Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor érdemes kilépni egy kapcsolatból egy új szerelemért? fórum

Mikor érdemes kilépni egy kapcsolatból egy új szerelemért? (beszélgetős fórum)


1 2
13. b201ba6867 (válaszként erre: 10. - Nzs2001)
2010. márc. 22. 16:06
Igazad van szerintem a pasikkal kapcsolatba mindazonáltal az esélyt meg kell adni egyszer élünk.Voltam hasonló helyzetbe nekem bejött.
2010. márc. 22. 16:04
Szerintem is magad miatt kell változtatnod a jelenlegi életeden. Különösen úgy hogy a férfi akibe beleszerettél "rosszfiú". Nem tudom hogy ez alatt pontosan mit értesz, és hogy mikor volt rossz fiú...
2010. márc. 22. 16:04

Én friss házasként azt mondom: nem lépnék ki olyan egyszerűen egy házasságból egy új szerelem miatt. :-/


A jelenlegi pároddal bizonyára hosszú évek óta együtt vagytok szó szerint: jóban, rosszban. A szürke hétköznapok felemésztenek sok kapcsolatot. A mindennapos problémák megoldásaiba sok pár belefárad, és sokszor egymást okolják a körülmények alakulása miatt, és elfelejtik, hogy miért is mondták ki annak idején az IGEN-t.

Ha a helyedben lennék, megpróbálnám összeszedni a szép élményeket és helyrehozni a házasságom. Ha nem megy, akkor megpróbálnék szépen elválni.


Egy új szerelem, az újdonság erejével hat az emberre... minden szép, minden rózsaszín. De egy-két hónap, vagy év, és ott is beköszöntenek majd a szürke hétköznapok...


Mondjuk nem voltam még ilyen vagy hasonló helyzetben... így lehet, hogy a fenti elgondolásom elég "gyermekded".

2010. márc. 22. 15:59
Jól értem, hogy Te (mert gondolom Te vagy a lány)mennél, a fiú pedig bizonytalan? Akkor jól tetted, hogy válaszút elé állítottad, mert a férfiak hajlamosak arra, hogy az új szerelmet beépítsék az életükbe és ez így kényelmes. A talán kihült, de mindenképp a megszokottat és biztosat jelentő házasság mellett egy lángoló szerelem jobban megfelel, mint beleugrani a bizonytalanba. Nem beszélve a problémákról amit az anyagiak elosztása, a gyerekek reakciója stb. jelent... (az eltelt évek alapján a gyerekek már felnőttek lehetnek, gyermekelhelyezési gond nincs. De azért véleményük lehet, sőt van is biztos. No meg egymás gyerekeinek elfogadása sem egyszerű dolog. Szóval nem egyszerű a helyzet ez biztos. Ezekről beszéltetek? Volt alkalmatok jó nagy beszélgetésekre? Most hogy belegondolok lehet, hogy ez a három hónapos lángolás még kevés volt egymás újbóli megismerésére
2010. márc. 22. 15:59
Sziasztok.huu ha tudnátok én milyen sztorin megyek/mentem most át,igy egy lassan 7éves kapcsolat és 3gyerek mellett.az is kész regény,de én most mégis ott tartok hogy uj esélyt adok a kapcsolatomnak.Ebbe közrejátszott az is hogy a 3ik fél elég gerinctelen lett.
8. harminchatos (válaszként erre: 1. - Marketinges Évi)
2010. márc. 22. 15:53

ezt írd meg egy regényben, de minimum egy novellában


megéri!

2010. márc. 22. 15:49

Sziasztok...

...szerintem, alahuzva szerintem!!!...ez mind prioritas kerdese...kinek mi a fontos??!?...

oszinten, en sem tudnam mit csinaljak...es hogy hogyan...

2010. márc. 22. 15:49
Sztem csak akkor, ha magad miatt teszed. Itt nem számít a harmadik. Ne miatta vess véget egy kihűlt kapcsolatnak, hanem mert neked már nem jó. Rögtön másképp fogod őt is látni. Sztem.
2010. márc. 22. 15:48

Azt írtad, hogy mindketten kihűlt házasságban éltek, akkor nincs mire várni!

Ha tényleg mindkettőtök házassága menthetetlen és nem csak az új szerelem miatt, hanem már előtte is gáz volt, akkor rajta, ideje, hogy boldogok legyetek, bár a körülményeket csak ti ismeritek, de a történet alapján, nekem ez a véleményem!

2010. márc. 22. 15:47
A romboló, kihűlt kapcsolatból azonnal kilépnék, függetlenül attól, hogy van-e új szerelem, vagy nincs. A többi meg menet közben kiderül.
2010. márc. 22. 15:47
Mikor már kimondod,hogy boldogtalan vagy.
2010. márc. 22. 15:44
hűha... ez tényleg egy érdekes történet, és egy nagyon-nagyon nehéz kérdés... :-S
2010. márc. 22. 15:41

Most egy tündérmese következik.

Volt egyszer hol nem volt két tini, a nyolcvanas évek elején. Kamasz szerelem, lopott puszik, izzadó tenyerek. Az élet messze sodorta őket: a fiú zűrös, nő habzsoló, bohém "utcai" élettel rosszfiú, a lány két diplomával, intellektuális, elit baráti körrel, multis, jó állással, jókislány lett. Eltelt 30 év. A lány elvesztette a munkahelyét, a fiú élt és virult. A lány az egyik közösségi portálon írt az ismerőseinek, köztük a fiúnak is, hogy segítsenek neki. A fiú válaszolt, megpróbálta a cégéhez bevinni a lányt. Sajnos nem sikerült.Megbeszélték, hogy kárpótlásul kávéznak egy jót, és legalább átbeszélik, kivel mi történt a 30 év alatt. Akkor jött egy villámcsapás, egymásba szerettek. De nem gyengén.Mindketten - két gyerekkel, kihűlt házassággal a hátuk mögött - arról ábrándoztak, hogy együtt folytatják az életüket. De a lány nem bírta kivárni, hogy rendeződjön mindkettőjük élete, és nyugodt szívvel hagyják ott azt. Három hónap lángoló szerelem után válaszút elé állította a fiút: menni vagy maradni. Itt tartok most. Mikor érdemes egy romboló, kihűlt kapcsolatból egy friss, új kedvéért kilépni? Vállalható-e a kockázat és milyen mértékben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook