Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért szeretünk fórumozni? fórum

Miért szeretünk fórumozni? (beszélgetős fórum)


10. 4510537174 (válaszként erre: 7. - C4851bb5de)
2014. máj. 7. 08:29
Furcsa lenne, ha én egyedül irnám ki a nevemet. Még azt mondanák rólam, hogy különc vagyok.
9. 4510537174 (válaszként erre: 6. - Katinkaboszi)
2014. máj. 7. 08:25
az okos hozzzászólásodért megérdemelsz tőlem egy virágot
8. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Forrest2010)
2014. máj. 7. 08:21

Szerintem egy nyugdíjas, bármilyen korú, nem unatkozik, ha normális a gondolkodása, mert mindig van akár otthon, akár ha visszahívták dolgozni, tennivalója.


Emellett a Hoxa csak kikapcsolódás és jó beszélgetés alap.


A baj azokkal van, akik vitázni, veszekedni és piszkálódni járnak ide, az ismeretlenségük mögé bújva.

7. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - 4510537174)
2014. máj. 7. 08:20
Te miért inkognitómódban fórumozol?
6. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 4510537174)
2014. máj. 7. 08:17

Bár már nyugdíjas lettem közben, mióta járok ide, de vállalnám a véleményem mindenféle kamu név nélkül is.

Nekem sokkal egyszerűbb így, itt beszélgetni, mint felvenni a telefont és ott nem lehet órákat eltölteni beszélgetéssel.

Viszont itt leírom amit akarok, vagy válaszolnak rögtön, vagy megyek tovább és csinálom a dolgom, viszont visszanézhetek és ha van eredmény, akkor leülök kicsit.


Számomra sokkal praktikusabb, mint bármi, a névtelenségnek ehhez semmi köze.

Ahol mi egy csapatot alkotunk, mindenki tud a másikról mindent, fiú, lány, hol él, mit csinál, sötöbö :D

Többen személyesen is találkoztak már.


Én imádok idejárni, mert olyan barátokat találtam és ismerősöket, akikkel ennyi időm, ha a való életben barátkoznánk, nem lenne, mert nekik is és nekem is meg van a magunk dolga.


Spárta, ha annyira bevált volna, még most is lenne, de ezek szerint valami nem volt kerek ott sem :D

5. 4510537174 (válaszként erre: 3. - Forrest2010)
2014. máj. 7. 08:14
A nyugdíjas szónak ma már más az értelme. Nemcsak idős emberekre kell gondolni, nagyon sok fiatal nyugdíjas is van, akiket vagy leszázalékoltak, vagy a munkájuk révén, fiatalabb korban nyugdíjaztak. ( rendőrők, katonatisztek, tűzoltók, bányászok stb. )
4. 4510537174 (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2014. máj. 7. 08:09
Köszöntlek ezen a fórumon, mint első hozzászólót. Ezért megérdemelsz tőlem egy kitűntetést.
2014. máj. 7. 08:09
Nyugdíjas vagyok ugyan , de nem unatkozó nyd-as !!! Vagyunk néhányan , akik egy másik fórumról kötöttünk itt ki és nem csak fantázianévről ismerjük egymást , az ország különböző pontjain élünk és hasonló cipőben jártunk , ez hozott össze minket , ahogy itt is egyik-másik emberke közelebb kerül hozzánk ismeretlenül is , hasonló érdeklődés , v hasonló vélemény miatt .
2014. máj. 7. 08:03

Szerintem , valahol kíváncsiak vagyunk arra , h más hogyan csinálja ? a jó pap is hóttig ...... Még lehet ismereteket gyűjteni , ami eddig nem ragadt ránk . A rengetegféle véleményből még mindig lehet kicsit tanulni , mert attól , h én így látok dolgokat , attól még lehet igazsága másnak is .

Tényleg szeretem én is a Hoxát + az egyéb fórumokat is , hálás is vagyok érte , h idenavigált egy kedves ismerős !

2014. máj. 7. 07:55

Mert, hogy szeretünk, arra fényes példa a Hoxa fórum is, ahol többezer felvetett témára több százezres hozzászólás született.

Mi a népszerűsége titka ?

Az anonimitás. Fantázianévvel, inkognitóban írhatjuk le a véleményünket bármiről, bárkiről, amit egyéként névvel nem mernénk vállalni.

Kik alkotják a fórumozók hatalmas csapatát?

Főleg lányok, asszonyok, unatkozó nyugdíjasok.

Többen azzal a nem titkolt szándékkal, hogy ismeretségeket, barátságokat, párkapcsolatokat szerezhetnek.

Ezeket ki kell ábrándítanom. Éppen az inkognitó az, amely magában hordozza a huncutságokat, a kamuzást. Nem tudni ki mivel foglalkozik, melyiok korosztályhoz tartozik, családos-e vagy éppen szingli. Még az sem derül ki világosan, hogy nő vagy férfi az illető.

Mint ahogy az iskolai végzettségekre sincs utalás, de a hozzászólások alapján azért lehet arra következtetni, hogy ki járt az iskola mellé és kinek van magasabb végzettsége.

Ami engem illet, akkor is fórumoznék, ha nem inkognitóba kellene tennem. A véleményemet, kritikáimat mindig vállalom.

De nem vagyok spártai jellem. De hol van már Spárta ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook