Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem szereti az anyja? fórum

Miért nem szereti az anyja? (beszélgetős fórum)


jan. 29. 05:46
ilyent nem hallottam meg.
6. jozsi.38 (válaszként erre: 5. - Hpetra22)
jan. 28. 19:19

elképzelhető, igen. De igazából semmi konkrétumot nem írt a fórum indítója, csak hogy panasz van anyukára, és a családvédelmis is a pártját fogja.

Két verziót tudok elképzelni:

1. Apuka indította a fórumot, és ő próbálja eláztatni a családvédelmiseknél is anyukát, mert megy a harc a gyerekelhelyezésért.

2. drága csemete képzeli azt, hogy neki minden jár, és jogai vannak, kötelezettségei nem.

jan. 28. 11:42

Konkrét esetre hogyan tudnánk válaszolni?


Azt el tudom képzelni, hogy egy nem várt gyerek felborította a nő életét + pszichésen sincs rendben, ezért mindenért a gyereket hibáztatja, mert ő hozta a negatív változást -szerinte- az életébe. Emiatt szeretni sem tudja, sőt, bünteti.

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
jan. 28. 08:49
Ez egy tipikus olyan téma, ami nem tud fórumtéma lenni.
3. jozsi.38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 08:29

te ki vagy ebben a történetben? Nem tudjuk, nem látjuk a család életét napi szinten. Lehet, hogy szimplán csak annyit akar anyuka, hogy tanuljon a gyerek, vagy rendet rakjon a szobájában, esetleg besegítsen a házimunkában, a gyerek pedig farkast kiált.

Nem tudjuk, mi az igazság, mert nem ismerjük őket és nem élünk velük a négy fal között

jan. 28. 03:56

Nagyon remelem, hogy ez nem a trollkodasbol, szorakozasbol nyitott forum.


Sokat lattam. Az 'anyja partjara all', legtobszor a jog, amikor ott sincs az apa.



Ez is a gyorsam modernizacioval reldelkezoke orszagos szulemenye, de egyre robb apa lenne wgyedulalo

jan. 28. 01:17

Tapasztalatok már olyat, hogy egy anya bántja, elhanyagolja, ok nélkül bünteti, hibáztatja a gyemekét?

A csaladvedelmis néni pedig az anya partjára áll?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook