Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a méhszáj tapintasa? fórum

Milyen a méhszáj tapintasa? (beszélgetős fórum)


5. Sena
2009. ápr. 30. 13:47
Hát őszintén szólva én nem szoktam tapogatni. Nem egészséges dolog ha az ember sokat benyulkál, mert bármilyen bacit bevihet a kezéről. Na nem azt mondom hogy az intim együttlét előtt is fürödjünk domestosban :D de nem biztos hogy jó ha minden nap ellenőrizgetjük a méhszájat. A természet tudja a dolgát, ha gond van azt más jelből is észreveszed.
4. **Rita** (válaszként erre: 3. - Cucu mama)
2009. ápr. 30. 13:33
Örülök, hogy jól vagy, de igazából hogy jön ez a méhszáj tapintásához? :S
2009. ápr. 30. 13:31

4hete a méhemben egy rákos daganatot találtak amitől nagyon megijedtünk. Felek Csanád doktorúr csinálta a műtétemet ami szerencsére jól sikerült . Csak jókat tudok róla mondani. Türelmesen elmondott mindent a műtét előtt , megnyugtatott és utána is lelkiismeretesen kezelt.Minden nap többször bejött hozzám megnézni , hogy minden rendben van-e. Az orosházi kórház szülészetén dolgozó nővérek is nagyon segítőkészek és rendesek voltak velem.Dícséret illeti őket is.

Csak megköszönni tudom a kedvességüket.Pedig nem vagyok fiatal, 69 éves nagymama vagyok és voltam már más kórházban is ahol közel se bántak velem ilyen jól.Mindenkinek Felek doktorurat ajánlom ha nőgyógyászati problémája van.

2009. márc. 18. 17:41
Nekem a doki szokta kitapintani:-)))))))
1. Fabi
2009. márc. 18. 17:37

Sziasztok!


Tapasztalatokat varok, hogy ti milyennek erzitek a mehszajatokat?

En pl. mensinel es kb a felidoig annyit erzek csak, hogy a mehszajam kozepen egy pici ( kb. 2 mm-es) kituremkedes van, es felido utan ez eltunik es inkabb pici bemelyedes lesz.

Merni szoktam az ebredesi homersekletemet es szepen fel is megy a ciklus masodik feleben, de meg nem sikerult teherbe esnem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook