Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért sértődnek meg a kövérek, ha azt mondja nekik valaki, hogy ne egyenek annyit? fórum

Miért sértődnek meg a kövérek, ha azt mondja nekik valaki, hogy ne egyenek annyit? (beszélgetős fórum)


17. 96d1867028 (válaszként erre: 12. - 7ac18b9dfa)
2010. dec. 27. 23:20
Engem akkor kezdtek el sértegetni, amikor leírtam, hogy nagyon sok kövér azért kövér mert sokat eszik.
16. homern
2010. dec. 27. 23:20

Én sok kövér embert ismerek,de azzal az adaggal amit esznek én éhenhalnék az tuti.Szerintem sokkal kevesebben kövérek a hűtőkizabálás miatt,mint azt gondolnád.És igenis joggal sértődnek meg.Meg amúgy is...minden háttérismeret nélkül csupán feltételezés alapján hogy jön valaki ahhoz,hogy ilyen tanácsokat osztogasson??Lehet valaki depressziós,mert kemény koplalással is dagi marad,erre valaki beszól neki,hogy ne egyél annyit.És még vigyorogjon is és köszönje meg a jótanácsot?

Az is vicces lenne,hogy valakinek aki állandóan zabál,azt mondanám,hogy ne egyen annyit és nem lesz kövér.Jól tudja ő is,nem hiányzik neki,hogy még okoskodjanak is nekik a túlbuzgó ismerősök...

15. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Diandra)
2010. dec. 27. 23:19

Sosem tudhatod, hogy azért kövér valaki, mert sokat eszik, vagy azért, mert beteg. Attól, hogy azt hiszed "ismersz" valakit, még nem biztos, hogy tudsz róla mindent...


Ahogy Tia is írta, mindenkinek van fájó pontja. Lehet a másiknak az, hogy gebe, pedig eszik, csak nem látszik meg rajta.

14. Betyárninja (válaszként erre: 8. - Sookie)
2010. dec. 27. 23:19
Ez így igaz... De viszont aki épp ellenkezőleg nagyon vékony (egyik ismerősöm is hiába tömi magát, nem látszik meg rajta - mondtam is neki ink. örüljön hogy nincs rajta felesleg... :)) annak meg a hízással lehet gondja...
13. 96d1867028 (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2010. dec. 27. 23:18

Ezt a mondást nem ismerem :)


Nem arról van szó, hogy direkt szóba hozom és ezt emlegetem, csak ha már erről beszélnek és én ezt mondom.

12. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 11. - 96d1867028)
2010. dec. 27. 23:18
tehát akkor téged sértettek meg és nem te bántottal meg valakit ezzel?
11. 96d1867028 (válaszként erre: 2. - 7ac18b9dfa)
2010. dec. 27. 23:17

Én is így gondolom, hogy sokan lusták tenni ellene. Inkább másra fogják a túlsúlyt.


Persze, van hogy nekem is bántót mondanak, de én elgondolkozok rajta és megpróbálok belőle tanulni.


miután megsértődtem :)

2010. dec. 27. 23:16
én is molett vagyok, nem tagadom és engem is bánt amikor mondják, hogy ne egyél...majd eldöntöm, hogy mit akarok, diétázom, mozgok stb abba is hagyták ezeknek a mondását... :) tettem érte, fogytam is, de nekem közre játszott, hogy hormon problémám volt
2010. dec. 27. 23:15

igen, de valahol meg segíteni kell és nem azzal, hogy azt mondjuk:

- ne egyél vazze mert dagadt vagy! mert akkor méginkább neki áll zabálni elkeseredésében...

2010. dec. 27. 23:15
Mert bunkóság ilyet mondani... Mindenkinek saját magának kell erről döntenie, h eszik vagy nem eszik.
7. Diandra (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2010. dec. 27. 23:13
de a legtöbben igen :-) aki nem a kajától kövér arra biztos nem szólnak rá, hogy ne egyen sokat, mert nem is eszik sokat.
2010. dec. 27. 23:13
kinek mondtad, hogy ne egyen?
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 96d1867028)
2010. dec. 27. 23:13

erre mondják, akasztott ember házában a kötelet ....


de tényleg, nem illik emlegetni senki fájó pontját és hát egy ducinak (én is az vagyok) nem éppen a legjobb beszédtémája a súlya :)


a családom szerint egy macska is többet eszik tőlem, de hát evvan.


az igaz, sokan gyógyszer és egyebek miatt híznak.

2010. dec. 27. 23:12
amit tia ír, így van, fáj az igazság.
2010. dec. 27. 23:11
Mert nem mindenki azért kövér mert zabál!!!
2010. dec. 27. 23:11
Szia! sztem neked is van valami amit mondanak és bántónak vélsz és megsértődsz, ők erre ugranak, mert gondolom bántja őket is, de lusták tenni ellene valamit is
2010. dec. 27. 23:10

Sziasztok!


Azért teszem fel ezt a kérdést, mert úgy látom nagyon sok sértődés van abból, ha valaki ilyet mond egy kövér embernek.


Pedig legtöbbször ez az igazság. De ha ezt kimondják, akkor sértődés van!


Elismerem, hogy vannak akik azért híznak el, mert betegek, de a legtöbben azért, mert sokat esznek.


És mindig jönnek az olyan kifogások, h. ilyen az alkatom, ezt örököltem az ük- ük- nagymamámtól, stb... De azért este titokban kirámolja a hűtőszekrényt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook