Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vágnak az emberek olyasmiket a párjuk fejéhez, hogy bár soha meg se ismertelek volna, többé már nem kellesz, már nem szeretlek (...) ? fórum

Miért vágnak az emberek olyasmiket a párjuk fejéhez, hogy bár soha meg se ismertelek volna, többé már nem kellesz, már nem szeretlek (...) ? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jún. 1. 09:07
Pátyolgathatod az idők végezetéig, akkor sem fog fejlődni. Igazad van abban, hogy bizonytalan, megértésre és támogatásra szorul. Viszont! Ha megkapja, akkor sem fog megváltozni. Ellenben téged tönkre fog tenni, ha mellette maradsz. Kihasznál, élősködik rajtad, szívja az életerődet. Most még úgy érzed, hogy neked is szükséged van rá, mert szerelmes vagy belé. Viszont a szerelem garantáltan hamar elmúlik, és akkor csak a bántalmazás marad. Bár itt mindenki egyöntetűen azt mondja, hogy még most menekülj minél messzebbre, úgy látszik, hogy neked kell, hogy a saját károdon tapasztald meg. De egyre vigyázz: ne szülj neki gyereket, mert egy kisgyerekkel olyan függő helyzetben találhatod magad, amiből csak kínkeservesen tudsz kimenekülni.
36. Guruljka (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 20:13

Nem a Te dolgod, hogy mit csinál. Azt tedd, hogy szakítasz vele, ne rajtad gyakorlatozzon.

Szakképzett pszichológusoknak is kemény munka, mert az ilyen nárcisztikus ember a világért be nem ismerné a hibááját vagy a gyengeségét.

De elvárja a támogatást, mert a mésik ember elismeréséből él és abból a tudatból, hogy a másik nem bír nélküle élni.

Ezt, úgy látszik, pont teljesíted. Azaz éppenhogy támogatod a személyiségzavarát, amiből ki szeretnéd hozni...

35. liliom10 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 19:50

Ez a 42 éves pasi nem való társnak !!! Mit tett le eddig az élet asztalára ? Rossz tulajdonságokat, link életmódot, pénzszórást, stb., amiket már leírtam ! Élt vele már valaki ? Ha eddig nem nőtt be a feje lágya, már nem is fog ! Mi a jó benne ? Mi vagy Te ? Pszichológus ? Ápolónő ?

Értékeld a fiatalságodat, most kellene egy komoly férfit keresned, akivel boldogan élhetsz !!! Akinek Te vagy a NŐ, akiért mindent megtesz ! Egy párkapcsolat nem arról szól, amiket leírtál vele kapcsolatban ! Most szúrod el a jövődet ! Amit ő művel Veled, annak semmi köze a szeretethez, szerelemhez, csak a birtokláshoz ! Próbáld magad kívülről nézni ! Ha anyád lennél, ilyen társat szánnál a lányodnak, mint ez a férfi ? Nem hiszem ! Kizárt !

34. vivo44 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 19:46

Nem.

Hanem 32x leírták, hogy ha neked nem jó, akkor hagyd el!

Ha viszont jó, akkor feleslegeg a picsogás, a fórum, hanem élj boldogan.

Ha belekötsz, kaphatsz egy két sallert, hogy tudd, hol a helyed (ahol eddig is).

2021. máj. 31. 19:43
Lehet, hogy az kellene, hogy a pátyolgató stílus helyett én is felvegyem az ő stílusát, és én is vonjam kérdőre, meg kössék bele?
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2021. máj. 31. 19:23

Akkor mit kellene tegyek? Tudom, hogy bizonytalan, tudom, hogy kisebbrendűségi komplexusai vannak, próbálom őt támogatni, mikor ilyen kirohanásai vannak, olyankor mindig mondom neki, hogy nem hiszem el, hogy ezt csinálod, sokkal több van benned ennél, hogy ilyesmin kiakadj, sokkal jobb ember vagy te ennél.

Legutolsó alkalommal szakítottunk, majd szakítás után meglátott egy másik férfivel (aki csak ismerős volt), rögtön felhívott, hogy mi volt ez, pár hete szakítottunk, én meg már férfiakkal randizgatok. Mondtam neki, hogy te vetettél véget a kapcsolatunknak, akkor mégis mire vársz. Én sok emberrel ellentétben úgy éreztem, hogy több van benned, mint amit mutatsz, akkor meg miért velem voltál/vagy bunkó.

Persze, hogy pár hétre rá visszakönyörögte magát.

31. vivo44 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 19:14

Szeretne a bánat ilyen "embert"! Embernek is nehezen nevezhető, mint inkább egy féregnek.

Persze, van az a réteg, akik szeretik, ha megalázzák őket, mert élvezik, van ilyen fetish, de egy normál kapcsolatban nincsen olyan, hogy az egyik több, a másik kevesebb. Egyenrangú fél!

Ha ez borul, akkor minden borul és normális kapcsolatról nem lehet beszélni.

30. Guruljka (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 18:54
Tévedsz, arra van igénye, hogy valaki legyezgesse az egóját.
29. 8d00a82c06 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 18:44

Akkor ne nyivákolj!

Ha neked ez kell, szenvedj!

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2021. máj. 31. 18:37
Valamiért ragaszkodom hozzá, és úgy érzem, hogy megértésre szorul és arra, hogy valaki kedves legyen vele és szeresse.
27. Guruljka (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 18:27

Hol és mikor kötelezted magad arra, hogy segítesz rajta? Miért érzed úgy, hogy fel kell áldoznod magad?

A saját életedet kellene élned, nem az övét.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Liliom10)
2021. máj. 31. 18:10
Én 28 vagyok, ő pedig 42.
25. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 17:42

Lépj amilyen gyorsan csak tudsz.

Nem dolgozik? Nincs munkája? Miből él?

24. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 17:40
Hány éves, hogy semmije nincs?
2021. máj. 31. 17:34
Hányszor mentél vissza és miért?
22. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 17:23

Nekem sose kellett volna ilyen férfi. A pénzzel se tud bánni, nem is akar. Naponta iszogat drága helyeken...

A többi se vonzó tulajdonsága, amiket írtál. Te is ilyen vagy ? Zsák és a foltja egymásra talált ?

Nekem ez egy felelőtlen, link életmód. Nem tudom, hány évesek vagytok, vagy legalább melyik korosztály. Elárulod ?

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Liliom10)
2021. máj. 31. 17:09
Igen, dolgozik. Nem tudja beosztani, de nem is igazán akarja. Azt mondja, neki nem számít a pénz, neki nem fontos. Mielőtt megismert minden este az egyik legdrágább étteremben iszogatott a haverjaival. Mióta együtt vagyunk, azóta nem kellenek neki barátok, csak én. Non stop, ha rajta múlva a nap 24 órájában rajtam/velem lógna. Azóta úgy találkozik a haverokkal, hogy én is ott vagyok. Vagy ha egész nap szabadok vagyunk, benn a lakásban, kettesben...
20. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 16:42

Sajnálatra nem lehet párkapcsolatot építeni ! Csak boldogtalan lehetsz ! Ha szeretsz segíteni, arra sokféle lehetőség van az életben.

Szóval, még hazudik is !? Az elejétől hazudik ! Te tényleg mazochista vagy, ha továbbra is vele maradsz !

És miért nincs semmije ? Dolgozik ? Ja, eliszogat a haverokkal, az ingyen van !? A pénzzel sem tud bánni ! Vagy nem is akar ?

2021. máj. 31. 16:26

Azért vagyok vele, mert sajnálom, hogy ennyire bizonytalan, úgy érzem segítségre van szüksége...

Tökéletesnek mutatja az életét, sokszor hallottam tőle az ismerkedésünkkor, hogy ő mindig gazdag volt, ő ennyi meg annyi pénzt költ az unokaöccsére, viszont tudtam, hogy nem igaz, de nem szóltam, mert semmilye nincs szinte...

18. liliom10 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 15:59

Önző : Ne menj sehova, a szabadidőd csak az övé !

Féltékeny,- gondolom, ok nélkül,- ez beteges.

Bizalmatlan, gyanúsítgat. Ha nem adtál rá okot, akkor önbizalomhiányos.Ha ilyen meg olyan vagy, miért van Veled ?? Ez a férfi nem alkalmas társnak !!!

De a fő kérdés, hogy ebben a kapcsolatban mi a jó Neked ??? Én azonnal ott hagynám, de már eddig se jutottam volna el vele !

Ha maradsz, a helyzet(ed) egyre rosszabb lesz ! Lehet, hogy meg is fog verni. Iszogat a haverokkal, ki tudja, ez hová vezet, később mennyit fog inni ?

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Alinka01)
2021. máj. 31. 15:12
Az ismerős érzés. Akik benne maradnak egy bántalmazó kapcsolatban, azok hasonló szerepben voltak gyermekkorukban. Ezt szokták meg, ezt keresik, ezt ismerik fel hamisan, mint a szeretet jelét, mert igazi szeretet helyett ebben volt részük.
16. alinka01 (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2021. máj. 31. 14:53
Nemcsak a barátaitól, a saját életétől fogja elszeparálni a nőt ez a papas. Az ilyen betegesen féltékenyek belekötnek a nő munkelyi, kizárólag kollegális viszonylataiba is, a nő hobbijait kezdik ki stb. Nem is értem, mi a pozitív hozadéka ennek a viszonynak?
2021. máj. 31. 14:46
A beteges féltékenység önmagában is undorító. Szerintem őszintén tedd fel magadnak a kérdést, hogy kell-e ez neked. Elég mazochista vagy egy bántalmazó kapcsolathoz? Amennyiben hosszútávon vele maradsz, úgy el fog szeparálni a barátaidtól.
14. alinka01 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 14:46
Te tudod egyáltalán, mit jelent párkapcsolatilag és lélektanilag, amiket itt leírsz? Mert, ha tudnád, már rég nem lennél ebben a "kapcsolatban"! - PöttyösPanka alább nagyon jól összefoglalta, mit művel veled a nem is párod (mert nem az!): Verbális agresszió, érzelmi zsarolás, játszmázás. Amit most írtál, az pedig arra utal, hogy ez a férfi nem felnőtt személyiség, nincs önbizalma stb. Hagyd a fenébe!
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 14:31
Ha neked ez annyira rossz lenne akkor nem lennél vele...
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. máj. 31. 14:29

Hülyeségeken kezd el velem vitázni, hogy miért nem töltöttem vele a délutánomat, miért inkább a barátnőmmel mentem el enni egyet, ha vele is tudnék.

Ha üzenetet kapok messengeren, rögtön kezdi, hogy persze, nyílván megcsalsz, a szeretőd ír most is. Mutattam neki, hogy nem, bocsi a tesóm is, persze, mert én gyorsan archiváltam az üzenetet és a tesómét mutattam.

Ha valami nem úgy alakul, ahogy ő szeretné, hiszti van, akkor megkapom tőle, hogy mert én ilyen nő vagyok meg olyan. Ha elengedem a haverjaival inni, akkor megkapom, hogy le akarom rázni, mert biztos van mellette más férfi is...

11. Fisica
2021. máj. 31. 11:24
Ő nem a párod..mi a francnak mész vissza? Szerinted ez normális?
2021. máj. 31. 11:05
Szerintem sokkal gázabb, hogy elintézi annyival, hogy lépj tovább.
9. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 10:28

Soha az életben nem mondott ilyet a férjem a több, mint 40 év alatt !!!

Ha hetekre eltűnsz, akkor ez milyen kapcsolat, nem komoly ? Ha havonta heves vita van, akkor nem jósolok hosszú, boldog kapcsolatot.

És mi lehet a heves vita oka ? Egy vitánál nem visszavágni kell, hanem észérvekkel vitatkozni ! Olyan is volt régebben, hogy megbeszéltük : majd folytatjuk, ha lecsillapodtunk. A szavak nagyon tudnak fájni, és vannak olyan mondatok, amiket sosem felejtünk el ! :( Inkább számolni kell 10-ig, mielőtt megszólalunk !

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 10:14

"Heves vita alkalmával nagyon sokszor látom a páromon"

Min vitáztok hevesen nagyon sokszor?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook