Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? fórum

Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? (tudásbázis kérdés)


A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Ne offold a kérdést, a családi pótlék fórum csevegője itt található!

59858. leczkisara
2015. júl. 1. 11:16

Sziasztok!

Szerintetek van esélye, hpgy a héten hozza a postás a családit?

59857. pati g (válaszként erre: 59855. - Kary)
2015. júl. 1. 11:03
szerintem is holnap lesz.mindig így volt.
59856. f6b7584987
2015. júl. 1. 10:55

ziasztok!

Az ebeven hogy tudom megnézni hogy mikor érkezett be az adobevallásom?honnan kell számolni a 30 napot?jelenleg az állapotom "feldolgozva" az mit jelent?

59855. kary
2015. júl. 1. 10:12
SZIASZTOK NEMAKAROK SENKIT MEGBÁNTANI DE MA UTALTAK ÈS HOLNAP LESSZ RAJTA A CSP TÖBB HELYEN IS FELVAN TÜNTETVE A CSP ÚTALÁSOK.SZÈP NAPOT MINDENKINEK!
59854. EsztyMorgan (válaszként erre: 59853. - Fegyver2011)
2015. júl. 1. 09:44
Utalnak, basszus meg! Tavaly is időben kaptuk, vissza lehet nézni!
2015. júl. 1. 08:59
sziasztok tudja valaki hogy holnap lesz e családi mivel ma nem utalnak mivel A Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából az ügyfélfogadás szünetel igy mindig ugy szokot leni hogy elözö nap utalnak másnap a kártyán van hogy lesz szerintetek
59852. rozsavölgyi (válaszként erre: 59849. - Kaminka)
2015. júl. 1. 08:02

Igen ezt megértem, de lányod választotta ezt az utat

Te mindent megtettel,persze csak a gyereked!!

Remélem azért egyszer majd vissza jön hozzád a lányod :))))mert ez is lehetséges

en azért tisztellek

59851. 17149b220f (válaszként erre: 59850. - Kaminka)
2015. júl. 1. 08:02
Sokat kell fejlődnünk még, de köszönjük szépen :)
59850. kaminka (válaszként erre: 59846. - 17149b220f)
2015. júl. 1. 08:00
sok boldogságot nektek,megérdemlitek.
59849. kaminka (válaszként erre: 59844. - Rozsavölgyi)
2015. júl. 1. 07:58
Nem igazán érdemlek gratulációt,mert nem biztos hogy jól döntöttem annak idején...de az unokáim megvannak,de a lányomat elvesztettem..nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá hogy tud e enni lakik valahol?Mert bármit csinált is,hogy nem olyan anya lett mint amit én szerettem volna,,már késő..nem tudom jóvátenni csak annyival,hogy az unokáim kapják azt az ölelést is,amit neki szánok..
59848. 403e722b12 (válaszként erre: 59841. - Kaminka)
2015. júl. 1. 07:54
Hát nem tudom hogy lehet így gondolkozni!! Én még nem voltam 18 mikor megszületett a legnagyobb lányom soha egy pillanatra nem bántam meg!! Pedig édes anyám és a testvéreim voltak csak nekem velük éltem! Az apja le lépett! Rá pár évre férjhez mentem lett még három lányom 10 év útán váltunk rá szokott az apa az italra a munkárol le! Hamar férjhez mentem újra és boldog vagyok ja és lett még egy lányom aki most 5 éves lesz.Így 5 lányom van akiket imádok a nagy lányom most 20 adikán ment férjhez 3 hét múlva babája lesz én 39 éves vagyok és boldogan várom a kis unokám!! A gyerekeimért és az ő gyerekeikért én az életem oda adnám!!
59847. 17149b220f (válaszként erre: 59845. - Kismunyo25)
2015. júl. 1. 07:52
Minden tiszteletem a tied. Sok erőt.
59846. 17149b220f
2015. júl. 1. 07:50
Hát látom megy a téma, úgyhogy énis leírom... 14 éves koromban megismertem a párom, ő volt nekem az első. Felelőtlenek, hülyék voltunk. 16 évesen kiderült hogy terhes vagyok. A szívem megszakadt amikor arra gondoltam hogy el kell őt vetetnem. 3 nap reménytelen bőgés után eldöntöttük hogy ez a baba bizony marad velünk. Elmondtam anyunak, akivel emúgy soha nem volt jó a kapcsolatunk. Azt mondta, hogy vagy elvetetem, vagy el kell költöznöm. Hát elköltöztem a páromékhoz, ahol 1 hónapot laktunk, aztán béreltünk egy albérletet. 17 éves voltam amikor szültem. Nagyon nehéz volt. És félelmetes. Mert ott volt egy 3 kilós kislány, akiről teljesen egyedül kellett gondoskodnom (párom sokat dolgozott) . Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy mindent megtudtam csinálni, megvoltak az anyai ösztönök. Aztán amikor 20 éves voltam, szerettem volna megint átélni. Terhes lettem, megszületett a második kislányunk, Flóra. Vele is minden szuperül ment. Több gyereket nem szerettünk volna, ezért spirált tetettem fel. Szerettem volna végre elmenni dolgozni. Hát nem jött össze, mert spirál mellett megfogant a kisfiam, Tomi. Sokat kellett küzdeni érte, majdnem elment a terhesség elején. Aztán 21 hétre indult a szülés, nem sokon múlt... Aztán végül a szülés a 41. héten is nagyon komplikált volt. Már 2 éves nagyfiu, ha minden igaz decemberben megy oviba, én meg dolgozni. Fél év múlva pedig elköttetem magam, mert nem nagyon bízok én már semmilyen védekezésbe. Szóval van remény és meglehet csinálni. Persze akarat az kell hozzá, nem is pici. De azért azt el kell mondani hogy amit összehoztunk (pl nemrég vettünk házat) az a párom érdeme, mert sokszor emberfeletti amennyit dolgozik.
59845. kismunyo25 (válaszként erre: 59802. - Bence20070613)
2015. júl. 1. 07:41
Olvasgattam miket írsz.... Hát tudod voltam 10eve olyan helyzetben mint a lányod... 18 évesen lettem terhes... És el kell mondanom ebben az anyukák is hibásak valahol... Engem pl. Mindenkitől tiltott aki egy kicsit is tetszett.. Akivel meg úgy volt hogy... Annál meg lukat beszélt a hasamba mert ő milyen aranyos stb.... Hát igen aranyos volt míg gyerek lett meg ki nem derült 20mutet után hogy bármelyik nap meghalhat.... És igen én megszuntettem anyámmal is és a drága apával is a kapcsolatot.... Mert minden egyes műtétet egyedül ültem végig hol ott mindenki akarta a babát csak én nem.... De egy anya harcol a végsőkig a gyaerekeert én tíz éve apolom a sajátom aki sajnos csak lélegezni tud önállóan..... De ott vagyok ha akartam ha nem mert az édesanyja vagyok.... És félek felkelni minden reggel mert sose tudhatom melyik lesz az utolsó.... Azóta van új párom kislányom aki elfogadja így a beteg gyerkocot értünk dolgozik, anyukám is szeretne az életünk része lenni de örüljön hogy megengedem hogy a Facebook on lássa őket... Most lehet össze vissza írtam de csak annyit akartam ezzel mondani hogy légy a lányod mellett egy gyerekkel nem ront el az ember semmit... Még dolgozhat még lehet boldog jövője, csak ne hagyd cserben őket mert idővel mikor te mennél lehet már késő lesz
59844. rozsavölgyi (válaszként erre: 59841. - Kaminka)
2015. júl. 1. 07:40

Szia, hát le a kalappal elötted:)))))

En 3 gyereket nevelek egyedül, sajnos itt Tatabányán nincs segitsegem,mert a szülök messze laknak:((((

De mindig van mit enni, tiszták vagyunk,van kertünk ott sok mindent termelünk (a nagy fiam sokat segit ott)

De ha en is igy járnék valószínűleg en is ezt tenném, nincs megirva elöre,hogy mit hoz az élet! !!

Hat még egyszer gratulálok Neked

59843. EsztyMorgan (válaszként erre: 59827. - Egryery)
2015. júl. 1. 07:36
Pontosan! Tavaly is másodikán kaptuk, nem is értem ezt a hisztit.
59842. EsztyMorgan (válaszként erre: 59806. - Bence20070613)
2015. júl. 1. 07:34
Olvasom, olvasom és egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyeneket írsz le! Én megértem, hogy csalódott és dühös vagy - joggal - de azért kicsit meg kéne nyugodnod. Ha megszületik ez a pici tényleg lenne szíved nem tudomást venni róla? Vagy nem segíteni?
59841. kaminka
2015. júl. 1. 07:33
Előre bocsátom,ronda történet,és sokan megfognak vetni érte,de lesz ami lesz leirom.Talán segítek vele.A lányom 17 évesen esett teherbe,hallani sem akart arról hogy elvetesse a gyereket.Én akkor ötüket neveltem egyedül,albérletben,mert a volt férjem eladta a fejünk fölül a házat.A lényeg hogy a barátja is odaköltözött.De nem dolgozott egyik sem,a lányom azért mert terhes,a pasas meg lusta volt mid a disznó 7 hónapos terhes volt amikor mondtam,nem bírom 2 helyen dolgozok,a pasasnak mennie kell!Azt mondta megy vele,kirugtam mindkettőt.egy hónap mulva a Gólyahír alaptványtól kerestek meg,hogy a lányom Tatabányán van,örökbe akarja adni a gyereket,de ha én visszafogadnám,akkor nem.Nem is válaszoltam,olyan dühös voltam még mindíg.megint eltelt egy hónap,felvettem a kórházzal a kapcsolatot,még nem szült azt mondták.Egy ujabb hét után felhívtam a lányomat,beszélgettünk,baba még nem volt.majd jött egy sms,vasárnap hogy szül.nem tudtam elutazni Tatabányára.dolgoztam.Este hívtak,kisfiu sose felejtem el,5200gramm és 61cm.Másnap a hajnali vonattal mentem,és szerelem volt első látásra,mikor megláttam az unokámat.Haza vittem őket,de voltak feltételek,az apa látogathatja a fiát,de nem költözhet oda.Eltelt pár hónap,a pasas megint ott lakott.kikészültem ismét.kirugtam.a lányom ment vele.szereztem neki munkát,albérletet,és ugye ott volt még nekem a négy kisebb.ki se látszottam a munkából,és a gondból.az unokám többet volt nállam mint velük még nem volt 2 éves,még egy gyerek lett,megint fiu.olyan életvitelük volt,hogy a gyámhivatal elvette tőlük a gyerekeket,én nem kaphattam meg őket,mert albérlet,sok gyerek stb,az öcsém vette magához az akkor két éves Bálintot,és a háromhónapos Kristófot.Azóta már örökbe fogadta őket,mert a lányom lemondott mind a két gyerekről.ennek 10 éve.Azóta a lányom vándorol,hol Németből hol olaszból jön tőlle nagyritkán levél.A gyerekeket sose kérdezi.Atöbbi gyerekem is családos már/a nagyja/összesen öt unokám van már.és nem tudom hol híbáztam,mert valamit rosszul csináltam,hogy a legidősebb lányom ilyen.a fiukkal napi kapcsolatban vagyyok face teló és sokszor vannak nállam.tudják hogy a nagymamájuk vagyok.de az igazi anyjukat nem ismerik.hát ennyi dióhéjban.
59840. 17149b220f (válaszként erre: 59838. - 17149b220f)
2015. júl. 1. 07:29
*meg
59839. szuszi74
2015. júl. 1. 07:29
tegnap e-mailben érdeklődtem az utalás felől. Este válaszoltak,hogy hiába van ma köztisztviselők napja, ma utalnak. Így holnap számlán a csp.
59838. 17149b220f (válaszként erre: 59837. - Fegyver2011)
2015. júl. 1. 07:29
Ezt találgatja itt mindenki :D Énis csak találgatni tudok és szerintem pénteken lesz. Ha me lenne akkor már írták volna.
2015. júl. 1. 07:27
sziasztók szerintetek holnap rajta lesz családi a kártyán mert ma A Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából az ügyfélfogadás szünetel és akkor ma nem utalnak szerintem mert mindig ugy volt hogy elözö nap utaltak másnap jóvá irták most hogy van
59836. ssahi
2015. júl. 1. 07:14
Sziasztok .A honlapjukon fent van az utalási idö !!!!!Holnap lesz cs-p. Visszanézve eddig még mindig ugy kaptuk ahogyan ott le van irva.
59835. ssahi
2015. júl. 1. 07:14
Sziasztok .A honlapjukon fent van az utalási idö !!!!!Holnap lesz cs-p. Visszanézve eddig még mindig ugy kaptuk ahogyan ott le van irva.
59834. korvald76
2015. júl. 1. 07:06
Sziasztok èn tegnap felhivtam a mákot a hölgy nem tudot biztosat mondani,anyit mondot hogy a hèten mindenki megkapja csp-t azok is akik postán kapják.
59833. szépesné (válaszként erre: 59813. - Ancsika688)
2015. júl. 1. 06:42
köszönöm
59832. szépesné (válaszként erre: 59812. - Bence20070613)
2015. júl. 1. 06:40
köszi
59831. molnar036
2015. júl. 1. 06:18
Én legyek az utolsó , aki követ dobál rád ! Hasonló cipőben járok, Csak annyi kivétellel hogy törekszem arra hogy kiegyensúlyozott kapcsolatom legyen a lányommal. Annak ellenére amit tett ! Ja a lányom 20 éves és 10 hónapos az unokám ! A lényeg h egészségesek mind a ketten !!!Valamit elfelejtünk mi 'felnőttek' Mi is az ő korukban mindig jobban tudtunk mindent mint a szüleink (nagyszüleink)! egy idő után nem tudjuk befolyásolni a gyermekeink életét , csak támogatni vagy isten ne adj ellene fordulni ! Saját hibáikat nekik kell elkövetni,mint a felelőséget is nekik kell viselni
59830. eszter86
2015. júl. 1. 05:53
Én is 19 voltam amikor még lett a nagy lányom. Nem felejtem el amikor anyukám meg tudta. Közölte velem meg a volt párommal, hogy jobban sajnálja a babát mint minket. Haragudott nagyon. 2 nap múlva meg már azt mondta, hogy vigyázzak az unokájára mert agyon üt. Abból tudtam, hogy megenyhült.mindenek ellenére nagyon sokat segített a terhességem alatt és után is. Amiért hálás is vagyok
59829. brandy85 (válaszként erre: 59828. - Bence20070613)
2015. júl. 1. 05:42
Szia. Belőled most szerintem a kétségbeesès és a lányod féltése beszél. Nemhiszem,hogy olyan anya vagy akit nem érdekel a gyereke,ez butaság. Ahogy írod,sok fájdalmat okozott Neked,de szerintem,ha megszül ottleszel nekik,mert a baba az unokád lesz,a lányod,pedig a gyereked marad. Bocs,amiért beleszóltam, sokan támadnak téged,de szerintem az lehet amit írtam. Ha majd meglátod a picit,nem hiszem,hogy közömbösséggel nézel rá. Ez csak az én véleményem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook