Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor lehet abbahagyni a fogamzásgátló tablettát és min. mennyi időre? fórum

Mikor lehet abbahagyni a fogamzásgátló tablettát és min. mennyi időre? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 2. 15:45

Szia!

Már most kezdjél el szedni valamilyen hajvédő vitamint,biovanne vagy forcapil.Sajnos a hormonváltozás kihat a hajhagymákra és hajhullást idéz elő( néha ilyesztően súlyosat),legyen tápanyaggal ellátott a fejbőröd.

Szerintem is szedd be azt a levelet végig.

4. f32049905f (válaszként erre: 2. - 4ce0ebd54f)
2009. júl. 2. 14:39

csatlakozom az előttem szólóhoz. amit elkezdtél, azt be kell szedni, az már tényleg majd rajtad múlik, mikor kezded újból a szedést.

(én akkor szedném újból, ha megint tartós kapcsolatom lenne)

3. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 2. - 4ce0ebd54f)
2009. júl. 2. 14:38
Én is igy gondolom.
2. 4ce0ebd54f (válaszként erre: 1. - 2c2939f66e)
2009. júl. 2. 14:35

Szia!


Ezt az egy levelet azért mindenképpen szedd be! Utánna már rajtad múlik mikor kezded újra. 1 hónap vagy 2, vagy még több. Nem lesz semmi gond!

2009. júl. 2. 14:31
Párommal szakítottunk, jelenleg nincs is más a láthatáron, először túl kell tennem magam ezen a csalódáson. Abba szeretném hagyni a tabi szedését. Úgy hallottam, hogy egy levelet végig be kell szedni és utána lehet abbahagyni, legalábbis a szervezetnek így egészségesebb. Nem tudom, meddig nem lesz rá szükségem, de min. 2-3 hónap úgyis lesz vagy több... Mégis baj lenne, ha csak 1 hónapot hagynék ki, vagy csak pár hónapot???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook