Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vágnak az emberek olyasmiket a párjuk fejéhez, hogy bár soha meg se ismertelek volna, többé már nem kellesz, már nem szeretlek (...) ? fórum

Miért vágnak az emberek olyasmiket a párjuk fejéhez, hogy bár soha meg se ismertelek volna, többé már nem kellesz, már nem szeretlek (...) ? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. máj. 31. 10:08
Ne menj vissza legközelebb!
2021. máj. 31. 09:55

Verbális agresszió, érzelmi zsarolás, játszmázás. Oda üt, ahol tudja, hogy a legjobban fáj. Kihasználja, hogy félsz az elhagyástól. Ilyen egy jól működő bántalmazó kapcsolat. Ha azt hiszed, változni fog, igazad van. Idővel sokkal rosszabbá válik a helyzet.

Nem igaz, hogy egy normális kapcsolatba ez is belefér. Nem igaz, hogy nem érdemelsz jobbat. Nem igaz, hogy nem találsz jobbat.

5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 09:53
Mégis, mi a fenének mész vissza?
4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 09:44
Te tök hülye vagy, hogy folyton visszamész.
2021. máj. 31. 09:20
Havonta? Az első ilyen után kapna egy második esélyt hogy bizonyítson... De havonta még veszekedni sem szoktunk, nemhogy ilyeneket vágjon a fejemhez.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 09:05
Soha nem mondott ilyet, de valószínű akkor látna utoljára.
2021. máj. 31. 09:01

Heves vita alkalmával nagyon sokszor látom a páromon, hogy nem tud visszavágni, nem tud mit reagálni, csak egyszerűen annyit vág a fejemhez, hogy bár soha ne ismertelek volna meg, vagy tudod mit, már nem is kellesz nekem, már nem is szeretlek. Borzasztóan fájnak ezek a szavak. Minden ilyen megnyilvánulása után napokra, hetekre eltűnök, arra gondolván, hogy talán végleg el kellene hagyjam őt. Majd miután lecsillapodik, mindent úgy folytat, mintha soha nem is mondott volna ilyesmit nekem. Egyszer szóvá tettem neki, hogy utolsó alkalommal azt mondtad, hogy nem kellek, jobb neked nélkülem. Azt a választ kaptam, hogy lépjek túl rajta, ne foglalkozzak vele, hogy mi volt anno.

Én lennék nagyon szentimentális, vagy nektek hogy esne, ha a párotok havi szinten amikor vitatkoztok egy vágná a fejetekhez?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook