Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért vagyok állandóan álmos műtét óta? fórum

Miért vagyok állandóan álmos műtét óta? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. Lávli
2019. szept. 25. 18:19
Hahó! Álmos vagy még? Ittál eleget? Voltál orvosnál? Vagy mindegy?
33. f8db0709b8 (válaszként erre: 32. - Fincsi5)
2019. szept. 25. 08:25
Gyerekelhelyezés per része volt....semmi extra :)
32. fincsi5 (válaszként erre: 28. - F8db0709b8)
2019. szept. 25. 08:22

4 gerincműtéted volt?

Igazságügyi szakértő vizsgált, hogy van-e pszichés problémád? Miért?

31. f8db0709b8 (válaszként erre: 29. - Channa*)
2019. szept. 25. 08:20

Privátban legyszi fejtsd ki mi a fene bajod van velem...

Az,hogy semmi meg se kottyan,azért nem teljesen fedi a valóságot,csak hát segítség híján a legnagyobb fájdalomban is helyt kell álljak,mert azt mondták ügyes vagyok,megoldom...ha férjem itthon van,tudok pihenni.

Túléltem már sok mindent,megedzett az élet...

30. 5236d12e25 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2019. szept. 25. 06:51
Nekem nem laparoszkóppal csinálták a köldöksérv műtétet..
29. Channa* (válaszként erre: 28. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 22:23

Akkor végképp nem tudom mi a problémád!

De nem is lényeg.


Olvasd el újra azt a bizonyos hozzászólásomat, amiben sehol nem írom, hogy Filcikének is van pszichés problémája, hanem arról írok, hogy nekem van ilyen gondom a műtét óta, azaz agyas vagyok egy kicsit, és arról, hogy a fórumindtóval kapcsolatban is erre gondolok.

Tehát, én és a fórumindító van a hozzászólásomba, de Filcikét meg sem említem, így tényleg nem értem miért ugrálsz a témán. Azt sem állítom, hogy mindenkinek lenne


Klassz, hogy neked meg sem kottyan semmi. Egyébként nekem sem, de pl, ha betömik a fogmat, akkor is hetekig azon kapom magam, hogy ott van a nyelvem, mert idegen. Megint magamról írok! Nem állítom most sem, hogy Flicike ugyan ezt teszi:DDDD


És újra és újra elolvastam a hozzászólásomat és tényleg csak én és a fórumindító van benne és senki más! Ha neki is gondot okoz amit írtam, majd szóváteszi. Maradjunk ennyibe.


Nyugi!:DDDD

28. f8db0709b8 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2019. szept. 24. 22:12

Szóval....

Volt vakbél,epekő,vesekő műtétem.4 gerinc,és kikapták a jobb petefészkem....nincs pszichés problémám,ezt igazságügyi alátámasztja...van kérdés?

27. Lávli
2019. szept. 24. 22:00
Rosalinda meg majd holnap biztos megköszöni a hozzászólásokat és támogatásokat, ha ma már nem jutott ideje rá. 😊
26. Lávli (válaszként erre: 25. - Channa*)
2019. szept. 24. 21:53
Jó, vegyük úgy, hogy a "kötekedő" nem negatív jelző, ha azt szeretnéd.
25. Channa* (válaszként erre: 23. - Lávli)
2019. szept. 24. 21:48

És?

Nem negatív dolgot állítottam, csak egyszerűen állítottam valamit.

24. Channa* (válaszként erre: 21. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 21:46

Most megnéztem, nem te indítottad a fórumot, és nem is neked írtam.


Most tényleg azért meg kell magyaráznom, hogy mit miért írok, mert neked most ilyen kötekedős kedved van?


Hogy örülj, és nehogy felrobbanj:


A fórumindítónak egy hasonló műtétje volt, mint nekem az epeműtétem. Gondolom neki is laporoszkóposan oldották meg. Mivel műtötték a nyakamat és az epémet, ami után nekem maradt egy ilyen kis gondom, hogy nem szeretem, ha hozzáér bármi a vágásomhoz, ami nem is látszik, így azt gondolom, hogy másnak is lehet ilyenje. A fórumindító még nagyon friss műtött, így bármi beleférhet. A hányinger nem sérv műtét következménye, ha lenne mással gond, akkor azt bizony észre vették volna, akkor a dokik, a legkézenfekvőbb, hogy pszichésen zavarja az új helyzet.

Valószínű, hogy én nem vagyok érthető, elnézést kérek tőled, ha úgy érzed, hogy beled kötöttem úgy, hogy nem is hozzád szóltam, és elnézést azért is, mert fogalmam sem volt a balesetedről és elnézést a létezésemért is, ha téged ez ennyire frusztrál!;)


De biztos vagyok benne, hogy a baleseted miatt van egy kis pszichés problémád, hiszen, ha nem lenne, akkor nem csattannál fel minden ilyen témánál.


Már ne írd, hogy mi a bajod, mert rájöttem.


Jobbulást!

23. Lávli (válaszként erre: 22. - Channa*)
2019. szept. 24. 21:40

Azért, mert egy nyilvános fórumon állítasz valami negatív dolgot valakiről, nem privátban érdeklődtél.

Köszi, megnézem.

22. Channa* (válaszként erre: 20. - Lávli)
2019. szept. 24. 21:38

Nyaktél lefelé zsibadok fórumba pl.

De nem tudom, hogy miért kell bizonygatnom, stb.

És tényleg nem lényeg, én csak érdeklődtem.

21. f8db0709b8 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2019. szept. 24. 21:29
Az a baj,te nem tudod elfogadni,ha az ember beteg....szerinted mind pszichés...1 éve volt balesetünk...nyilván azóta pszichésen mozgatom a letört a csontot,hogy na most ékelődj be,mert pihenni akarok...ne haragudj,de ez nonszensz....
20. Lávli (válaszként erre: 19. - Channa*)
2019. szept. 24. 21:28

Hogy mondhat ilyet, hogy nem lényeg?

Mostanában ez a játék a hoxan? Hogyan feketítsünk be másokat?!

El kellene döntened, hogy olvastad e vagy nem, és hol.

Ha egyszer már ezt állítottad.

19. Channa* (válaszként erre: 18. - Lávli)
2019. szept. 24. 21:25
Nem ez a lényeg, az is lehet, hogy rosszul érzékelem...
18. Lávli (válaszként erre: 17. - Channa*)
2019. szept. 24. 20:54
Hol lehet olyat olvasni, hogy Filcike kötekedős lett? Elolvasnám én is.
17. Channa* (válaszként erre: 16. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 20:51

Nem ezt mondtam, hanem azt, hogy tudunk ki találni magunknak bőven ilyen érzéseket.


Egyébként, ha már így összefutottunk...úgy érzem, hogy mostanság elég kötekedős lettél. Nem csak velem, hanem olvastam másokkal kapcsolatban is. Mi történt?

16. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2019. szept. 24. 20:35

Szerinted aki beteg,az mind pszichésen beteg?.

Channa*...nemár🤔

15. 5236d12e25 (válaszként erre: 14. - 5236d12e25)
2019. szept. 24. 20:32
Köldök kapuból akart lenni
2019. szept. 24. 20:31

Októberben volt köldőksérv műtétem hálóval hasfal és köldök korrekcióval (szétnyílt hasizom terhességek miatt valamin nekem köld{g kaluból indult a sérv). Nekem kötelező volt 2 hónapig sérvkötőt hordani és csak utána neki állni fokozatosan emelni mozogni. Addig odafigyelés.

Idegentest érzés szintén sokáig volt. Eltart míg a szervezet elfogadja körbevonja/ beépití a hálót. Szerintem le gyengültél mindenhogy.

2019. szept. 24. 20:17

Szerintem pszichés bajod van. Ezt az egészet fejben kell lerendezni.


Nem tudom, hogy a műtét után meddig maradtál otthon, mennyit pihentél, stb., mert ha túl sokat csak vegetálsz, attól is legyengülsz, de szerintm, mint írtam már ez agyas dolog.


Én is ilyen vagyok. 10 éve kivették a pajzsmirigyemet (nyakamat vágták), azóta nem hordok sálat, mert meg akarok fulladni benne, sőt! Azóta csak mély dékoltázsú felsőt hordok, mert ha valami a vágásom alatt kb. 15 cm-en belül hozzáér, akkor halálra idegesít, vakarózok, szorító, égő fájdalmam van, aztán levegőt sem kapok, ha meg nem csak hozzáér valami, hanem még kicsit feszül is, akkor meg képes vagyok megfulladni, úgy tépem le magamról a ruhát.


És, hogy fokozzam, mert nekem ha minden igaz hasonló műtétem volt, mint neked, csak nekem nem csak összevarrták a hasizmomat/hasfalamat, hanem még az epehólyagomat is kivették (laporoszkópos műtét), így vn 4 vágás a hasamon. Ahol a cső volt nem látszik és nem érzékeny, de a köldökömnél lévőhöz nem érhet semmi, ahogy a gyomromnál lévőhöz sem és az epetájékon lévőhöz sem. Nem szoríthat semmi, stb, ahogy a nyakamat sem. Nekem hányingerem úgy 1 hónapig volt, azóta már csak ritkán és csak akkor ha mozgok, szó szerint felkavarodik a gyomrom.


És a lényeg, hogy ezt mind én csinálom magamnak, mert vannak időszakok, amikor elvonatkoztatok és észre sem veszem, hogy szorít a nadrágom, stb...

12. Guruljka (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 19:54
Mondjuk jó darabig én is alacsony fordulatszámon működtem, aztán valahogy 55 éves korom körül előbb csak ugrált, majd inkább magas lett a vérnyomásom, pulzusom, és egy idő óta bétablokkolót szedek. De műtét nem volt.
11. f8db0709b8 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. szept. 24. 19:03
Nem úgy veszem észre..
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 18:12
Éppen lehet élni ilyennel, de több alvással jár... :D
9. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. szept. 24. 18:07

Én ilyen vérnyomással élek....


Ha valami bent marad,az 6 hét után azért kubukott volna már...

Szerintem doki,mindenképp..az hogy itt találgatunk,sokat nem fog segíteni a fórumindítón.

8. Guruljka (válaszként erre: 4. - Rosalindaaa)
2019. szept. 24. 17:15
A 100/66 nem kicsit alacsony, hanem nagyon.
7. Lávli (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2019. szept. 24. 17:00

Az alacsony vérnyomás miatt vagy álmos.

A belső varratok miatt még 2-3 hónapig szurkálhat, fájhat itt ott.

Jó lenne tudni a pulzust is.

Ha az szapora az alacsony vérnyomás mellett, az folyadék hiányra utalhat (nem mondom, hogy kiszáradás előtti állapot, mert bepánikolsz:))

A folyadék hiány okozhat émelygést, hányingert is.

Minden mindennel összefügg a testben.

Műtétek után nem ritka az elektrolit háztartás borulása is, alacsony nátrium, kálium. Kis eltérés is okoz émelygést, szédülést.

Mindenkeppen igyál több folyadékot, több részletben, kortyonként, de többet, mint eddig. Akkor a vérnyomásod is feljebb fog menni.

Valamint érdemes lenne pár napig jobban sózni az ételeket (nátrium bevitel miatt), vagy naponta 1-1 bögrényi feloldott leveskockát meginni, az jó sós!

Minden rendben lesz nemsokára, jobbulást kívánok!

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2019. szept. 24. 16:39
Lehet, hogy butaság amit mondok, de az jutott eszembe, hogy hány emberben hagytak benne gézt vagy hasonlót a testében. Nem tudom az milyen tünetekkel jár. Mindenképpen járj a végére mi ez, ne hagyd annyiban!
5. Rosalindaaa (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2019. szept. 24. 16:27
Nem szedek semmilyen gyógyszert, és a sebész nem tud mit mondani a tüneteimre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook