Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor érdemes terhességi tesztet végeznem egy lehetséges késői peteérésnél? fórum

Mikor érdemes terhességi tesztet végeznem egy lehetséges késői peteérésnél? (tudásbázis kérdés)


7. Bekomi (válaszként erre: 6. - Bekomi)
2010. aug. 28. 21:31
%=5.hét (bocs elírtam)
2010. aug. 28. 21:30

talán azért mert ilyenkor valakinek akkor sem jön meg ha nem terhes, illetve akkor is megjön amikor terhes,és a doki sem tudja Uhval kimutatni a mensez megjövetelénak napján illetve másnapján ha nem jön meg mert a peteszákot is csak az %. hét környékén látják, esetleg a vérvétel amiből még ki lehet mutatni, de azt meg naponta kell nézni hogy emelkedik e a hormonszint,és ha igen mekkora ütemben.

Addig pedig a magunk megnyugtatására, vagy idegesítésére marad a teszt!

2010. aug. 28. 16:51

együttlét+ 14 nap

előtte nem érdemes

4. gatto4 (válaszként erre: 2. - Bekomi)
2010. aug. 28. 16:49
Szerintem is az együttlét után két héttel érdemes, vagy még attól pár nappal később...
2010. aug. 28. 16:47

Szerintem várj még vele egy hetet!

De ha nagyon izgat a dolog, akkor most is csinálhatsz egyet és egy hét múlva ismételheted.

Vannak olyan tesztek, melyek a nagyon korai terhességet is kimutatják!

2. Bekomi (válaszként erre: 1. - Tokaka törzsfőnök)
2010. aug. 28. 16:46
ha van esély arra hogy terhes legyél akkor az együttléttől számított 14. napon v 15.en próbáld meg,illetve két nappal később.
2010. aug. 28. 16:43

Mikor érdemes terhességi tesztet végeznem egy lehetséges késői peteérésnél ,mert a menstruációm már 4 napja késik átlagos 28 napos ciklusom szokott lenni, eddig talán 3 szor késett és csak max.2 napot abból is született egy kislányom, viszont nekem a cilus közepe fele szokott lenni ovum, de most kizárt mert a férjem sem volt itthon csak a ciklus 20.napja körül és utána történhetett a dolog, a nem várt körül érzékeny lett a mellem pedig akkor már nem szokott, végeztem tesztet de valószínű korai lehetett, negatív lett. A kislányommal kb a fogantatás után 16.napon mutatott nagyon halvány időn túlit a teszt és halványat egy másik.

Most számoljak a ciklus 20.napjától 16 napot, vagy mikor lenne érdemes ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook