Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikor utalják a nyugdíjasoknak a szénpénzt? fórum

Mikor utalják a nyugdíjasoknak a szénpénzt? (tudásbázis kérdés)


8. Hoxa (válaszként erre: 1. - Meli45)
2023. máj. 18. 07:54

Kedves Meli! Kicsit kutattam a témában, az Államkincstár folyósítja, szénjárandósság néven fut

[link]


Az időpontról annyit találtam, hogy a korábbi években május 20. körül utalták, illetve a postások is ekörül hordták ki.

7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 17. 19:23
Pedig rengeteg mélyszegénységben élő van az országban. Erről hallottál, nem? Most nem is értelek téged.
6. Meli45 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2023. máj. 17. 16:49

Én nem nyitok egymás után fórumokat.Ma írtam csak ki.

Sajnos nem tudom honnan utaljak a pénzt.Már rég megkérdeztem volna ha tudnám hol kell.

5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Meli45)
2023. máj. 17. 15:42

Én együtt érzek veled, és őszintén sajnálom apukádat az állapota miatt. Viszont ahelyett hogy Enissával pörölsz és egymás után nyitod az ugyanolyan fórumokat, nem gondoltál arra hogy érdemesebb lenne hivatalból megkérdezni ezt, vagy apukád volt munkatársát aki szintén kapja? Miből gondolod hogy a hoxa fórumozók tudják ezt? A helyedben én már rég utána jártam volna ha engem érdekelne, bár tegnap így is rákerestem. Helyetted.

Ha meg biztosra tudod hogy májusban utalják, akkor megvan. Pár napot csak ki lehet bírni, hisz ha megtudod azzal nem jutsz a pénzhez hamarabb.

4. Meli45 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 17. 15:12

Köszönöm de nem ilyen választ kértem.

Nem én kapom.

Édesapám agyvérzést kapott,lebénulva fekszik,és most tudtam meg hogy fog kapni ilyen szénpénzt.Nagyon hosszú távon van kórhazba amiért fizetnünk kell.És igen,neki szüksége van most rá kepzeld.

De nem tartozom.magyarázkodassal a gúnyolodó válaszodra egyébként!

2023. máj. 17. 13:34

Nagyon sajnálom, hogy van akinek ez életmentő kérdés, egy bizonyos hónapon belül, mikor kerül kiutalásra.

Én még sosem hallottam ilyenről, de azokat keresném meg a pontos dátumról, akiktől kapod majd ezt az összeget.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Meli45)
2023. máj. 17. 13:04
Gondolod egy másik fórumban ugyanazt a kérdést meg fogja valaki válaszolni?
2023. máj. 17. 12:52

Sziasztok!

Tudja valaki pontosan mikor utalják 2023-ban a szénpénzt a nyugdíjasoknak?

Májusban kell annyit tudok csak.

Köszönöm aki segiteni tud!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook