02

Álljunk ki magunkért!!!!!

Nem is vagyunk önzőek!! Legalább is én nem.

Ezt a nyilas párom mondja, akik ugye eléggé öntörvényűek! Én mindenki érdekeit magam elé teszem, sajnos túl önzetlen vagyok, az viszont igaz, hogy ha szeretek akkor szeretek, ha utálok akkor utálok, nincs középút! De ez ugyanúgy igaz rám is, ha valaki szeret az szeret ha nem az nem, nem tudok kétszínű lenni, sajnos minden esteben látszik rajtam az érzelem...

28. Zorg27 (válaszként erre: 14. - 7cdf5b0d96)
2010. dec. 6. 15:59

Azért nem jó így bármilyen jegyről "használati utasítást" gyűjteni, mert itt mindenk a saját negatív, vagy pozitív tapasztalatát írja le az adott jeggyel kapcsolatban, ami ugye szubjektív!

Különben sem lehet általánosítani, hisz mindenkinek más az aszcentense, tehát két ikrek, sem ugyanolyan, én is tudnék magamról, jókat, rosszakat írni, mert van ami igaz és van ami nem igaz rám az ikrek jegyből....

27. 3da8f53e4a (válaszként erre: 25. - Tavaszi szél)
2010. dec. 6. 15:23

..a másik énje: megtesz mindent amit csak kérek, de ha ad, ugyanúgy el is várja: adok-kapok... olyan mintha pipálná, visszakapta-e azt amit adott. Szereti ha meglephet valamivel. Nagyon éles esze van, éles a meglátása is: sokszor bejön az amit mond. Öntörvényű és következetes is.

Ha valakiben csalódik, az elásta magát egy életre.

26. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 25. - Tavaszi szél)
2010. dec. 6. 15:17

Vannak jó tulajdonságaik is,amikor jó napjuk van,meg amíg tényleg érdekli őket az ember,amíg nagy a szerelem lángja..De utána...

Nekem szinte mindegyik jegyből van ismerősöm,és egyikre se igazak ezek a dolgok,bár nekem talán még a Skorpiók kezelhetetlenek egy kicsit.Valószínűleg tényleg az a nyitja,ki mennyire tolerálja egyes tulajdonságokat,és mennyire bír ezekkel együtt élni.A "Sokat adunk,de sokat kérünk" mondatot az én ex-párjaimra a "Sokat adunk,de sokkal többet kérünk"-re módosítanám.:-)

2010. dec. 6. 15:13

Furi ez... mindannyian szinte csak "rosszakat" írtok...ennyire nem vagyunk gázosak... - bár én nő vagyok d szerintem nincs nagy különbség-

Ha a megfelelő ember van mellettünk akkor egy rossz szavunk sincs... de ha nem akkor van - de melyik jegyben született ember nem így viselkedik? Sztem olyan dolgokat hoztatok fel ami nem csak az ikrekre vonatkozik - na ez most úgy néz ki mintha szembe mennék egy csapat ... mittudomémivel :)

Sokat adunk de sokat kérünk ez így van.

24. 3da8f53e4a (válaszként erre: 23. - 8285925b39)
2010. dec. 6. 15:10
...van,csak nehéz őket kibillenteni onnan :)))
2010. dec. 6. 15:08

"A világuknak saját maguk a központjai, nincs maguknál fontosabb."

Ezt én is így tapasztaltam. :)

22. syria (válaszként erre: 15. - C473dc7a73)
2010. dec. 6. 15:06

Akkor ő a kivétel, ami erősíti a szabályt. :)

Vagy az aszcendense elnyomja a domináns jegyeket.


Az ikrekben valóban ott lakozik a kettős személyiség, amit sokszor elég nehéz kezelni.

21. Virág66 (válaszként erre: 11. - Panka78)
2010. dec. 6. 15:04
Nekem vérbeli ikrek a párom. Szeretetigénye szerintem nagyon nagy, és engem speciel babusgat és kényeztet is, adni legalább annyira szeret mint kapni. Az tény h vagy iszonyat kedves vagy iszonyat bunkó, utóbbi különösen ha valami plusz rásegítés is van a háttérben (embere válogatja, de pl.pia). Igaz h ha szeret, nagyon szeret, ha szakít, vissza nem néz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook