Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért választok mindig olyan pasikat, akiket én nem érdeklek? fórum

Miért választok mindig olyan pasikat, akiket én nem érdeklek? (beszélgetős fórum)


dec. 30. 20:51
Ezt hivják pechnek
18. janszi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 16:12
A pasik nem játszanak játszmákat,ha megvett volna,de kacérkodtál,kétszer nem vesz meg.A pasik úgy gondolják,ha tetszik egy Nő,és a Nő nem akar barátkozni,ugyan jelek vannak,akkor van jobb neki,így el van engedve.Nem túrunk szét működő kapcsolatot.Ha csak illemtan szerint nem akartad akkor,azt már fújhatod.Legközelebb legyél okos.Ha egy pasi rámenős,nem lesz sokáig partnered,mással is ilyen.Gondolkodj a másik térfélen is.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Janszi)
dec. 25. 11:37

Mert borzalmas, hogy ha egy kolléga akár megtetszik. Adja a jelet, hogy talán én is neki. Kezdek bízni benne, hogy talán kölcsönös lesz.

Majd semmi. És csalódok újra magamban. Rondának látom magam, újra meggyűlölöm magam, mert újra kiderül, hogy nem vagyok szerethető.

16. janszi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 22:03

Ha így állsz hozzá,már elengedted.

Fölösleges kérdéseid vannak,mer egyikből következik a másik,és a válasz is.

Minek nyafizol?

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
dec. 24. 21:13

Nyilván nem jósolja meg egyik sem, hogy január 15-én fogok Tóth Sanyival találkozni, aki a tökéletes pár számomra.


Hanem vagy adna egy támpontot valamelyik, hogy mi a baj velem; vagy megmondaná, hogy igen/nem lesz sosem kapcsolatom már és ezt engedjem el.

14. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 22:17
Erre egyik sem ad választ. Kineziologus régi traumákat old, asztrologus mond egy elemzést, de a jövőt nem mondja meg 100-%-ra. Főleg azt nem ki kell neked. Nagy változásokat láthat de hogy az pontosan mi lesz azt nem.
dec. 23. 21:55

Én arra gondoltam elmegyek vagy kineziológushoz, vagy asztrológushoz. Hogy tudjam mi van megírva nekem, vagy tudjam mi a baj velem.


Szerintetek?

12. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 00:52
A számodra megfelelő ember, megfelelő időben fog érkezni.
11. janszi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 00:10
Ha láthatnád kívülről magad és a szituációt,abban magad,látnád mi a hiba.Tudnád mit kellett volna tenni,ha elemeznéd.A következő már sokkal jobb lenne,majd minden további.Egyszercsak azon kapnád magad,hogy megváltoztál,akarsz-e ilyen lenni,vagy jobb volt a régi éned?De innen már nincs vissza,mert ez is te vagy,jobb is.Felnőttél.Vagy,aki vagy.Kezdd rokonnal,beszélj vele,majd közben lásd kívülről a szitut,később játszd vissza.Ha hódítani akarsz,akkor a Nőt kell lássák benned,nem a kislányt-ő nem parti.
dec. 22. 20:32
Nem sztárokat nézek ki vagy celebeket. Hanem a munkahelyen valakit, vagy a kresz tanfolyamon. És egyik sem jön össze. A rokonság vagy az ismerősök meg megkérdezik "hogy hogy egyedül vagy?" Vagy "mikor mész már férjhez?"
dec. 22. 08:22
ezt hivjak balszerencsenek!
dec. 18. 08:30

A tiniknél normális jelenség, hogy mindig olyanba szerelmesek, aki elérhetetlen. Elvileg ez egyfajta önvédelem, hogy meg lehessen élni a szerelmet, de következmények nélkül.

Ha egy felnőttnél megmarad ez a fajta elkerülő stratégia, ott lehet félelem az intimitástól, az elköteleződéstől valami miatt. De lehet, hogy egyszerűen csak nem jönnek össze a dolgok.

dec. 18. 01:49
ezt hivjak "bad luck-"nak. az elet hosszu talalkozhatsz meg olyannal is akivel kolcsonos lesz a vonzalom!ne add fel!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
dec. 17. 21:38

Mert valamennyire, ha mást nem látásból ismerem őket.

Volt akit ismerősnek jelöltem és írtam neki. Volt akinél a boltban vásároltam. Volt iskolatárs. Vagy kolléga. Nem vad idegenek voltak.

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 21:01
Ezzel én is így voltam. Az jobban kellett nekik, aki kevésbé volt szép. Mai fejjel már azt gondolom, hogy uncsi voltam. Gátlásos, szorongó, és nem elég érdekes. Plusz anyám belém nevelte, hogy tilos kimutatni, ha vki tetszik. Mindig az ellenkezőjét kell mutatni. Nem lehet veled is hasonló szitu?
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 20:45
Az, hogy tudat alatt nem is akarsz párkapcsolatot, de legalább nem unatkozol. Vagy nem szerettek gyerekkorodban. Pszichológusok szerint...
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 20:33

Van egy kérdésem.

Miért gondolod h nem érdekled őket, ha nem ismered őket?

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 20:28
Nyugtasson meg talán az, h így van ez legtöbbünkel.
dec. 17. 20:26

Bárki megtetszik, és eltudnám magam velük képzelni, én nem érdeklem őket.


Mi lehet az oka? Úgy tini korom óta ez van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook