Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel ápoljam a hajam? Szőke melírozott a hajam. Néha vasalom, de mosás után durva a tapintása. Mit ajánlotok? Kinek mi vált be? fórum

Mivel ápoljam a hajam? Szőke melírozott a hajam. Néha vasalom, de mosás után durva a tapintása. Mit ajánlotok? Kinek mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 20. 09:54
Mosas kozben semmikepp ne mosd forro vizzel a hajad ,bo hajbalzsam hasznalata sokat segitt de lemosas elott hagyd par percig a hajadon (2-3 perc) es oblittes kozben egy picit tobb hideg vizzel leoblitve sokkat szebb es jobb tapintasu lessz a hajad :) es hasznalj vasalas kozben hajvegapolot es hovedo spre vagy olaj is sokat segit.minden jot
2012. ápr. 19. 16:52
Balea Color Glance balzsam festett hajra. Olcsó is (asszem 390 Ft, vagy vhogy így), jó is. :)
2012. ápr. 19. 16:51
Próbáld hajszárítás közben félszárazon bármilyen hajvégápoló olajjal,jó bőven,majd mikor megszárítottad teljesen akkor is kennd át vele de akkor már csak a végeit!!!Pusszancs :)))
2012. ápr. 19. 16:46
Olíva olaj+turbán éjjel hagyd rajta. Utána puha lesz.
2012. ápr. 19. 16:44
Nekem a Serical placenta hajpakolása vált be, heti kétszer használtam. Hajmosás után jó sokáig (kb. fél-háromnegyed órát) rajta hagytam, gyönyörű fényes és puha volt a hajam tőle :)
2012. ápr. 19. 16:30
1 tojássárga, 2 ek ricinus olaj, 2ek olivaolaj, pici citromlé, pici méz. Ez egy hajpakolás. 1-2 órán át hagyd rajta, tartsd melegen (néha hajszárítózz rá, ha fázna a fejed.). Zacsi+ turbán. Ettől tutira puha lesz. Nekem bevált :-)
2012. ápr. 19. 16:22
Mivel ápoljam a hajam? Szőke mellírozott a hajam. Néha vasalom, de haj mosás után durva a tapintása. Mit ajánlatok? Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook