Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vagyok féltékeny a sógorom párjára? fórum

Miért vagyok féltékeny a sógorom párjára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. dodoka999 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2016. okt. 2. 17:17
Én nem jártam, ismétlem, NEM JÁRTAM a férjem bátyjával, SOHA! Udvarolt nekem pár napig - utána én megmondtam neki, hogy ne tegye, mert nekem nem ő tetszik. Ezért írtam, hogy udvarolt!
22. dodoka999 (válaszként erre: 4. - Reload)
2016. okt. 2. 17:14

A férjemnek nagyon sok időbe telt megértenie, hogy nekem ő kell és senki más, szerinte azért bántott és húzott le, mert én sokkal jobb vagyok nála...


Ez persze egyáltalán nem igaz, de alaposan megtépázta az önbizalmam, mert néha már rettegek, hogy nem tetszem majd neki, milyen a hajam, miért nem nő, megint magassarkúban vagyok, stb...

21. dodoka999 (válaszként erre: 17. - Kisj)
2016. okt. 2. 17:12

A helyzet az, hogy az utóbbi fél évben teljesen megváltozott. Úgymond én lettem neki az "Istennő". Mivel egész életében velem szeretett volna járni ez a srác (aki ma a férjem :)), mindig piedesztálra emelt engem, azt mondogatta, mennyivel jobb vagyok nála, stb. Éppen ezért nem értettem, miért viselkedik velem így.


Van több pszichológus/pszichiáter a családunkban, ők azt mondták nekem, azért, mert "nyerni akart" velem szemben, kompenzálni, és azt, hogy ne érezzem magam "tökéletesnek", mert akkor az ő kisebbségi komplexusai előjönnek/felerősödnek. Mivel egész életében összehasonlította magát a bátyjával, a barátaival és mindenkivel, megértettem a helyzetet, de nem hagytam annyiban.


Egyértelműen csak azért vagyok vele, mert megváltoztatta magában ezeket a dolgokat, már kevesebb komplexussal él, tudja, hogy nekem ő a legeslegfontosabb :)


Csak én lettem közben kisebbségi komplexusos a lány mellett :(

20. unom (válaszként erre: 12. - 55d214a787)
2016. okt. 2. 17:09
Lehetne a nővére férje is.
2016. okt. 2. 17:09

Nos, dodóka azért vagy féltékeny, mert az a lány szebb, okosabb és gazdagabb nálad - legalábbis a férjed/barátod szerint.

Ne próbálj megfelelni neki mindenben, úgysem fog sikerülni.

Vedd le szépen a magassarkúdat, ha már úgysem szereted a sportcipőt, s ha újra elmondja a férjed/barátod, hogy a másik lány miben jobb nálad, a cipő sarokrészével verd be azt a rés az arcán, amiből ez a sok megalázó okosság árad kifelé.

18. dodoka999 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2016. okt. 2. 17:08

Félreértés ne essék, a sógorom csak udvarolt nekem egyetlen egyszer, de nekem már akkor sem ő tetszett, hanem az öccse, így teljesen egyértelműen elmondtam neki, hogy köztünk semmi sem lesz, álljon le. Arról aztán nem tehettem, hogy bepróbálkozott, de megértette, és abbahagyta.


Mivel az öccsének akkor már rég tetszettem, így az is lehet, csak idegesíteni akarta egy kicsit. :)

17. kisj (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 17:07

Hagyd ott ezt az embert, mert csak lehúz.


Nincs veled semmi baj, legfeljebb annyi, hogy ezzel a kreténnel akadtál össze.

16. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Channa*)
2016. okt. 2. 15:18

:DDD


Az a tetű Juli ugrott be....

2016. okt. 2. 15:16

Mert nem vagy magaddal megelégedve.


Magadnak akarj megfelelni, ne másnak!


Ha meg ilyen pöcs a férjed, elgondolkodtató, akarod-e életed végéig.

14. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 14:49

[link]


Nagyon szép történet. Szeretem a fantáziadús embereket.

13. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. okt. 2. 14:07
A számból vetted ki...
12. 55d214a787 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2016. okt. 2. 14:05
Az részletkérdés, de amikor a mondat végén megmagyarázza a nyilvánvalót -hogy a sógora a férje bátyja-, az odab.sz :DD
2016. okt. 2. 14:04

gyakorolni kell a trollkodást is :D

egyszer barát aztán férj cöcöcö szarvas hiba!

De ne add fel, jövőre jobban megy majd.


Puszikamuszika

10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 14:01
Leírásod alapján egy csinos, tanult nő vagy! Hagyd a fenébe a jelenlegi párodat, és keress olyat, aki téged lát a legszebbnek és legjobbnak, nem pedig más nőket dicsérget!
9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - 55d214a787)
2016. okt. 2. 13:57
Azt is olvasd el, hogy férjhezmenetel előtt vele is járt.
2016. okt. 2. 13:57
Mondjuk nekem is dilemmát okoz, hogy most férj vagy barát, mert mindkét fogalom megjelenik a szövegben. Azt azért csak tudja az emberlánya, hogy férjnél van-e vagy sem.
2016. okt. 2. 13:54

Wáo, a sógorod a férjed bátyja? :DD


Nahát :D


Hát én eddig olvastam el... :D

6. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 13:42

Nagyon durva leszek, de nem bántásból írok.


Nekem csak egy kérdésem van: miért fekszel le lábtörlőnek és utána miért sírsz ha beléd törölik a sáros lábukat?


Én sem tudnék felnézni valakire, aki ezt írja

"próbálok mindenben megfelelni a páromnak". Neked miért nincs önérzeted?


Én nagyon gyorsan lelépnék e mellől a férfi mellől, ő nem szeret téged, a baj csak az, hogy amíg nem lesz önérzeted minden férfi föléd fog kerekedni!

2016. okt. 2. 13:40

Szebb, okosabb, csinosabb, igényesebb.

Hát szedje fel őt a párod.

Nem is értem mi a probléma. Lépj le, ők meg legyen boldogok.


Nekem már az is gyomorforgató, hogy nem vagyok jó az egyiknek, akkor jó leszek a testvérének?

Tiszta barátok közt....

4. reload (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 13:39
Gondolom a férjeddel már beszéltél erről... Mit mondott?
2016. okt. 2. 13:38
Nem az a baj, hogy féltékeny van (már ha az vagy egyáltalán), hanem hogy a férjed egy suttyó paraszt.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 13:36

Én igazából ezt a családi kavarodást nem értem. Pár éve udvarolt neked a mostani sógorod. Miért nem kerestél mást inkább családon kívül?

Ha így viselkedik veled a jelenlegi párod, mi értelme van ennek a kapcsolatnak?

2016. okt. 2. 13:32

Pár éve még udvarolt nekem az a férfi, aki mára a a sógorom lett. Az ő barátnőjénél ezért nem is tudtam jól indítani, de még az én férjem is zavarta egy jó ideig (az ő bátyja a sógorom).


Nem tudom, hogy féltékenységből, vagy bántásból, de a férjem tett pár megjegyzést rám, amivel a másik nőt egyértelműen jobb színben tüntette fel nálam.

Például, hogy neki milyen csodaszép, hosszú haja van (nekem szőke longbob, de így ismert meg), és hogy én is növesszem meg.

Aztán, hogy milyen nagyon okos nő (én a másoddiplomám csinálom, és mellette kimagaslóan jól keresek egy multicégnél). Én úgy tudom, a csaj csak idén kezdte az egyetemet.


Nekem egyébként még se autóm, se jogosítványom, nem vettem magamnak iPhone-t, és a lakásra is csak gyűjtök még. Ezekre is kaptam már beszólásokat a férjemtől, hogy bezzeg a bátyja nője ezeket mind otthonról megkapta... Fiatalabb nálam a csaj 3 évvel.


Ezek a dolgok azonban nekem frusztrációt okoztak, főleg mivel egy időben mindig beszólt valamit - ha nem jutottam el időben körmöshöz, ha lett egy mitesszerem, mikor a munkám miatt magassarkúban kellett lennem (hogy miért nem hordok én is sportcipőt (?)).


Próbálok mindenben megfelelni a páromnak, edzőterembe járok, szerintem nagyon szép lett a testem, még ha pici is a mellem, próbálok mindig tökéletes lenni.


Persze, ha családi esemény van, a barátom mindig kedélyesen cseveg a bátyjával és annak barátnőjével, de ha én kérdezek valamit, a lány meg sem hallja, néha nem is válaszolnak.


Nagyon szép csaj egyébként, de szerintem én is igényes, szép nő vagyok (barátom szomorúságára "rövid" a hajam, szerinte fel kéne varratnom), tényleg adok magamra mindig. A férjemnek valamiért úgy érzem, sokkal jobban tetszik a bátyja nője, mint én. Egyre nehezebben bírom ezt a fajta nyomást... Már a közelében is alig bírok megmaradni, mert azt keresem, miben jobb nálam, min kéne még változtatnom, és ez megkeseríti az életem...


A nő régebb óta a családban van, és nem értem, miért nem szakítottak még a párjával, mert többször is megcsalták egyébként. Konkrétan az ő hármasukat nem értem...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook