Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miket lehet tanulni szociális munkán belül ? fórum

Miket lehet tanulni szociális munkán belül ? (beszélgetős fórum)

3. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 21:51
Kutató
2023. máj. 10. 21:11

A hivatásos gondnok rendkívül kevés pénzt kap. Talán 3 ezer forintot gondnokoltanként. Amikor nincs sok ügyintézés nyilván jó, de azt biztosan a munkádban látod, hogy elég sok zűrt/adósságot felhalmoznak mire gondnokság alá kerülnek. Na ezekkel az ügyekkel aztán sok meló van. Nem egyszerű gondnokoltakkal dolgozni.

Talán utiköltség térítést is kapnak, de az sem egy nagy összeg.

Általában akiket ismerek nyugdíj vagy főállás mellett végzik, inkább mellékes kereset, mint komoly jövedelem.


Úgy gondolom kórházakban ki lehet fogni szoc munka állást, eü bértáblával az egy szép kereset.


Sajnos azt látom, hogy szinte mindenhol, ahol érettségi elég a munkád ellátásához, nem nagyon szeretik elismerni a felsőfokú végzettséget.

Talán amit még vállalhatsz ilyen szakértői tevékenység, de ennek a részleteit nem tudom pontosan. Egy névjegyzékbe vesznek fel és utána kirendelhető szakértő leszel. Úgy tudom a szociális területen eltöltött gyakorlat is elfogadható.


Remélem tudtam segíteni, respect a munkádhoz!

2023. máj. 10. 19:29

Jelenleg egy átmeneti szállón dolgozom mint esetkezelő szpciális munkás, és emellett levelezőn tanulom a szociális munkás szakot, viszont érdekelne,hogy ebben a világban mi olyat lehet még plusszban tanulni,ami kicsit szalonképesebbé tenné a karrieremet,esetleg pár forintot dobna a béremen, vagy főállás mellett is végezhető pluszban?

Ami nekem beugrott az a hivatásos gondnoki pozíció, de szívesen meghallgatok mást is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook