Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a babzsák fotelekről? fórum

Mik a tapasztalatok a babzsák fotelekről? (tudásbázis kérdés)


2008. jan. 11. 15:03
Szia!Nekünk már több mint 4 éve van, kettőt vettünk a Blup-tól.A polisztirol golyócskák egy vékonyabb huzatban vannak,és erre jön rá még egy nagyon erős vászonhuzat. Strapabíró, mosható, a színét is meghatározhatod.Nagyon szeretjük, nagyon kényelmes, de valóban kicsit nehéz felállni belőle! Egy idő után összemennek a golyócskák, de úgy tudom, literben mérik a töltőanyagot, így vissza tudod az eredeti állapotra tölteni.
8. csehe (válaszként erre: 4. - 8565183eb5)
2008. jan. 6. 22:58
Én a netről rendeltem a babfotel.hu-ról. A golyók egy erős vászon huzatban vannak, és arra választhatsz tetszésszerinti színeset, amit bármikor moshatsz. Ha nagyon összelapulnak a golyók, ki lehet cserélni, az alaphuzat is úgy van megcsinálva, hogy egyszerű legyen. Nálunk 3 hónapja van gyakorlatilag reggeltől estig nyúzva folyamatosan, de elég strapabíró anyaga van, a golyók viszont mostanra kicsit tömörödtek, de szerintem most a jó.
2007. dec. 29. 23:43
Ooo azt lehet venni az Ikea-ban is! :D Ha meglátok egyet,mindig beleülök,utána meg semmi kedvem felállni onnan,olyan kényelmes! :)) Nekem sajnos nincs,de szeretnék.Érdemes beszerezni egyet,vagy többet is! :D Szerintem tartósak,de lehet,hogy nem árt két huzatot venni.Attól függ,mennyire használják.Ha például gyerekek is,akkor hamarabb szétjöhet a huzat.De még így is tartós.Az Ikea-ban érdemes venni. :))
2007. dec. 29. 17:53
Mennyire tartósak? Nem mennek szét gyorsan benne a gólyók vagy a huzat?
2007. dec. 19. 11:56
www.blup.hu
4. 8565183eb5 (válaszként erre: 2. - Csehe)
2007. dec. 19. 11:51

Mennyi az élettartama kb egy ilyen fotelnek?

Hol lehet vennni jó áron jó minőségűt házhozszállítással?

Valami neten boltot tudtok?

2007. dec. 18. 21:36
Nincs, de szeretnék egyet :)
2007. dec. 18. 21:13
Nagyon kényelmes, mindenki kedvence. DE nem egyszerű felállni belőle. :))
2007. dec. 18. 21:08
Mik a tapasztalatok a babzsák fotelekről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook